Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
УПРАВА НАПОЉЕ!!!
4/5 година ми смо у дебелом минусом у односу на чергаре, и опет стријепимо хоћемо ли уопште играти Европу следеће сезоне заиста срамота.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Odbrana je užasna,Ali prvi gol što smo primili pitao bi Tošiča i Lutovca gde se on nalaze kod te situacije, pogotovo Lutovac koji je direktan krivac i za treci gol.
Sve više mi se čini da je potrebna rekonstrukcije cele odbrane.Jebote pa zna se ako podje jedan bek u napad da drugi ostaje, da se linije pomeraju pa štoper na beka, desni na levog, a levi bek na levog štopera, kod nas praznina
Sadik je opet sramotno omašio, čak smo i prvi gol dali iz čistog ofsajda.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Kakav kurac analiza posle ovoga...analiza cega? Od smrdljivog napretka da izgubimo ovako? Fudbale sve ti jebem!
A onog govnara klosarskog aksentijevica bude li nekome opet palo na pamet da pokusa da ga dovede treba streljati! Onako golove protiv nas nisu najveci cigani slavili! Jebem li mu seme u picku smrdljivu
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sava ce da ode. Mislim da ne moze da izdrzi vise ovakve gluposti svojih igraca. Suma i Sadik su danas izjebali sve sto su mogli. Odbrana je kurac, napad jos gori... mi treba da damo bar 5-6 golova da bi pobeda bila sigurna... ali kako kad masimo 1 na 1 kao dobro jutro svaki dan... i upozoravao sam ovde na ovaj Napredak i medjusobne duele, evo sad poslednjih vec 9 meceva mi imamo tek 1 (jednu) pobedu a oni 4 kao da su jebena Barsa jebote... pa kurva nam je laganica za razliku od ovih... i ne vredi nista... neverovatna kolicina gluposti igraca danas nas je kostala... i to nije prvi put. I plasim se stvarno da ce Sava da ode na kraju.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.921
Reaction score
25.652
Локација
ante portas
Savo gubi konce.
Lično uopšte mi se ne sviđa to što su Sadiku i Sumi dati ugovori.
Prvom treba pedeset šansi da da gol,drugi je nonšalantan i promaja teška u glavi.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
To je to kad nam treba 20 šansi za jedan gol. Stojković na klupu. Lutovac u teleoptik.
Не бих ја Лутовца толико критиковао, јесте крив за 2 гола, али треба разумети и да то дечку никако није природна позиција, види се да још увек не зна да се позиционира када игра бека. Није он крив што говна нису довела крштеног десног бека.

На крилу је играо сасвим солидно, а и данас је имао неколико добрих интервенција, па и један солидан центаршут, добро се слагао са Стевановићем када су се преклапали у нападу по тој десној страни, међутим, види се да још увек није утрениран да игра бека.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Овај дебели коментатор са Арене се радује као да му се родио син на преокрет Напретка. Кад им је на 2:1 пресекао лопту Павловић само што није закукао. И после неко кења да навија за Партизан.

Sram da te bude, Radule je Grobarcina, a pritom objektivan i dobro radi posao. Kakve golove nastavlja Stojkovic da prima, za izjednacenje lose izbio loptu, mogao je u stranu ili preko gola, kod treceg kroz noge, "upio" loptu, iako je sut bio slab.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.119
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Sad bi oni meni trčali krugove oko stadiona zbog kurcobolje, pa onda opet u 4:30 ujutru.

Malo govance aksentijević nek nabije sebi u guzicu onu pesnicu dok se raduje, ako sam dobro video da je on, telekom i arene nek puše kurac, može i sbb.

Ma u pičku materinu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.645
Локација
Храм фудбала
Trening posle utakmice. Trening u 6 ujutru. Plata svima 50% dole.
Tako bi uradili i trener i klub od integriteta!!!

P.S. slusajuci "trenera" Napretka posle tkeme, ovaj poraz jos vise boli. Ko ga silji na nama. Pu mamu vam jebem

Jebote seljak ladno iskoristi priliku dok je na tv-u da pozdravi nekog jarana.
Kako ono ide sada, uprava nije kriva obezbjedila je Savi sve sto je trazio.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.196
Reaction score
33.175
Локација
vaginamandibularia
Sram da te bude, Radule je Grobarcina, a pritom objektivan i dobro radi posao. Kakve golove nastavlja Stojkovic da prima, za izjednacenje lose izbio loptu, mogao je u stranu ili preko gola, kod treceg kroz noge, "upio" loptu, iako je sut bio slab.
Blago nama s takvim grobarcinama, cigani nam nisu potrebni
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Jeste ali gde je Lutovac kod prvog gola?Njihova cela desna strana prazna, to ne sme tako da se dešava, mora da se osigura nazad.Veliki je problem i golman, on mora da igra libera i sprečava kontre.Zato bi jna Stevanovica vratio jer on stvarno dobro čita igru za razliku od linijasa kapitena
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Napretku svaka cast igrali su fudbal.

I nama svaka cast pomjeramo granice. 2-0 na JNA 2-3 preokret. Stvarno nemam rijeci....

Instant karma jos jednom demnstrirala svoju moc nad nama. Promasimo neke sanse, odmah budemo kaznjeni...

Puna podrska Savi. Bezobzira na desavanja ove sezone. Ne smemo ga se odreci lako....
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
228
Reaction score
1.307
Локација
Western filmova
Znači niko, ali niko me toliko ne ume iznervirati kao Partizan. Jbt gledam, ne verujem. Sjebu ti dan, kao od šale. I trudim se, da barem moji ne trpe mene onakvog nervoznog, ali šta da kažem, kad se i deca isto nerviraju, isto ih boli, a još su mala da bi se oko ovoga toliko nervirala.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top