Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Samo zaboravljaš da je Markova titula 2017 bila incident. Vraćen je zato što su svi bii sigurni da titulu uzeti nećemo, a to što je uspeo, velikim delom može da zahvalim tome što su cigani debili. mogao je i sve da dobije, da ih nije Vožodvac drknuo, mi titule videli ne bismo.
Postovana Jasmina (ti koja znas vise o sportu nego 90% ljudi ovde), dodacu na tvoj post situaciju iz sezone 2013/2014

Pred pocetak sezone prodaju se Ivan Ivanov (stub odbrane), Lazevski i Miljkon (standardni bekovi koji igraju LS), Aleksandar Mitrovic, Lazar Markovic, Scepovic, Smiljanic (tada sa ulogom - setimo se gola ofki).. a dovode se nesrecnom Vuku Rasovicu - Obradovic, Grbic, Fofana, Aksentijevic, Djemba Djemba.. covek posle povrede Kojica igra sa Dzigerashom Ninkovicem u spicu! eeeeej 7 KOLA SAMO DZIGERAS U SPICU!!!! Beko Fofana vojnik Partizana nas izvlaci na par tekmi i mi ostajemo prvi na polu sezoni! Dolazi Nikolic, Lazovic Skuletic Vulicevic Kljajic Drincic
Daj neko nek nadje bolji zimski prelazni rok!
Tu titulu nismo osvojili. Nikada nisam pljunuo Celavog zbog toga, ali sam bio svestan da mnoooogo veci Grobar od njega Vuk Rasovic je bio uradjen kao majmun!

Ne bi menjao Savu za 2 Nikolica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.851
Reaction score
13.495

Cak bi i od ove uprave bilo previse ocekivati da se odreknu Sava posto je potpisao ugovor na 2 godine u septembru koji mi zaboravljamo ovde da pomenemo. Kad je djukic mogao da se trpi onoliko samo da uprava ne bi morala da mu placa zbog otkaza onda Savo i ovaj strucni stab zasluzuju svaku sansu i posle ove vesti sam siguran da se uprava jos dugo nece odreci Sava jer sve gledaju kroz novac i ako je ta osobina uprave sa djukicem bila pogubna evo sada prilike da ispadne korisna po Partizan.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ko nije odgledao sve sa tribine pravnog fakulteta, preporucujem da odgleda, u jednom momentu pri kraju, Sava objasnjava njegove motive povratka u Srpski fudbal i prihvatanja posla u Partizanu.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Savo je naciljao lige petice, u kojima je i igrao, i neće on odstupiti od tog kursa, što je za nas dobro. Ima kapacitet, ima volju da uči i usavršava se, to samo ćorav ne vidi. S obzirom da kopira model igre iz liga petice, mogao bi i malo da ga prilagodi domaćim prilikama, jer se u te lige ne ide bez validnih referenci, kao što su titule.
Nažalost, Savo sada ima tu sreću da može da gradi igru bez rezultatskog pritiska do kraja ove sezone (nešto slično, štaviše isto kao Ivan Tomić), ali se od njega očekuje da to svi zajedno (navijači, klub, on) naplatimo u narednom periodu kroz totalnu fudbalsku dominaciju, jer jednom kad napraviš sistem, ne urušava se tako lako. Bez izgovora o nefudbalskim faktorima.
Dakle, čistka, da, apsolutno, i to velikom metlom, ali bez dovođenja novog materijala za neku narednu čistku, kao što je to bio slučaj u prethodnom prelaznom roku. Ako nema adekvatnog materijala na tržištu u dovoljnom broju, imaš lepo omladinsku školu, pa proberi i nadomesti, nanjuši nešto što ćeš umeti da brusiš, imaš njuha za to.
Za nas je najvažnije da ubodemo kapitalca na deficitarnim pozicijama, po mogućstvu bolje što pre, jer se od zakrpa ne kroji pobedničko ruho.
Mnogo sam gotivio i "ćelavog rasistu", ali mislim da Savo može drastično da unapredi sistem igre i njenog shvatanja u samom Partizanu, koji će se reflektovati na sve selekcije, od juniora do matorih.
No, to je ipak samo moje mišljenje.
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
162
Reaction score
358

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.995
Reaction score
15.817
Локација
Beograd
Sad fokus na pojačanja bagro, majke vam ga nabijem. Neću da smo izašli iz roka bez remonta kriminala od odbrane.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.411
Reaction score
11.777
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...P.S. veliki, poslednji pozdrav za gospodina Filipovića i saučešće porodici. Čoveka nisam znao lično, nisam ni bio na forumu kad je on bio aktivan ali evidentno je ostavio veliki trag ovde, i drago mi je što su to ljudi prepoznali. Ako to nije bio dovoljan motiv igračima, ne znam šta onda jeste.

Nek počiva u miru.

Sudeći po svemu, uskoro će mu se, tamo negde, pridružiti i ovaj klub.
..

Ti si moronska debilčina, pavijane jedan neopevani. D, da je MORAO da bira između sebe i Partizana, izabrao bi Partizan. Čobanine jedan, smrdljivi. Sisaj kurac od ZatucanogIstočnjaka, somino

...13/14 кад нас је преузео на полусезону, умало је стигао цигане на крају (освојили за један бод, имали 72, а ми 71 бод)...

Ti si lažovčina. Blok70 ti je objasnio

...Колико год то већина навијача желела,ми не можемо играти са Сумом и Натком од почетка утакмице на терену...

Istina

...U ovoj sezoni mi smo četvrti u ligi od dva tima, kakva je razlika u odnosu na prethodne sezone...

Ne, mi smo prvi u fudbalskoj ligi, a četvrti smo u srBskoj ligi. Razumeš? Nije liga od dva "tima", već su dve lige - jedna samo za nas i jedna za cigansku pičkoustu naprednu i svaku drugu srBiju, kakva je oduvek, uostalom

...Ovo teranje Sava je počelo da poprima razmere ludila i utisak koji imam je da je nekako orkestrirano, a samo se čekao momenat par kiskeva- kada će krenuti da lete otrovne strelice.

...

Ali OVO što se radi poslednjih nekoliko dana - neka vam je na čast - ako je imate...

Uvek sam govorio da si ti jedna, jebena, kraljica
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Savo nek vrlo brzo rascisti sam sa sobom za pocetak. Pa sa upravom oko onoga oko cega treba da se prica. A ja slutim da je status nekih igraca u pitanju koji imaju povlasten status kod uprave, takodje pitanje je novac za pristojna pojacanja. Kad rjesi sa sobom i sa upravom da ostane trener na kraju ove polusezone ima da bude trener do kraja sezone. Ja ga podrzavam kao navijac i svijestan sam da od olupine kakva smo bili ne tako davno ne mozes napravit parni valjak koji gazi tek tako. Treba vremena i kontinuiteta u radu. Ako hoce da opravda tu podrsku onda nema dizanja ruku od tima tamo na proljece u slucaju da stvari ne budu isle bas dobro. Izguraj do kraja tu svoju pricu i viziju koju si poceo, ja sam siguran da je to najbolja opcija koju imamo. Najfudbalskija opcija, mene anfifudbal ne zanima i treneri koji dorsiraju bata djorinu skolu fudbala. Ako hocemo taj iskorak koji se pominje cesto onda jedino mozemo dobrim fudbalom da iskoracimo, sve ostalo nas zabija naglavacke u linglong blato. Savo ako hoce da sebe postavi kao autoritet mora da rjesi status nekim prvotimaca. Ako opet pocnemo sledecu polusezonu sa Tosic i Stojkovicem u prvoj postavi slobodno mogu rec da necemo nikakav iskorak napravit. Nema potrebe da ulazim u detalje zasto to mislim, sve se vidi iz aviona odavno. Respekt imam za obojicu, ali kad pricamo o terenu i doprinosu timu, nisu vise za startere. Naravno ima jos problema. Medjutim nijedan nije nerjesiv ako mu se pristupi na pravi nacin.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Ti si lažovčina. Blok70 ti je objasnio

Јебо ти лажовчина матер неваспитану. Не знам зашто толеришите мороне на форуму? Ако неко не зна писмено да укаже на грешку, не треба ни да коментарише. Што се Николића тиче ту стојим чврсто да је дупло бољи тренер од Милошевића. Уосталом бодовна разлика све говори (прве сезоне 2,53, друге 2,42, треће 2,65, док Милошевић прве 1,80, друге 2,24). Николић никад није био бод даље од првог места, а знао је да узима екипу са минусом (после Томића), док је Саво већ на -11 са знатно већом вероватноћом да ту разлику повећа, него да смањи. To што је довео Шкулетића то му није минус него плус. Сава кошта Садик као Николића 3 Шкулетића. Саво је улупао много новца. Садик 1,7 милиона, Асано милион, Гигић и Пешукић 250.000. Лазар Марковић, Натхо, то су играчи са озбиљним платама. Продати су само Рикардо, Марковић и Ожеговић. Више је оптерећен буџет него што је растерећен, а Партизан је 4. на табели. Будућа продаја Павловића ће променити тај однос, али говорим о првом делу сезоне.

Уосталом остаће Милошевић, па ћемо видети на крају сезоне. Оне приче о прављењу тима 10 година око Саве, су такође фантазија. Сам ће изаћи из клуба под изговором нерегуларности или се можда посвађа са управом. Три целе сезоне неће везати у Партизану и у то сам сигуран 100%.
 
Последња измена од уредника:

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Djuradj89 kao sto jedan klub ne cine rezultati, tako ni jednog trenera ili fudbalera cesto ne cine SAMO rezultati.
Nikolic npr sa Partizanom u Evropi ima 2 (nectci) 2 neresene (totenhem i mocni asteras kuci).. Savo vec sad 5 pobeda 3 neresene..

Igracki kadar je takodje ozbiljan faktor.. sta bi dali da sad vidimo Leonarda umesto Tosica ili Asana?

Pausalno davanje ocene je nezobiljno, ali valjda to ide sa godinama.

Ne zameri starijem clanu na nacinu komunikacije, to je on, takav je, nije zlonameran, samo nema zivaca.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Posle povrede Miletica...Nebi me iznenadilo da Milosevic vrati u postavu Vulicevica,jer je vec pokazao da nije sujetan...
Vulicevic je strasan profesionalac i on bi ovo odradio na pravi nacin,ipak je to Kapiten Partizana!
Lutovac ima opasno dobar centarsut i solidnu brzinu,fizicki je jak...ali pun propusta u odbrani,jer nikada mu to nije ni bio primarni posao.
Pesukic,ne znam,nije to to.
I da ,moramo dovesti na zimu desnog beka,ne lici mi da imamo to u nasim mladjim kategorijama...vec dugi niz godina muku mucimo
Jbg,nikako da uhvatimo pravi kurs,ali opet sve mi nekako lici da je Savo na pravom putu...
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
@Djuradj89 Igracki kadar je takodje ozbiljan faktor.. sta bi dali da sad vidimo Leonarda umesto Tosica ili Asana?

Да ли би Саво успео да исконтролише тог Леонарда? Сети се да није долазио из Бразила на време, да се сукобљавао са саигричима (са Ђурђевићем чак и пред камерама), да није могао да тренера кад би се враћао са сплавова (судећи по новинарским извештајима). Питање како би га Саво контролисао.

Иначе Асано је Савов избор и далеко скупља инвестиција од довођења Леонарда у Партизан. Хвалио га је како ће знатно подићи квалитет игре Партизана доприносећи брзином, да га је чекао месецима (дуго трајала трансфер сага). Могуће и да је Тошић већа инвестиција од Леонарда, о платама се само спекулише, али њега није довео Саво. За Тошића се писало да је најплаћенији у Суперлиги са 800.000 евра годишњом платом. Телеграф је писао, питање колико је то истина, али лично верујем да нема испод пола милиона евра плату. Како игра, добро да му истиче уговор за 6 месеци.

Posle povrede Miletica...Nebi me iznenadilo da Milosevic vrati u postavu Vulicevica,jer je vec pokazao da nije sujetan...
Vulicevic je strasan profesionalac i on bi ovo odradio na pravi nacin,ipak je to Kapiten Partizana!
Lutovac ima opasno dobar centarsut i solidnu brzinu,fizicki je jak...ali pun propusta u odbrani,jer nikada mu to nije ni bio primarni posao.
Pesukic,ne znam,nije to to.
I da ,moramo dovesti na zimu desnog beka,ne lici mi da imamo to u nasim mladjim kategorijama...vec dugi niz godina muku mucimo
Jbg,nikako da uhvatimo pravi kurs,ali opet sve mi nekako lici da je Savo na pravom putu...

Вулићевић је далеко од оног Вулићевића пре 2-3 сезоне. За Пешукића мислим да је потпуни промашај, а не верујем да је сад Вуле далеко изнад њега по квалитету. Што се трансфера тиче, позиција десног бека треба да нам буде приоритет, али питање је кога довести јер нема квалитетних домаћих десних бекова, који одмах могу бити на топ нивоу. Пре две године смо требали да доведемо Рукавину. Сад и њега стижу године. Тад се писало да нам је алтернатива Аксентијевић, али са обзиром како се понео према Партизану у последњем колу, не верујем да неко о њему више размишља. Лутовац је брз и јак, има добар центаршут, али му је тактички то слабија позиција. Има само 22 године, могао би да се навикне како се бране зоне у различитим ситуацијама, али питање да ли ћемо га истрпети.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.515
Da je liga regularna, kao sto nije, sad bi mi imali mozda koji bod vise od ciganke.
Ovde neki pisu ko da je ovde sve po ps-u, pa eto mi kiksamo, a ne bi smeli.
To sto je to tako, odgovoran je onaj koji sedi na Andricevom vencu, i sve njegove podguzne muve, kojih ima u rojevima, pa i u nasoj upravi.
Kome to treba i dalje objasnjavati, taj je uzgubljen u vremenu i prostoru.
Sve je to super, mi moramo pobedjivati, mi moramo sve, a cigani ne moraju nista, a mi cemo pricati o taktici, greskama nasih igraca, trenera, i iste terati iz kluba. Svasta.
Svi kiksaju, svi, osim galaktikosa iz komsiluka.
Za pola godine, Savo je osvojio kup, dva puta pobedio u derbiju, usao u grupnu fazu LE, i doveo nas u situaciju da prezimimo u evropi. Nesreca je sto se to nije desilo. Vratiti se u isto vreme prosle sezone i na sta smo licili, pa staviti prst na celo. Minimum.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Neka im ta jebena Vuciceva titula, razguziti ih treba u preostalim derbijima, bolji smo !!! Podrska za Savu i igrace, nije lako, sami smo protiv sistema !!!
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.907
Reaction score
25.613
Локација
ante portas
Neka im ta jebena Vuciceva titula, razguziti ih treba u preostalim derbijima, bolji smo !!! Podrska za Savu i igrace, nije lako, sami smo protiv sistema !!!

Naravno da smo bolji.
To niko ne spori.
Ali hajde bar da budemo drugi , da kolko tolko dišemo lopovima za vrat, da im koliko je to moguće što više otežamo, i da se ne sramotimo četvrtim mestom jer mislim da stvarno kvalitet ove ekipe to ne dozvoljava.
Da ne pričam o kvalitetu lige.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
158
Reaction score
200
Локација
Beograd
Samo zaboravljaš da je Markova titula 2017 bila incident. Vraćen je zato što su svi bii sigurni da titulu uzeti nećemo, a to što je uspeo, velikim delom može da zahvalim tome što su cigani debili. mogao je i sve da dobije, da ih nije Vožodvac drknuo, mi titule videli ne bismo.

Baš zbog toga što i sada nema šanse da uzmemo titulu, Savo treba da ostane i da i on uči, da budemo u svim sferama kluba spremni kad dođe vreme da može fudbal da se igra.
Mi smo titulu 2017 osvojili jer smo bili bolji a ne zato što je neko nekog drkao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top