Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.889
Znači niko, ali niko me toliko ne ume iznervirati kao Partizan. Jbt gledam, ne verujem. Sjebu ti dan, kao od šale. I trudim se, da barem moji ne trpe mene onakvog nervoznog, ali šta da kažem, kad se i deca isto nerviraju, isto ih boli, a još su mala da bi se oko ovoga toliko nervirala.

Takodje...

nekad mi bude zao mojih ukucana... pre svega dece
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ništa novo kod nas , prosto je ovaj tim skup teških amatera i igrača koji nikada neće ni ući u neku solidnu formu. Plaćamo ceh ivicinih bombi i Savinog amaterizma. Idemo dalje , tu je sledeća sezona :banghead:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
i da napisacu da vidimo ko ce me ubedi u drugacije Natho (ponovo) - igrac manje na terenu!
Broj oduzetih lopti - NULA (5 put ove sezone)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sta da kazem jebeno vise? Zivot mi je trenutno haos, kuci gomila problema, a ja kidam zivce na Partizan... Predstoji nam grcevita borba za izlaz u Evropu jer Cukaricki i Vojvodina se ne zajebavaju a mozda nas prestigne i jos neko...

I tacno ono sto je neko rekao... mi da smo i dobili AZ sve bi sjebali svakako protiv Astane. Ubedjen sam.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Jebace im Savo mamu u svlacionici,ne bih im bio u kozi. Po dzepu bajo,tu najvise boli. Steta bi bila da trener ode,igramk dobar fudbal ali nemamo zavrsnicu,odbrana isto place za dva nova dobra defanzivca. Psiholog isto preko potreban igracima, neka psihicka barijera postoji osim neznjanja koje je evidentno ali i sa neznanjem u ovoj nasoj ligi bi trebali dobijati.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Ову екипу уопште немам потребу да коментаришем, изузев Натка немамо ми једног озбиљног фудбалера можда ће то у најави бити Павловић. Остали сви пуки аматери. Саво као тренер доста добрих идеја, али нема подршку нити управе, нити има играче за озбиљан фудбал то је реалност. Управа дефинитивно најциганскија и најгора у историји клуба и ту нема уопште никакве дискусије. Колико су у клубу сваки прелазни рок неке позајмице,неке петљанције итд. Ужас!!! Реакција нас гробара на све то као нека подршка, уместо сви у глас: УПРАВА НАПОЉЕ! Ееееее ако ми не можемо из своје школе избацити играча рецимо Шћекићеви квалитета, онда стварно не знам шта можемо, него и то купујемо.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Najbolje da nastavimo da se lazemo da ovaj tim igra dobar fudbal i da se vidi napredak. Da se lazemo da Sadik vredi tri puta vise nego sto ga placamo, da se lazemo da je amater Urosevic reprezentativac, da se lazemo da je pravo pojacanje igrac koji je dosao bez obestecenja...

U ovom timu ima 4-5 pravih znalaca, ostalo su amateri i to odavno pricam, ali ljudi su zaludjeni nekakvom mantrom o podrsci timu. Timu koji radi ovo i koji bruka dres koji nosi. Jer, boze moj, u ovoj ligi ni Bajern ne bi uzeo titulu.

Koliko Savo nema pojma o poslu koji radi pokazuje ovim izmenama u nadoknadi vremena kad jurimo rezultat. Neka mu neko objasni da se tako krade dragoceno vreme i da to rade oni koji cuvaju rezultat.

Sad ce da nam dovuku novu turu igraca iz Javora i Spartaka pa cemo da unapredimo igru.

SAVO ODLAZI.
UPRAVA NAPOLJE!!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
Kunem vam se, da se kojim slucajem, ne daj boze, ovo govno aksentijevic vrati u Partizan, ja to ne bih gledao!
Savo ako razmislja o svom odlasku a ne o ciscenju tima od kvazi-igraca, onda nam takav i ne treba.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
ona govna iz uprave moraju da odu, znaci nek se nose u tri lepe pi*ke materine svi skupa
kakvi igraci, kakvi treneri... dok oni ne odu nama se ne pise dobro
ma sta da odu, da umru je*o im pas mater ljigavu
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Pre 2 dana i pre utakmice, ovde i u temi "zimski prelazni rok" citam kako imamo timcinu, kako igramo atomski fudbal, podrska za Savu, ovo, ono.. A SAD PISETE STA? IMAMO LOS TIM, AMATERI, SUMA, SADIK ODLAZITE, UPRAVA NAPOLJE.. ALOOO?
 

vasoo

Grobar
Учлањен(а)
10.08.2018
Порука
240
Reaction score
354
Локација
i svakog novog dana
nasi igraci napred jbt svi igraju za sebe..mogli smo da damo jos 2 3 i onda kao i vazda, svi nam uzese bodove..sto neko kaze gore zao mu je svoje djece..i meni tako lomim sve kao ludak..ne znam odosmo svi u kurac..ovo je ne znam..i dalje branim nase igrace ko god mi kaze za poraz i naziva ih debilom, ali presrali smo .
i izjava njihovog trenera, on ne vjeruje da su dobili ne moze da progovori, i na kraj pozdravlja druga jebem ti ja ovu ligu i sve
NAPRED PARTIZAN !
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Cudo da se danas nije klicalo nasim vedetama Sadiku i Sumi nego uprava napolje. Zasto sad uprava napolje kada su doveli prava pojacanja i postavili odlicnog trenera sto su se mnogi ubijali ovde da nam to objasne?
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ја колико видим, ти се константно највише убијаш да нам објасниш како су сви они тоталне незналице и преваре.

Истина је, као и увек, негде на средини. Нит су незналице и преваре, нит су мајстори фудбала.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.507
Локација
Žrnov
kaže Savo njegov a i status igrača je pod znakom pitanja nakon završetka polusezone. kaže, neko će morati da ode... a neće čekati da ga teraju
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Molim igrače Partizana, koji se ne misle vraćati nazad u odbranu da ne trče u napad. Nedopustivo je biti onoliko nonšalantan, tokom cijelog meča, pogotovo kad igraš protiv ovih ciganskih filijala koji jedva čekaju da ti uzmu bodove. Protiv njih treba izaći kao protiv cigana, da ih puniš do vrha.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top