Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Tosic nema nikakve veze sa Sulejmanijem.

Nismo doveli momka zato sto je pod ugovorom sa YB, i zato sto je od decembra 2018, pa sve do pre par nedelja, skoro u kontinuitetu povredjen, malte ne nije ni igrao vise od godinu dana.
I evo ga opet, vezao cetiri utakmice ulazeci sa klupe, i ponovo se povredio, pukao mu misic.

Mislim totalno bezveze prica. Ovo je isto kao da dramimo zasto Jovetica nismo doveli.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
@Стојанче Ристевски

To stoji, ali su valjda imali uvid u istorijat povreda kad su ga dovodili. Mozemo da pricamo o tome da li su ga trebali vratiti ili ne, ali ako su ga vec doveli, onda mora da igra kad god je zdrav.
A ne ide bas da imamo Sulejmanija i Tosica na klupi.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bambijev ucinak je bio razocaravajuci, bas lose. Naravno uprava treba to u lice da mu kaze a sumnjam da Savo nema muda to da uradi. Njegova plata i ucinak nikako nisu isli skupa ,zelim mu sve najbolje mada mislim da je on sa fudbalom zavrsio.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
Ja od haga jos ne mogu da se oporavim, za mene jedna od najvecih tragedija FK PARTIZANA , za sve katastrofe koje sam doziveo za Partizanom nekako sam uspeo da nadjem opravdanje i da prebolim ali hag nikako ...,,,
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.445
Локација
Žrnov
Sinoć na Areni u onim maxbet vestima rekoše da Bambi ide PRE derbija?!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ма против Пролетера свакако ставити Матића у првих 11, верујем да дечко има довољно квалитета да изнесе утакмицу против јебеног Пролетера.
Боље то него ризиковати да немамо Бога фудбала за Дерби.
Ево и Саво на конференцији каже да Садик сигурно неће играти против Пролетера, без обзира на то да ли попије суспензију сутра или не.
Паметан потез, боље ништа не ризиковати, а и добра прилика да Матић добије више минута, па да видимо мало боље колико можемо очекивати од њега.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.580
Reaction score
3.103
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Kaze Savo za cigosport da je u stanju sa ubije nekoga ko na necastan nacin stekne prednost. Ja se sad pitam, je li taj Savo tolika budala, ili se on pravi budala?! Pa koga ti pravis budalama preletacu jedan?!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Није то Саво изјавио за циганспорт, већ је то рекао на овој конференцији коју сам горе поставио, одговарајући на питање о казни за Манчестер Сити. циганспорт је само то извадио из контекста и ставио у наслов да би добио на неком сензационализму, и да би се, ето, тако људи запалили за суштински небитну ствар.

Порука свима: мало мање читајте наслове на циганским порталима, а мало више слушајте шта људи заправо говоре.
циганспорт је највећи канцер, то како они спинују самим насловима вести је скандалозно.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.445
Локација
Žrnov
svaki put kada pročitate neku izjavu, pokuašjte da pronađete snimak iste, i kad poslušate svoji ušima - sve će vam se kasti samo.

Pa koga ti pravis budalama preletacu jedan?!
najbolje da Savo da ostavku, pošto nije dovoljno velika moralna gromada, po standardima forumaša.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Обрисали су изгледа онај снимак и поставили овај нови, понекад ми заиста нису јасни...
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.580
Reaction score
3.103
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Jasmina, o cemu pricas? Savo nije preletac?! Pa sto ne kaze sta mu se desava u prvenstvu, i da zgadija igra svaku dogovorenu utakmicu. Naravno, svako voli svoje dupe...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top