Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Pogledah današnju "emisiju" sa priprema:


Izgleda da imamo novog doktora u Stručnom Štabu, dr. Siniša Petković (na 34:28 koga mrzi da sve gleda).
Nisam čuo da više ne saradjujemo sa dr. Seadom Malićevićem, do sada.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала

Odlican tekst. Pitanje je samo da li smradovima u upravi odgovara ovakav kvalitetan covjek na bilo kojoj poziciji.
A ne znam jel clan partije, sto je prvi preduslov za bilo sta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Pogledah današnju "emisiju" sa priprema:


Izgleda da imamo novog doktora u Stručnom Štabu, dr. Siniša Petković (na 34:28 koga mrzi da sve gleda).
Nisam čuo da više ne saradjujemo sa dr. Seadom Malićevićem, do sada.

Bilo je njegovo predstavljanje u jednoj emisiji Partizan TV (ona što Biljana radi ). Momak je na specijalizaciji i došao je u klub na preporuku Seadovu. Koliko znam, Sead je i dalje glavni doktor.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Opet bih ja ovaj tekst uzeo sa rezervom. Sve sjajno i bajno deluje kada je napisano ali to ne znači da Vulićević ima kapacitet da bude nešto više od fudbalera.
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Odgledah ovaj klip sa priprema koji malo bolje oslikava kako izgleda deo dana jednog fudbalera naseg na istim . Sve pohvale za klip , uzivao sam gledajuci . Izdvojio bih tri stvari iz ovog videa .

1. Kada Stevanovic cestita rodjendan Mileticu uz nadam se da ces da odes preko u fazonu da se spasis .
2. Kada Stevanovic grli malog Ficu kao najbolji si mi drug , toliki milioni , kako je zglob ( imao neku manju povredicu ) i kaze preseko sam se kad si pao ,odmah reko jao plata ....
3. I na kraju kada postavlja pitanja profi , u faznu kako to da mi vredimo toliko vise od cigana a oni prvi . Kada profa odgovara da zakon trzista ne laze .
 

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Pogledah današnju "emisiju" sa priprema:


Izgleda da imamo novog doktora u Stručnom Štabu, dr. Siniša Petković (na 34:28 koga mrzi da sve gleda).
Nisam čuo da više ne saradjujemo sa dr. Seadom Malićevićem, do sada.
Saradjujemo itekako sa dr Seadom Malicevicem, pre mesec dana je bio gost na mom fakultetu, bio sam na predavanju i rekao je da je on izgradio svoje ime do tog nivou, da je sada u mogucnosti da zaposli dvojicu doktora koji ce da rade sa njim u timu
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
319
Reaction score
1.219
Локација
Београд
Сад сам погледао овај интервју са младим играчима. Мислим да је ово прикладна тема пошто тренутно тренирају са првотимцима.
Да ли може неко боље упућен да каже ко од ових момака има највећи потенцијал за први тим?

 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Odgledah ovaj klip sa priprema koji malo bolje oslikava kako izgleda deo dana jednog fudbalera naseg na istim . Sve pohvale za klip , uzivao sam gledajuci . Izdvojio bih tri stvari iz ovog videa .

1. Kada Stevanovic cestita rodjendan Mileticu uz nadam se da ces da odes preko u fazonu da se spasis .
2. Kada Stevanovic grli malog Ficu kao najbolji si mi drug , toliki milioni , kako je zglob ( imao neku manju povredicu ) i kaze preseko sam se kad si pao ,odmah reko jao plata ....
3. I na kraju kada postavlja pitanja profi , u faznu kako to da mi vredimo toliko vise od cigana a oni prvi . Kada profa odgovara da zakon trzista ne laze .

1. Naravno. Niko ne voli da završi karijeru u LLLigi.
2. Ako nema para, nema ni plata, logično.
3. Nije potreban komentar.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Сад сам погледао овај интервју са младим играчима. Мислим да је ово прикладна тема пошто тренутно тренирају са првотимцима.
Да ли може неко боље упућен да каже ко од ових момака има највећи потенцијал за први тим?

Не може!

Млади су и нек се прво докажу и покажу тамо где већ играју (трећа лига, итд.)...далеко је до Партизана...и није сваки дан Бадњи дан, па да се у неком кратком року појаве три млада играча у исто време у Партизану, од којих сваки вреди по 10 милиона евра, па да онда за пар дана однекуд ,,изникну,, још једно (бар) тројица таквих истих...
Полако.

Иду припремне утакмице, надамо се неким (интернет) преносима, па ако неко од клинаца добије шансу...нек покаже на терену колико тренутно може и вреди...

Додуше, да вам кажем и ово: не може појединац да се гледа само као појединац - уз добре саиграче свако више ,,процвета,, него када су му саиграчи слабији - само теоријски гледано - колико ли би голова млади шпиц Саво Арамбашић успео да постигне јесенас, да је, којим случајем, играо за Партизан а не за Телеоптик, и да је поред себе при том имао помоћ Суме, Натха, Асана, Бамбија...и, колико би Садик голова постигао на неравним теренима треће лиге, а без помоћи поменутих...?

Интересантно питање, на које ипак не треба давати одговор - јер теорија је само теорија, али мислим да је фудбал ипак више пракса.
Изађеш на терен, покажеш, докажеш. Или не покажеш. Све је ипак на теби, иако саиграчи никако нису занемарљив фактор...
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
1. Naravno. Niko ne voli da završi karijeru u LLLigi.
2. Ako nema para, nema ni plata, logično.
3. Nije potreban komentar.

Pa to je ono sto mi smeta . Dok god ne izbacimo iz glava igraca ove stvari mi ne mozemo biti ozbiljan klub i ne mozemo praviti ozbiljne rezultate. Uprava kluba je ta koja fudbalerima mora da obezbedi sve uslove i izmedju ostalog redovna primanja, da ove ne boli glava i da im ne zavise plate od toga da li ce da se proda neko ! Moraju da im obezbede regularno prvenstvo , ko ce da igra i sa kakvom zeljom u klubu gde nemas mogucnosti da budes ono sto jesi , najbolji . I na kraju uprava mora da promeni mentalitet prvo kod klinaca , da se radi sa njima , prica , obezbede normalni uslovi za zivot sa finim platama, da momcima koji su ispravni i tu duze na kraju karijere das poslove u i oko kluba i usadi da nije nuzno ici preko , da svi igraci mogu i u Partizanu da se obebede za buducnost.

Kada ove stvari resimo , kada igrac treba samo da misli na fudbal i da daje 100% sebe klubu , mozemo reci da smo postali ozbiljan klub .
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
319
Reaction score
1.219
Локација
Београд
Не може!

Млади су и нек се прво докажу и покажу тамо где већ играју (трећа лига, итд.)...далеко је до Партизана...и није сваки дан Бадњи дан, па да се у неком кратком року појаве три млада играча у исто време у Партизану, од којих сваки вреди по 10 милиона евра, па да онда за пар дана однекуд ,,изникну,, још једно (бар) тројица таквих истих...
Полако.

Иду припремне утакмице, надамо се неким (интернет) преносима, па ако неко од клинаца добије шансу...нек покаже на терену колико тренутно може и вреди...

Додуше, да вам кажем и ово: не може појединац да се гледа само као појединац - уз добре саиграче свако више ,,процвета,, него када су му саиграчи слабији - само теоријски гледано - колико ли би голова млади шпиц Саво Арамбашић успео да постигне јесенас, да је, којим случајем, играо за Партизан а не за Телеоптик, и да је поред себе при том имао помоћ Суме, Натха, Асана, Бамбија...и, колико би Садик голова постигао на неравним теренима треће лиге, а без помоћи поменутих...?

Интересантно питање, на које ипак не треба давати одговор - јер теорија је само теорија, али мислим да је фудбал ипак више пракса.
Изађеш на терен, покажеш, докажеш. Или не покажеш. Све је ипак на теби, иако саиграчи никако нису занемарљив фактор...

Слажем се наравно, све у своје време. Њихово време тек долази, само нека поштују савете које су добили од тренера (помињу се у делу интервјуа). Ово сам поменуо сада чисто да имамо о чему да причамо док не дођу припремне утакмице, ваља преживети ову зимску паузу. :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Krecemo i sa pripremnim mecevima... U sredu vec igramo dve utakmice u istom danu:

09:00h Partizan - Vitorul (Rumunija)

14:00h Partizan - Krakovija (Poljska)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Никад више провајдера, пакета, каблова, интернета, медија, информација, линкова, а увек може да те потера неки малер да немаш баш то што ти је потребно да би од куће гледао неку удаљену Партизанову утакмицу...
Плус променом власника ТВ Партизан мислим да се сад озбиљно ,,клати,, могућност да ентузијасти попут мене и даље уживају у праћењу директних преноса свих припремних утакмица нашег Ф.К.
Уздам се у форумске колеге - качите линкове који раде, качите снимке целих утакмица...да видимо бар нешто...
Већ дуже време смо без фудбала, недостаје нам наш Партизан...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Evo da vas obradujem dragi kolega @Goran Tomić
Krakovija ima jutjub kanal na kom uzivo prenosi sve pripremne utakmice. Slucajno sam trazio koleginici da gleda sina(igra u Krakoviji) i videh da rade prilicno dobar posao sto se tice prenosa.
Tako da kacim link, bar za tu utakmicu;)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Ne videh da je iko postavio. Zanimljiv intervju.
Delovi intervjua meni interesatni.

Откријте, има ли фудбалера екстремних физичких способности?
- Просечан српски фудбалер лошији је 20, 25 одсто по физичким перформансама од просечног фудбалера из пет најбољих лига Европе. Аеробна и анаеробна издржљивост, брзина, експлозивна снага вертикалног и хоризонталног типа... Два разлога: селекција (Манчестер сити бира из целог света) и рад!

Шта је са Садиком?
- Садик има фантастичне физичке перформансе. Трчи између 12 и 12,5 километара сваку утакмицу, има између 1.100 и 1.300 метара претчаних у високом интензитету и 400-450 метара у спринту. То је параметар премијерлигашког центарфора!
Ко предњачи у потрошњи кисеоника?
- Саша Здјелар, 64! Додуше, имамо неколико са 60, ето, Зоран Тошић. На пример: играчи Барселоне и Реала – преко 75. Роналдо – 82! Зато и може да одигра 70 утакмица годишње.

Ps. Zanemarite što je link od ovih specijalaca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top