Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.515
Reaction score
13.080
Локација
Yaoundé
Videlo se da smo željnji lopte, a valjda je ostalo municije i za Holanđane.

Malo sam iznenađen Šćekićevim povratkom... Koliko je vremena prošlo od povrede?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ubedljiva pobeda, ofanziva odlicna iako je moglo ubedljivije ( Suma omasio penal + jos par prilika ), odbrana kriticna... Sadik razbio, defanzivci Ostojic i celavi Miletic iskoristili glave, mali Stevanovic potvrdio visok trijumf i da svet ostaje na mladima. Tosic i pored dve asistencije nekako mi izgledao slabo. Lepa uvertira za cetvrtak ali idemo mnogo jacem protivniku koji nece oprastati losu odbranu i njihove greske... Sacuvali smo Natha ( iako iznenadno usao pred kraj ) i Asana, izasli ranije Sadik i Pavlovic ( nadam se ne zbog neke povrede )... Sto se tice lige mi smo odradili a da li cemo se pribliziti koji bod ciganima saznacemo sutra iako sumnjam jer znamo koja dva tima se sastaju.
Тошића је Ивановић био заменио, не Садика. :smile:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam da li smo gledali istu utakmicu ali ovo je sve samo ne fudbal. Odbrana nam je bila na vetrometini protiv Javora...

Poprilično sam ljut na svoje igrače. Dobili smo utakmicu na osnovu individualnog kvaliteta, što je i logično, jer imamo 30 puta skupLji tim od Javoraa, ali ostalim segmentima igre nisam zadovoljan. Prvi put me je sramota što sam trner ove ekipe i neki igrači će dobiti opomenu zbog toga

Hvala Bogu da je ovo izjavio posle ove sramotne igre.
Sadik čovek opet 1 na 1 i opet maši, odbija mu se lopta na levu i on je opet nefudbalski kači i daje gol, kasnije kod drugog gola promašuje loptu glavom i srećom ga daje Ostojić.
Tošića ne želim ni komentarisati.
Zdjelar čovek daje poprečnu loptu i otvara kontru, Fića Stevanović isto preslikana poprečna lopta ajde Fića ali ti Zdjelar kao zadnji vezni ne bi trebao takvu loptu da daješ. Pre toga Zdjelar opet nonšalatno daje pas u igrača Javora na sredini i otvara se kontra, Šćekić takođe jednu loptu još opasniju prodaje i otvara kontru srećom je Petković bio neprecizan.
Suma kakav je ono penal? Zalet hvata neki sa sredine pa odlazi u stranu, skip i naravno promašaj.. Na početku drugog poluvremena kontra za nas umesto da da pas unapred on vraća loptu na našu polovinu i otvara kontru Javora.. U prvom poluvremenu je imao Sadika da spoji sa golom on umesto toga solira.

Sporo, sa puno dodira smo igrali. Mora mnogo ozbiljnije protiv AZ.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.863
Локација
Kobasicarija "Venac".
draza mi je ovakva savina reakcija od same pobede.
ponekad sam pogled na rezultat ne mora biti pravi i jedini zakljucak kako se igralo. mnogo gresaka u odbrani, lose preuzimanje protivnickih igraca, i periodi jurnjave, u kojoj smo slabo stajali. meni prvom sve ovo ne bi smetalo da nas za sest dana ne ceka ofanzivno paklena ekipa u gostima. ajd da ne mracim vise, nadam se da ce savine kritike dati rezultata.
cestitke igracima na pobedi. umar sadik:šal
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ne znam da li smo gledali istu utakmicu ali ovo je sve samo ne fudbal. Odbrana nam je bila na vetrometini protiv Javora...

Poprilično sam ljut na svoje igrače. Dobili smo utakmicu na osnovu individualnog kvaliteta, što je i logično, jer imamo 30 puta skupLji tim od Javoraa, ali ostalim segmentima igre nisam zadovoljan. Prvi put me je sramota što sam trner ove ekipe i neki igrači će dobiti opomenu zbog toga

Hvala Bogu da je ovo izjavio posle ove sramotne igre.
Sadik čovek opet 1 na 1 i opet maši, odbija mu se lopta na levu i on je opet nefudbalski kači i daje gol, kasnije kod drugog gola promašuje loptu glavom i srećom ga daje Ostojić.
Tošića ne želim ni komentarisati.
Zdjelar čovek daje poprečnu loptu i otvara kontru, Fića Stevanović isto preslikana poprečna lopta ajde Fića ali ti Zdjelar kao zadnji vezni ne bi trebao takvu loptu da daješ. Pre toga Zdjelar opet nonšalatno daje pas u igrača Javora na sredini i otvara se kontra, Šćekić takođe jednu loptu još opasniju prodaje i otvara kontru srećom je Petković bio neprecizan.
Suma kakav je ono penal? Zalet hvata neki sa sredine pa odlazi u stranu, skip i naravno promašaj.. Na početku drugog poluvremena kontra za nas umesto da da pas unapred on vraća loptu na našu polovinu i otvara kontru Javora.. U prvom poluvremenu je imao Sadika da spoji sa golom on umesto toga solira.

Sporo, sa puno dodira smo igrali. Mora mnogo ozbiljnije protiv AZ.


Друже, не знам колико си у току, али тај Садик је дао хет трик данас и притом је погинуо на терену данас, уосталом, као и увек, без обзира да ли игра против Јавора или против Манчестер Јунајтеда.

Нешто баш и не мислим да је Саво на њега мислио када је то изјавио.
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Dajte ljudi, petak je, Partizan pobedio 6:2, a vi i dalje nezadovoljni?:D
Šalu na stranu, mislim da je naša odbrana mislila da ćemo "lako protiv ovih", pa otuda i takvi ispadi. Rešiće Savo to, uživajte. :šal
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Nisam mogao da gledam utakmicu, ali raduje ovakav rezultat, broj sansi, ali jos vise ta Savina izjava. Zbog toga sam volio Stanoja, a Savo je pokazao da razmislja jos bolje o tome kako treba da se ponasa igrac Partizana.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Vau dao je het trik protiv poluamaterske ekipe koja je igrala bez štopera. Ja komentarišem kako je promašio 1 na 1 čovek nonšalatno ulazi u šansu i onda mu se srećno lopta odbila i opet ne fudbalski je udario i dao gol. Potom promašuje na prekidu loptu glavom a ima 1.90 nije mu to prvi put, druga dva gola dao je iz 5 metara. Onaj treći gol je i za njega teško promašiti. I u drugom poluvremenu je imao izlaz oči u oči sa golmanom. Ima kretnju, dobar uticaj na našu igru ali postalo je frustrirajuće kako promašuje 1 na 1..

I u Lučanima je promašio na 0:0 1 na 1 pa smo umesto sa tri boda za Beograd pošli sa 0.

U velikim utakmicama kao što nas očekuje u četvrtak nema mesta takvim promašajima i što se mene tiče neka protiv Az-a on da het trik ali valjda se može dati neka kritika ili je to zabranjeno.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ја стварно не знам који то шпиц на свету не маши ни једну шансу, Садик данас не знам ни да ли је 2-3 полушансе промашио. Покидао је данас.
А што се нефудбалских потеза тиче, ја колико видим, ти његови "нефудбалски" потези су нам донели понајвише голова (10 датих и 7-8 намештених!) у лиги до сада, ја се лично се сећам да је неки шпиц имао такав чисто статистички скор претходних 10 година, рецимо, тако да бих рекао да су ти потези ипак мало више "фудбалски", него "нефудбалски", будуће да нам доносе фудбалски резултат, а не кромпир и уљану репицу.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Резултат лако завара. Превише грешака смо правили на својој половини. Имали су бар 5 зицера, које би јача екипа рутински реализовала. Потпуно је у праву Милошевић. Мора то много озбиљније.
 
  • Like
Reactions: BaX

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Sadik da se otkupi od Rome koliko vec sutra! Decko kida! I dalje nesiguran pri realizaciji,ali se popravio prilicno. Ako se jos malo samo popravi imamo napadaca kakvog nismo imali jako jako dugo. Savo objasnio posle utakmice.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Nadam se da je ovo samo blaga uvertira za cetvrtak i da je ostalo jos puno municije. Bravo crno-beli ! Idemo dalje !
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.718
Reaction score
54.989
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ја стварно не знам који то шпиц на свету не маши ни једну шансу, Садик данас не знам ни да ли је 2-3 полушансе промашио. Покидао је данас.
А што се нефудбалских потеза тиче, ја колико видим, ти његови "нефудбалски" потези су нам донели понајвише голова (10 датих и 7-8 намештених!) у лиги до сада, ја се лично се сећам да је неки шпиц имао такав чисто статистички скор претходних 10 година, рецимо, тако да бих рекао да су ти потези ипак мало више "фудбалски", него "нефудбалски", будуће да нам доносе фудбалски резултат, а не кромпир и уљану репицу.
Ja ne znam šta ti pokušavaš Vojvoda, u tu igru se ne ulazi s argumentima :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ја стварно не знам који то шпиц на свету не маши ни једну шансу

Pa nije problem kad promaši šansu, problem je 1 na 1 stopostotna prilika koju imaš možda 1 2 i to je to. Problem je taj što se ovde neki igrači ne mogu kritikovati jer se uzdižu u neke idole. Ja Sadika ne mrzim, volim ga kao i sve ostale igrače našeg kluba i zato ne morate imate taj odbrambeni mehanizam kao da sam vam napao rođenog brata, na istoj smo strani. Ja mu konkretno zameram Lučane, gde smo umesto tri boda uzeli 0 i protiv AZ je imao 1 na 1 pa je promašio i srećom je Natko taj odbitak pretvorio u gol. Utiče dosta na našu igru pozitivno i ja mu to ne sporim, naprotiv želim mu da bude junak sledeće utakmice, ali previše je nonšalantan u situacijama 1 na 1 što bi za svakog napadača trebala biti rutina. I da pa ovaj Petković je takođe dao 10 golova a igra u mučenom Javoru. Valjda se podrazumeva da špic Partizana bude u vrhu liste strelaca.

Igra u defanzivi večeras sramotna, kao i previše izgubljenih lopti na sredini koje bi mnogo ozbiljnije ekipe od Javora iskoristile kao poklon. Ako se ne varam od 3 šuta u tom periodu dva su išla u okvir gola i oba su završila iza leđa Stojkoviću. Opomena pred AZ.

Napisao sam 1 rečenicu gde sam kod njega dve situacije iskritikovao a ne celokupnu njegovu igru a dobio sam odgovor kao da sam ga terao iz kluba.
Još jednom želim mu da da u sledećoj protiv AZ-a het trik.

@Nemanja-950 nemoj biti bezobrazan jer ja prema tebi nisam, tebi kad se neko tako nedavno obratio pisao si na pozdravima..
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.891
Reaction score
21.513
I svakim tvojim upisom koji pročitam poželim da sam tamo ostao, ali nebitno, da si živ i zdrav.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.919
Локација
Kej Republika
Pa nije problem kad promaši šansu, problem je 1 na 1 stopostotna prilika koju imaš možda 1 2 i to je to. Problem je taj što se ovde neki igrači ne mogu kritikovati jer se uzdižu u neke idole. Ja Sadika ne mrzim, volim ga kao i sve ostale igrače našeg kluba i zato ne morate imate taj odbrambeni mehanizam kao da sam vam napao rođenog brata, na istoj smo strani. Ja mu konkretno zameram Lučane, gde smo umesto tri boda uzeli 0 i protiv AZ je imao 1 na 1 pa je promašio i srećom je Natko taj odbitak pretvorio u gol. Utiče dosta na našu igru pozitivno i ja mu to ne sporim, naprotiv želim mu da bude junak sledeće utakmice, ali previše je nonšalantan u situacijama 1 na 1 što bi za svakog napadača trebala biti rutina. I da pa ovaj Petković je takođe dao 10 golova a igra u mučenom Javoru. Valjda se podrazumeva da špic Partizana bude u vrhu liste strelaca.

Igra u defanzivi večeras sramotna, kao i previše izgubljenih lopti na sredini koje bi mnogo ozbiljnije ekipe od Javora iskoristile kao poklon. Ako se ne varam od 3 šuta u tom periodu dva su išla u okvir gola i oba su završila iza leđa Stojkoviću. Opomena pred AZ.

Napisao sam 1 rečenicu gde sam kod njega dve situacije iskritikovao a ne celokupnu njegovu igru a dobio sam odgovor kao da sam ga terao iz kluba.
Još jednom želim mu da da u sledećoj protiv AZ-a het trik.

@Nemanja-950 nemoj biti bezobrazan jer ja prema tebi nisam, tebi kad se neko tako nedavno obratio pisao si na pozdravima..


Svi Sadikovi promasaji 1 na 1 (FOTO)(VIDEO)(HQ)18+
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top