Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ocekivana pobeda. Najveci utisak je nase trcanje....bas se vidi da je ekipa konacno u stanju da gazi i davi protivnika svih 90 min pa otuda i agresija, visok presing....a jos uvek smo pod utiskom priprema....bice sve ovo puno bolje kad uhvatimo veci zalet.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
I pored toga sto nismo blistali danas ovi napredni seljoberi primili bi 5 6 komada da nije bilo njihovog golmana i govnara u zutom.
Drago mi je da smo dali iz prekida dva lepa gola i smo odradili ovo bez neke trzavice.
Teraj dalje pobeda se pise
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Iako ni ja nisam prezodovoljan vidjenim, glavno je da nismo zabrljali i primili neki glup gol koji bi nas poremetio. A ne sumnjam da ce ih Savo ribati za ostalo. Tako nesto je i najavio. Raduje dizanje forme Tosica, a i Asano mi izgleda bolje.

Moze li neko utisak sa utakmice u kakvom je stanju teren uzivo posto je Radulovic pricao da je bas los? Nije mi jasno kako dopustaju takve stvari. Makar na nasem stadionu da mozemo u tome biti mirni.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Терен је баш лош. Сваку прилику су играчи користили да угазе бусење назад.

Није лако играти овакве утакмице. Противник је сасвим солидна екипа, додуше екипа којој мазохистичко задовољство представља да губе од цигана са по 5:0 (ко не зна, Радник никада није ни бод узео циганима, а на неких 10 утакмица имају гол-разлику са њима -50), док против дају све од себе. И данас се видело, избушили смо их тек из прекида.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
NLngXD.gif

YWBwrM.gif

6X7lGV.gif
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Cilj je bio sigurna i ubedljiva pobeda i to smo i dobili - ja sam pre utakmice izjavio 4:0, eto, bio je gol manje, ali...bilo je još prilika, tako da to je to...

Međutim baš me je začudilo da, posle onih priprema gde smo delovali kao da pucamo od snage i trčali k'o navijeni - danas na početku utakmice delujemo k'o probušen balon...
Znam ja da Surdulica ne može da nas napadne k'o ruski prvoligaši pa da nas tako natera da potrčimo, ili ćemo primiti gol u roku od 5 minuta, ali...ipak... nismo baš ni morali da odmah ,,upadnemo,, u surdulički ritam fudbalske ,,uspavanke,,...

Na sreću Bambi Plazma je konačno potrefio jedan slobodnjak i tu je pitanje pobednika već bilo rešeno...ali mentalitet da se zadovoljimo malim nikada neću prihvatiti i ja sam pizdeo što smo tako samozadovoljni i što ne jurimo gol više...ne izvodimo aut kada možemo da ih time ,,uhvatimo na brzinu,, i kaznimo sledećim golom, loptu ,,carinimo,, do besvesti...slabo i sporo (a previše) mislimo, u slaboj smo formi - sve kontra onoga što su pripreme nagoveštavale...

Priznajem, u drugom poluvremenu smo se probudili i pokazali da možemo da nadtrčimo velikana kao što je to ova ,,ciganska,, filijala, a i ne znam kako bi to bilo drugačije, kada smo mi bili na pripremama od Turske do Katara u luksuznim i naučnim uslovima, a za njih ne znam ni gde su se spremali...

Tako da...drugo poluvreme je donelo još naših šansi, još golova, bolju igru, ali to mora još mnogo mnogo bolje...Toške i Tatko su golovima ,,povukli Valjak,, danas, ali od sledeće utakmice će valjda i drugi da ,,prorade,,...imao se utisak da Sadik danas ne bi dao gol pa sve da se igra od 16h, pa do kraja finala Kupa Radivoja Koraća u Nišu...ali...dobro...nadavaće se on golova neki drugi put...Sumi će se vratiti dribling, Lazar Marković će se valjda vratiti na teren, Matić početi da daje golove...

Sa Istoka se činilo da je jedna prethodna situacija mnogo veći penal nad Sadikom, nego ono što je ,,sudac,, posle ,,svirnuo,, tako da smo na taj ,,svirnuti,, penal čak i negodovali...nismo ,,cigani,, pa da želimo ,,sudijski vetar,, u leđa - gadimo se toga...
...na Jutjubu nisam našao tu prvu situaciju, a video sam tamo da je mogao da svira i penal nad Tošketom (a nije), a ovo što je svirao...da, kontakta je bilo, ali...da li je naš ,,Šilja,, baš usled toga pao, ili je odlučio da padne...jbg...ne znam...

A i publika je baš mogla da dođe i u malo većem broju, ali...hajde...možda su neki bili u Nišu, tako da...i od njih očekujem i više i bolje...

Ja ,,drugu drugu kuću,, osim stadiona JNA nemam - dugo u njoj nisam bio, a koliko sam u ovom lepom danu video - sve je i dalje na svom mestu - stepenice koje vode ka JNA su samo još za nijansu razvaljenije, tako da još za nijansu manje liče na stepenice, reflektor je solidno zarđao, i, čekajući Godoa, što bi rekli intelektualci, (i rekonstrukciju stadiona?) moramo da se divimo starim graditeljima koji su davno sazidali ovaj stadion a da on još odoleva da se skroz ne okruni i struni...

Ipak, gledajući ove njegove, već toliko puta viđene oblike u raznim prilikama, događajima, i neprilikama...valjda to i dalje izaziva neki utisak i osećanje u nama...

:napred-partizan:





 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Iako ni ja nisam prezodovoljan vidjenim, glavno je da nismo zabrljali i primili neki glup gol koji bi nas poremetio. A ne sumnjam da ce ih Savo ribati za ostalo. Tako nesto je i najavio. Raduje dizanje forme Tosica, a i Asano mi izgleda bolje.

Moze li neko utisak sa utakmice u kakvom je stanju teren uzivo posto je Radulovic pricao da je bas los? Nije mi jasno kako dopustaju takve stvari. Makar na nasem stadionu da mozemo u tome biti mirni.
Pre sam za ovakve pobede u domaćem šampionatu, nego za dobru igru i 0 bodova.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Kakav je zdrastveni bilten nasih igraca??

Markec, Zdjelar, Asano?
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Poceo je i ovaj prolecni deo sezone ... Rezultatski mora da se smanji razlika , mora da se osvoji kup , i da se dobiju oba derbija na gostujucem terenu da ja kao navijac Partizana budem zadovoljan bez osvojene titule . Onda neka uzmu titulu sa tri poraza u sezoni , Lolu cuvamo za konferenciju posle utakmice :-D
Iskreno ne vidim da oni nama mogu da prismrde . Savo i strucni stab moraju da spreme ekipu maksimalno u glavi samo za te meceve . Da zgazimo govna , donesu nam malo radosti i lepih dana i ja cu biti zadovoljan.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Јел зна неко јел могу можда негде да се нађу снимци наших утакмица?
Конкретно ова последња против Радника ме занима.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Fića je djelovao opasno, uz brzinu i dribling ima i smisao i preciznost za pas, ne samo da uđe i ubaci loptu napamet, već da se može iskoristiti pas. Sadik je npr. promašio čistu loptu na njegov savršen ubačaj po zemlji iako je gledajući sa TV-a izgledalo da je Fića napravio potez i korak više i da će moći najviše izboriti korner. Kad sam već pomenuo ovu dvojicu, na ubačaj svijeću Stevanovića, Sadik se odlično izborio za poziciju tijelom, doduše promašio je, ali biće boljih dana za Boga fudbala.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top