Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Ne bi me cudilo da bude pred gostovanje u najvecoj septickoj jami. Jako, od starta, svima trpati 3+ komada i tako nedozvoliti "sudijama" da uticu na rezultat.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
ekipa ostala na okupu. igraci se sada bolje poznaju, pa bi bilo realno da nam priredjuju manje stress utakmica. najvise ce zavisiti od toga koliko zategnemo odbrambeni blok. za ove napred se ne bojim da svakom mogu dati dva komata minimum.
ocekujem pobedu za pobedom, I nadam se "interesantnoj" zavrsnici sampionata.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ciganska govna nista ne prepustaju slucaju... Specijalac Bojan Nikolic nam sudi u nedelju.

Moramo jako od samog starta, dati im 3-4 komada pa neka govno svira sta hoce.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ako koim slucajem osvoimo titulu(pu,pu pomerise smesta,ne bulazni:D),jos sad najavljujem:
Menjam ovog smeska sa avatara i stavljam najvece zimsko pojacanje Partizana,dekija.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Asano blago potamnio pramenove, osećam da biće dobro!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
To je sve u korist Partizana. Vrhunski plivači briju dlake da im ne lelujaju po vodi i da ih tako ne usporavaju, a fudbaleri potamnjuju pramenove da smanje odblesak od Sunca i reflektora, te da se tako bolje skoncentrišu na golove, pobede i trofeje! :D

Napred Partizan, poslednja utakmica na JNA je bila tako davno da mi se čini da je to bilo u prošlom veku, prosto imam tremu da ponovo ,,zakoračim,, na naš arhaični stadion, tj. u moju drugu kuću...
Al' jedva čekam! :šal

p.s.
Nadam se da i naši fudbaleri jedva čekaju, ali da nisu tremaroši k'o ja što sam trenutno...
 
  • Like
Reactions: Dzo

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.457
Локација
Beograd
Koliko god da su govnjivi uslovi oko njih, drago mi je šo se ekipa vraća. Očekujem rutinsku pobedu danas. Ajmo momci!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.191
Локација
Nickname
Meni se gadi život kad vidim kakvo takmičenje nastavljamo da igramo sutra.
Ali Partizan je Partizan, bar da se vidi kakvi smo i od čega smo. Pa bar da se ispišamo na već unapred odlučenu titulu.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Neka je srecno nasim fudbalerima, strucnom stabu i nama navijacima.

Nazalost, i ovu polusezona je treca zaredom koju iz dobro poznatih razloga pocinjemo sa samo teoretskim sansama za titulu.
U ovakvoj ligi, uslovima i generalnom ambijentu je pitanje da li bi konkurentni bili i mnogo jaci evropski klubovi..

Kako god, obaveza nasih momaka je da daju svoj maksimalan trud na svakoj utakmici, da ih nadigramo i/ili pobijedimo u derbijima uprkos kradjama, i da damo sve od sebe da odbranimo Kup, i osvojimo cetvrti trofej istog uzastopno.

Srecno Partizane!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Natko :šal

Koliko bih voleo da na leto dovedemo to što nam fali i da iskoristimo to što imamo takvog majstora na terenu...

Koliko god da mi se gadi liga koju igramo, jedva čekam današnju utakmicu. Očekujem minimum 2 gola u mreži Radnika.
Edit: A klošari sa mocarta, naslov stavili samo da kiksa ne bude. I ja se budala čudim, ne možeš očekivati ništa bolje od ljudi koji onanišu na jučerašnju sramotnu utakmicu sns kluba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top