Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Samo ukoliko nije već prodat kakvom investicionom fondu, kao što se jedno vreme "dimilo"...
Fića ima talenat, a nadam se i glavu, da napravi mnogo više i od L.Markovića i A.Živkovića, i kada bude odlazio to bi trebalo da bude "mamićevski" transfer. ako bude imalo pameti (znam da je u deficitu, ili se svodi na lopovluk, ali opet).
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Али и поред тога што на његовој позицији имамо искусне и много више плаћене играче, дечко је одиграо преко 1.100 минута ове сезоне, што не да не може бити мало, већ само може бити много за дечка од 17 лета.

Па не знам колико у целој Европи има играча његових година, а да су толико минута у једној полусезони одиграли.
Upravo tako, radi se o mladom organizmu, svako prelazenje granice opterecenja moze pogubno da utice na njegovu karijeru jer njegov organizam je jos uvek u fazi razvoja pa su cak i seniorski treninzi jos uvek sok za telo, a kamo li utakmice. Sigurno da postoje igraci koji su vec sa 17 fizicki zreli za maksimalni ritam (Pavlovic npr) ali nema svako isti tajmer i to treba prepoznati tako da mislim da strucni stab u vezi Stevanovica odlicno balansira. Meni jedini poznati primeri tih klinaca koji se isticu su Dembele iz Seltika (16 god) i Fati iz Barse (17 god). Ovako napamet mislim da oni zajedno nemaju minutazu koliko ima Stevanovic. Bilo bi stvarno lepo da Stevanovic bude dugorocan plan, igrac oko koga ce se graditi buducnost kluba ali uvek postoji to veliko ALI.....
 

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
to nase malo malo pa hvala vucicu je najbolji dokaz kakav je odnos ove drzave u pokusaju prema nama
dok se mi zahvaljujemo drugi osvajaju titule
То што се ми уопште било коме захваљујемо за титулу говори о болести овог друштва и земље. Не сећам се да је ико од играча и руководства некад захваљивао смрадовима с власти у прошлости.
П.С. Срећна свима Нова година и само победе!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Pripreme samo što nisu, i ko to kaže da nema pojačanja, evo, vratio nam se Neymar:D
Kako piše štampa ovog jutra, nije toliko bitno što se već u ponedeljak putuje na prvi deo priprema, i što je ugovorena i prva pripremna utakmica (26.01 Ružomberok), već je mnogo važnije što nam se Musa vraća.
Nažalost, izgleda teško da ćemo gledati kako Musa dere jarčeve po svrbistanu, jer je jadan povređen (i dalje, ili ponovo?).
Opcije su nova pozajmica, ili raskid ugovora, a naravno duguje mu se i nešto parica, više nego zasluženih...najzad nije li izgurao 2-3 cela treninga, i odigrao 2-3 minuta fudbala. Što bi se reklo, ko hoće nejmara, nejmarski plaća:D
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
samo da niko ne ode, svaki prelazni rok kao da ne disem od pocetka pa sve do kraja
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Па ако ће неко и одлазити, боље да оде сада, па да му се нађе замена, него да оде у лето и остави нас буквално на цедило, што се тих одлазака тиче, мислим да је једино одлазак Ћеле известан, и ту одлуку поздрављам, доста је дао овом клубу, сада се не уклапа у Савов систем, али авај, дао је овом клубу колико је могао, и ред би био да га пустимо сада док још може да забоде неки мало јачи уговор у иностранству и да осигура своју породицу у чисто новчаном смислу.

Лутовац на десном беку!
Мислим да може много, са својом снагом, центаршутом, али свакако, морамо и Лутовцу довести барем неку замену на десном беку.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Jesmo mi to dobili prvo pojačanje?
Ne, nije fudbaler...a nije ni član stručnog štaba...

Ali vidim u prethodnom postu da Bilja više nije jedino žensko u kadru snimaka sa Partizanovih priprema, itd, pa rekoh...il' je stiglo pojačanje... :D
...il' je Bilja sa sobom povela, ili tamo našla, neku drugaricu pa da ima sa kime da vodi ženske razgovore u trenucima dokolice...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
@avax

Nemoj sa crnim humorom da mi počinješ dan, molim te...

Što se tiče Dače Pantića i Partizana, svi smo mi grešni, pa tako i on, ali većina nas grešnika zadovoljava se time da prati i gleda utakmice voljenog nam Kluba samo sa tribina, a ne da traži da još i igra u njemu...nemamo mi te neke potrebne ,,brzine,, pa da bismo bili u Savinom novom i skupocenom Partizanu...a kako mi tako i Dača - nema ih ni on...

E sad, ako je on Faljijev štićenik (a mislim da jeste) i ako Falji nama čini neke usluge (a verovatno da ih čini), možda i on nama zatraži uslugu Dačinog ,,obnavljanja karijere,,...

U tom slučaju svaki humor prestaje, a samo bih zamolio, ako ovde ima poštovalaca Dačinog fudbalskog lika i dela da se izjasne koji će od napadača Partizana morati ,,aut,, da bi Dača bio ,,in,, u timu: Markec, Natho, Sadik, Suma, Asano? Od koga je to Dača bolji?

Ili je možda to ,,naše dete,, u međuvremenu, tamo gde je od nas pa do danas bilo (i igralo?) naučilo da igra i pozicije od zadnjeg veznog pa do štopera?
Možda bi nam takav trebao?

Mada, može i Lola to da nam odigra... Na nekim utakmicama... npr. početak takmičenja u kupu kada izvučemo timove nižeg ranga ...ali na ostalim utakmicama ne može to ni Lola...

Znam ja da se nekome možda nešto duguje i da se ustupci prave, i da nije sve samo u tih prvih 11...ali ne treba preterivati...ima nas dovoljno u stručnom štabu i na klupi i na terenu, ima koordinatora, ima atmosfere u svlačionici i Zemunelu - trebaju nam fudbalerčine! Zverine od igrača!

Pare koje su nam nadohvat ruke treba ipak ulagati pametno a ne trošiti ih samo zato jer su tu...jer danas jesu, a sutra mogu i da nisu...

Naši fudbaleri SAD vrede po 10 miliona evra jer su se solidno ,,nosili,, u Evropi, a ko vam garantuje da će i sledeće sezone biti tako?
Jedna jedina ,,mina,, koja uvek može da se desi u kvalifikacijama, jedna jedina frljoka koja može da uđe tamo gde ne treba, jedan jedini reflektor koji zasmeta golmanu, jedan jedini zicer koji neko promaši - i od Evrope može da bude ništa, a cene naših igrača onda će se vratiti na Ping-pong prosek...

Svi naravno zamišljamo suprotni scenario, ali...daleko je do Evrope...tek su počele zimske pripreme...mi ne znamo ni kakvi ćemo izaći iz ovog prelaznog roka, a kamoli nešto drugo...Samo je bitno da iz njega ne izađemo slabiji nego što smo u njega ušli...

I, nakon odgledanog snimka Umara Sadika u postu iznad ovog, mogu samo da kažem da taj momak nije samo velika fudbalska vrednost na terenu (jebeš koliko je to u evrima, meni je bitnije da gledam šta na terenu može da uradi), nego je i pravo blago imati u timu jednog ovako trezvenog, dobrog i pozitivnog momka...kakva sreća da je ,,zapao,, baš nama...kad god da ode iz Partizana, biće mi baš žao...

Umare Sadiče, JNA ti kliče! :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
EDIT:

Ovo bi trebalo na ,,muzičku temu,, ali to je zatvoreno za goste a ja imam predlog koji bih da svako vidi: ako se ne varam ovo je pesma koja se našem bratu Sadiku sviđa, i kako bi bilo lepo da ga ona dočeka na prvoj prolećnoj utakmici na JNA, kao neki mali znak naše pažnje prema njemu...doduše pošto je malo ,,povučen,, tip (kada nije na terenu), ne znam koliko bi mu prijalo da je nešto organizovano BAŠ u njegovu čast, ali namere su mi (nam) najbolje, uostalom, ova muzika je sasvim lepa da zvukom ,,ukrasi,, ambijent našeg starog stadiona, a nije ni spot loš, daleko od toga... :D
Ali, stvarno sam ozbiljan da Sadiku pustimo ovo, a mogao bi i neki mix da se nađe i napravi - šta vole Asano, Natho, Suma...može nešto i za ove naše domaće, itd...
Evo Sadikove:

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top