Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Neka ide onda na zimu. Milionski ugovor ne zaslužuje. Može se naći odličan igrač za milionski ugovor(al nećemo to uraditi naravno).
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
.Meni je jedino malo glupo da se kritikuje igrac koji na mecu ostvari gol i asistenciju, bez obzira na to koliko je mogao golova dati...To je ipak odlican ucinak...
To moze da prodje sad protiv Spartaka, zato sto su momci igrali otvoren fudbal, imali smo sanse da damo 10 gola, a Sadik je iz te situacije imao gol i asistenciju.

Bojim se da nas neki takav promasaj, srljanje kosta ispadanje iz Evrope.

Da ne bude zabune, ne pljujem ja njega i trazim da mu vidim ledja, al mi je krivo da ovaj Partizan ima bas napadacki potencijal, i da taj potencijal ne iskoristi u potpunosti.

Gotivac je, simpaticna faca, jako mlad i postoji sansa da puno napreduje, ali ne bih voleo da se oslanjamo na njemu kao jedinu opciju u napadu.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
A jebi ga, nije ni prvi ni poslednji koji nas je kostao neceg bitnog...Ja sam i pored njegovog dovodjenja ceo prelazni rok kukao za napadacem jer to je nesto sto nam mnogo treba, ali poenta je da mi drugog napadaca nemamo i da smo ostali samo na njemu...Zato mu treba dati podrsku dok god daje sve od sebe, ja vise od toga ne trazim...Ali i dalje stojim pri stavu da je preterano dati onolike pare za njegov otkup...
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
36
Reaction score
32
Локација
Beograd
Овај Мишо лошији српски него мој корејски, а опет је све у праву. Сума је ову полусезону одиграо јако добро, али то није довољно да се исправи све пре тога. Лабилан играч који игра кад му се дигне, може да се игра са штоперима од 80 милиона евра, а може и да одигра као када смо играли са ТСЦ где буквално да је играо сингл нерешено не би зезнуо толико. Понизио је комшиницу и све то стоји али је некоректно тражити скоро двоструко већу плату од Натха. Па ипак, не би било лоше дати му тај уговор па га продати, боље него да оде и да не добијемо ништа.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Suma ne zaslužuje više od 500k po sezoni.
U 2 i pol godine igra 6 meseci.
Boli me tukson što je zalomio onog iz Manchestera kada nije dao gol. Podseća me na nba igrača koji ladi muda i onda u zadnjoj godini ugovora se zategne ko sajla i proigra.
Bolje za te pare produžiti lazara i lakcevica na 3 godine ili srediti wc na stadionu.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Upravo ovo sto je Spejs rekao. Ako gledate ucinak dao je gol i asistirao neko bi rekao super to je to sta hoces vise. Medjutim bice utakmica gde ce on dobiti ne 5 izlazaka pred golmana nego 1 i ako to ne iskoristi najebali smo, a pokazao je do sada da su procenti realizacije stopostotnih sansi u njegovom slucaju neprihvatljivo losi.

Nama su potrebna 2 spica, jedan stoper i desni bek. Zimski rok mora da ide u tom smeru.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Evo malo Partizanove igre u brojkama (boldovano je suterska statistika Partizana, a desno statistika protivnickih timova u utakmicama sa Partizanom):

93XQ29W.jpg


Neverovatne brojke. Ako popravimo realizaciju bar za 20% pobedjujemo sve utakmice do kraja polusezone.
 
Последња измена:

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Po transfermajetu vrednost ekipe nam je nešto manje od 45 miliona. Strahinja Pavlović procenjen na 8 mil a Filip Stevanović na 4 mil.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Duplirala se cena ekipe u odnosu na period pre utakmice sa Mancesterom. Bas sam gledao transfermarkt prosle nedelje i pitao se kad ce da azuriraju jer bilo je pitanje vremena samo. Stevanovic i Pavlovic ne smeju da odu za manje od 15-20 miliona svaki....ako moraju da odu, a ja mislim da ne moraju jos dugo, neka se ozene ovde pa onda posle nek idu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
@PFChampion e sada pored ove statistike daj i koliko smo golova dali i koliko smo primili..

Ispada da dajemo na svaki 5 sut, a primamo gol na svaki drugi sut protivnika...

Sto je uzasan podatak, ovako kad racunam napamet..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Juce je stvarno utakmica bila za uzivanje. Svaka cast, pogotovo na zalaganju svih igraca juce. Usli smo u utakmicu kako treba da udjemo u svaku u ovom prvenstvu. A pogotovo raduje to sto se nije uvukla nervoza nakon onim nevjerovatnih promasaja Sadika. Posto ste vise puta pisali o kretnjama Sadika, juce sam bas obracao paznju na to. To sto on radi je fenomen. Neka samo malo popravi realizaciju jer, iskren da budem, nadam se da ovi nasi sad i o nasoj i o LE zele da idu na sve pobjede do kraja. I sad se uhvatim kako sam sebi ne mogu da vjerujem da smo onako sabili MU. KO zna hoce li im se ko oporaviti dok odemo tamo, ali sigurno ce i oni gledati da budu bolji nego sto su bili kod nas, ali ne sumjnam u nas.

Sto se tice Sume, proigrao je i to prilicno pod Savinim vodjstvom, sto valjda pokazuje da ono sto je prije toga igrao losije nije bilo samo do njega... Nadam se ipak da ce i nasi imati sluha i da mu produze ugovor (ako boljeg a za manje pare ne mogu naci) ali i da ce i on imati zahvalnosti Savi za sto sto je napravio od njega.
 
  • Like
Reactions: MAK

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Duplirala se cena ekipe u odnosu na period pre utakmice sa Mancesterom. Bas sam gledao transfermarkt prosle nedelje i pitao se kad ce da azuriraju jer bilo je pitanje vremena samo. Stevanovic i Pavlovic ne smeju da odu za manje od 15-20 miliona svaki....ako moraju da odu, a ja mislim da ne moraju jos dugo, neka se ozene ovde pa onda posle nek idu.

Zato sam se toliko obradovo kad smo dobili United na izvlacenju, toliko ljudi i skautovi prate njihove utakmice da je to fantasticna prilika za nase momke da pokazu kolko vrede. Realno, ako Strahinja ode za ispod 10 milliona ove sezone to bi bio ogromno los posao uprave, pa skoro idiotski. O prodaji fice i da ne pricam, decko do minimum 19e mora ostati u Partizanu kako se ne bi ponovio slucaj Zivkovic. Ako nastavimo ovim putem, igramo ozbiljan fudbal i u domacem prvenstvu kao i evropi, mozemo stvarno doci do te tacke da se igranje u evropi svake sezone podrazumeva, kao da je ne prezimiti u istoj ispod ocekivanja. Znam da je ovo Srbija i da do toga sigurno nece doci, ali sa ovim strucnim stabom imam osecaj kao da je sve moguce.

Daj boze da nastave momci ovako. Daj boze da Savo s'nama ostane jos dugo godina.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
@PFChampion e sada pored ove statistike daj i koliko smo golova dali i koliko smo primili..

Ispada da dajemo na svaki 5 sut, a primamo gol na svaki drugi sut protivnika...

Sto je uzasan podatak, ovako kad racunam napamet..
Tvoja procena je optimisticnija, a tacna procena izgleda ovako:

Prvenstvo................27:7 - prosek po mecu: 2,3 vs 0,6
Grupna faza LE.......4:4 - 1,3 vs 1,3
Evropa ukupno ....14:8 - 1,5 vs 0,9
UKUPNO.................45:19 - 2,1 vs 0,9

Odnos ukupnog brojeva nasih suteva i realizovanih sansi tj golova:

- Prosecno gledano ove sezone u prvenstvu svaki 6-7 nas sut je gol
- U grupnoj fazi LE tek svaki 12-13 sut je gol !
- U svim evropskim utakmicama svaki 9-10 nas sut je gol
- UKUPNO, svaki 6-7 sut je gol

Odnos ukupnog brojeva nasih suteva U OKVIR GOLA i realizovanih sansi tj golova:

- Prvenstvo, svaki 3 nas sut u okvir gola je pogodak
- Grupna faza LE, svaki 4 sut u okvir je gol
- Evropa ukupno, svaki 6-7 sut u okvir je gol
- UKUPNO, svaki 3 nas sut u okvir je gol
______________________________________________________________________________

Odnos ukupnog broja suteva protivnika i PRIMLJENIH golova:

- Grupna faza LE, primamo gol na svaki 4-5 sut protivnika
- UKUPNO, primamo gol na svaki 5 sut protivnika

Odnos protivnickih suteva u okvir gola i primljenih golova:

- Grupna faza LE, primamo gol na svaki 1-2 sut protivnika u okvir naseg gola !!!
- UKUPNO, primamo gol na svaki 2-3 sut protivnika u okvir naseg gola

_________________________

I bez ove statistike je bilo jasno da nam je losa realizacija najveci problem, a sa statistikom sve dobija jos zabrinjavajuci ton.
 
Последња измена:

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Nemojte da se "gadjate" tim ciframa, ko ce lud da da za igraca iz Srbije tj nase lige 15-ak miliona? Onaj ciganski Smradonjic je prodat za 12 samo zato jer je bio delom u vlasnistvu Rome i ko zna koji menadzerskih muljatora, ne znam kad je zadnji put ko otisao iz Srbije za vecu sumu. Pisem ovo da se posle ne razocarate kad ode neko za ispod 10 miliona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top