Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.610
Reaction score
8.645
Локација
"preko bare"
Sreća pa ne igramo sve utakmice protiv ruskih ekipa. Nadam se da nam neće nikoga povrijediti.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ovde su već najavili

Kada prođe 30 sek. reklama, klik na full screen dugme (u donjem desnom uglu) i nema više reklama. E sad, ne znam da li je to zbog nekih zaštita koje imam ili važi i za obično podešavanje kompa.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.907
Reaction score
25.613
Локација
ante portas
Baš lepo što će SK prenositi.
Još da stave Srđu Radojevića da prenosi za komplet uživanciju....
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Odlicna utakmica Partizana danas i zasluzena pobeda.Posebno mi se svideo Markec koji je po meni bio najbolji danas.:šal
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.228
Reaction score
10.264
Локација
underground
Dosta dobra igra danas.Bolji smo bili tokom cele utakmice protiv nimalo slabe ekipe.Cak se ne secam da su nam sem gola stvorili neku sansu,osim mozda jednu kad im je ponisten pogodak.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Nije loš ovaj Matić, jak, zna da se zagradi, odigra povratnu.Mogli smo lagano da dobijemo, Sadiku niko loptu ne može da uzme., ima taj prvi korak neverovatan.Suma je morao da šutira a ne da asistira, inače dobro pripremljeni, mnogo bolja kondicija od Rusa što se videlo po drugom poluvremenu kad presingom nisu mogli loptu da iznesu.
Ovom timu fale oba beka i štoperi.Ostalo sve imamo.
I čini mi se da Lazar nije bio u ofsajdu kod gola, evo vraćam unazad i njihov desni bek je ispred Lazara.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ja sam toliko odusevljen da bi voleo da gledam dva nasa tima kako igraju jedna protiv drugog.. mladji vs stariji ili kako god se podele, siguran sam da bi bio odlican fudbal!

Lokomotiva ima 34 boda u Premijer ligi i deli trece mesto sa CSKA i Rostovom..
prezadovoljan sam!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.444
Локација
Žrnov
jeste, bio je markec u ofsajdu...
i više nego zadovoljavajuća igra za ovu fazu priprema. prilično tečna igra, imamo snage, čini mi se da je i atmosfera među igarčima dobra.
bambi počeo da podseća na onog pravog.

posebno me raduje da je savo napokon našao idealnu poziciju za ivanovića, gde može dati najveći doprinos.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ipak je bio ofsajd, sada sam najzad ukočio trenutak dodavanja
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Iako je prijatelska, ovo je tim od 130mil, a meni se činilo kao da igramo protiv Vojvodine. Još da imamo bekove koji znaju da igraju fudbal, gde bi nam kraj bio...
Svaka čast svima u svakom slučaju!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Gledao sam na hrvatski SK. Nisam video penale jer se ovi iskljucili, na nasem SK prenosili penale?

Komentator 'rvat se izlupetao samo tako. Prvo sa netacnim informacijama kako smo izgubili od Vitorula na pripremama i kako imamo taj poraz od njih i samo remi sa Krakovijom a ne pominje pobedu nad Ruzomberokom... Stojkovica prekrstio prvo u Stojakovica pa u Stojanovica :D

No nebitno to... Igrali smo sasvim solidno, malo vise komplikovali u fazi napada i kod akcija gde smo mogli i morali mnogo jednostavnije i bili bi tako jos opasniji po njihov gol... Sadik imao opet njegove cuvene poteze, ali bice to sve dobro... Sledeci je Rostov u utorak od 16h na SK 1.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Meni se jako svidja Asano, konancno je poceo da prodire po bokovima, bolja kontrola lopte, pametnije igra. Suma majstor, sa neverovatnom lakoćom igra. Bravo.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Brisite ovo, slucajno sam kvotovao umesto da editujem svoj post.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Da, dosta smo dobri bili, Lokomotiva nije baš ,,mačiji kašalj,, stvorili su nekoliko prilika pred našim golom, ali stvarali smo ih i mi pred njihovim...
Oni su nas probili po boku i poveli, ali se Bambi setio starih dobrih dana iz Majčice Rusije, pa im ga je zbiberio tamo gde treba...
Onda su se njihove prilike ,,proredile,, ali naše nisu...
O.k. još smo na pripremama, ali naši napadači (i nenapadači) su šutirali kad treba da dodaju, dodavali kad treba da šutiraju, ili šutnu pa promaše...
Šanse imamo, igru imamo, a Sadik je (u pozitivnom smislu) čudo neviđeno...samo golova mora da bude više (ne samo njegovih)...

U 2.pol su postepeno izlazili Sadik, Natho, Suma, pa je i naša igra na neke minute bila ,,utihnula,, ali je Markec sa nekoliko poteza to ,,oživeo,, a ,,Laki je malo nervozan,, pokazao da nije uzeo dres sa MAGIČNIM FUDBALSKIM BROJEM 10 tek tako i samo zato što je u tom trenutku to parče platna bilo slobodno, i na današnjoj utakmici je delovao kao gazda na terenu, on mora da dobija neke minute da igra i mora da se razvija i dalje...
Samo...
Isto kao i za prvih 11 da bi se od ,,Laki je malo nervozan,, (dobre igre i ulaska u šanse), došlo do ,,Šta će biti s kućom? Zapaliću je!,, (pobede nad protivnikom i odsvajanja trofeja), šanse i igra moraju da se pretvaraju u - GOLOVE.
Ne sme biti gubljenja i prosipanja bodova, ne sme biti ispadanja kad smo već na ,,dlaku,, od prolaska...mogu neke šanse i da se maše, ali...mora i da se više njih ,,zabil,,...

Mnogo je Savo ,,podigao,, ovu ekipu, evo čak smo i penale i odbranili i ispogađali, a može to još i bolje... (realizacija) ...jer, eto, možda nam ,,padne,, u Evropi neki ovakav tim baš kao što je Lokomotiva, zatreba nam pobeda za prolaz, odigramo odlično - ali ostane 1:1, a penala kojima bismo prošli tada ne bude...itd...ali:

Uzmi Savo evro-titulu! :šal
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Markec je naše najveće pojačanje! :D
Zadovoljan prikazanom igrom. Ima tu nekih starih boljki koji nemaju veze sa pripremama ali otom potom.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.004
Dobra igra. Najpozitivnije jeste da Stevanović i Lazar Pavlović deluju daleko zrelije nego prošle godine, koliko znači kad im se da šansa i kakvi će to igrači biti za 2-3 godine. Negativno odbrana,što i nije ništa novo. Urošević se trudi, ali ne može da stigne i pokrpi. Ostojić škripi takođe. Odbrani pod hitno trebaju pojačanja. Savi i momcima svaka čast, upravi jebem mater.

Evo koja godina bez titule, u Evropi ispali, dug sve veći. Pitam se da li ta uprava može biti gora sve i da hoće.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.704
Reaction score
29.379
Локација
Beograd
Pa vidi, jeste najviše do nas, ali bilo bi nam malo lakše da osvojimo titulu kad ,,cigani,, ne bi toliko nameštali i krali...pa oni su u poslednjih ihaha godina u prvenstvu gubili samo od nas, ili kada je bilo potpuno nebitno - osim te čuvene jedne jedine utakmice na ,,Krovu,, Voždovca...

O.k. ispali smo iz Evrope, iako smo svi očekivali da je osvojimo, ali ne znam da li su nam očekivanja odgovarala istinitoj surovoj realnosti, mi smo samo jednom u istoriji stigli do finala...e sad ako je ovaj tim u ovom svom vremenu ono što su bile ,,Partizanove bebe,, u svom, onda...

Naravno da i ja želim samo pobede, uspehe, titule i trofeje, i da to mora da nam bude cilj - pa mi smo Klub stvoren i osnovan da stremi najboljem, klub koji je svetu podario istinske sportske i trenerske legende, evo kao Bora Milutinović, koga je uživanje slušati i videti na onom snimku iznad tvog posta, ali...

Vreme se izmenilo od onih nekadašnjih prošlih decenija, i kod nas, u Srbiji, i u Evropi, svetu...u mislima su mi svi ti timovi Partizana iz raznih decenija i prilike koje su tada vladale, kao i prilike koje su sad...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top