Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Jasmina, o cemu pricas? Savo nije preletac?! Pa sto ne kaze sta mu se desava u prvenstvu, i da zgadija igra svaku dogovorenu utakmicu. Naravno, svako voli svoje dupe...
ne razumem u kom kontektstu koristiš reč "preletač", i kakve veze to ima sa ciganima i njihovim nameštanjem utakmica? jel trinkijeri trebalo da priča prošle godine o beronovim koracima ili ostoja i uprava?
savovo je da odere cigane i dobija utakmice.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Kaze Savo za cigosport da je u stanju sa ubije nekoga ko na necastan nacin stekne prednost. Ja se sad pitam, je li taj Savo tolika budala, ili se on pravi budala?! Pa koga ti pravis budalama preletacu jedan?!
najbolje da istupimo iz lige, I da nas zakucaju u neki beton. dok god ih prca u derbijima, savo je prava licnost za klupu partizana, za sada to radi vrlo dobro.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Danas utakmicu prenosi i O2TV.
Čisto da se zna. :)
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Svi u Sentu! Punimo hortijevce 0:3, ziveo Partizan i majka Srbija!

Bez ovakvih epiteta!
Sacayak
 
Последња измена од уредника:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Mislim da nije lepo tim koji vodi nas bivsi igrac Sabo,koji je u najavi meca ,rekao da im dolazi najbolji srpski tim,nazivati hortijevcima.Mislim da je on time sve rekao.Da je receno orbanovci,tu bi vec bilo neke istine.Bice tezak mec TSC,je dobar tim,igra solidan fudbal,nije nista losiji,cak je verovatno i bolji od ova dva tima sto su ispred njih na tabeli.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
najbolje da istupimo iz lige, I da nas zakucaju u neki beton. dok god ih prca u derbijima, savo je prava licnost za klupu partizana, za sada to radi vrlo dobro.

Ne bih se slozio da je to jedina referenca za trenera Partizana.
Trener Partizana uz podrazumevane trenerske i ljudske kvalitete, treba da poseduje harizmu, dobru etiku i na posletku dobru igru i rezultate. Pobede u derbiju su slag na torti.
Partizanstina, to je pokret, tradicija i vaspitanje i nasa ideologija se nikad nije zasnivala iskljucivo na rezultatu.
Mi smo sampionski klub i nasi rezultati dolaze kao proizvod onoga sto mi jesmo, ili bi trebali biti.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Za mene, sportski, postoji samo jedna nacionalnost "Partizanovac". To "stanje" nema veze sa verom, bojom, rasom i rodom naravno.
Tako da, batalite te price o Zoltanu, Stjepanu, Albertu, Igoru... Oni su Grobari! Ko hoce i ima potrebu da prebrojava "krvna zrnca" nek se javi u Mateje Kezmana ili zupancovu, tamo je dom "keva mu iz cacka" srBo-cetnika...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Očekujem pobedu u današnjoj utakmici.Očekujem da brzom tranzicijom i presingom zaustavimo njihove dobre kontranapade.Trebalo bi i sprečiti Lukića, našeg bivšeg igrača da šutira sa distance, ima odličan šut.Verujem da je to stručni štab analizirao kao i spoljne pozicije gde su odlični iz drugog plana.
Pobeda i posle da pogledamo kako kurva iz NS prima par komada pošto već 3 sezone ne može ni x da odigra sa lopovima iz podbanjičkog kolektora.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nazlost necu moci danas da budem u Senti, a bas sam zeleo, jer se nekako i pribojavam utakmice. Opet verujem u pozitivan naboj nase ekipe i ako mislimo drknuti kurvetinu u rupi, trebali bi i ove da dobijemo..

Ocekujem cvrstu utakmicu sa dosta lepih poteza nase ekipe jer Partizan je lepota igre a ne slava rezultata.

Napred Partizan!!!

offtopic:
Molim ove nase mladje narastaje da mnogo citaju knjige, birane knjige i da ne nasedaju na propagande raznih debila sa svih krajeva politke.

Molim ove starije da shvate mlade i njihove lude mlade glave, i da ih ne osudjuju tako lako dok im makar ne pokusaju objasniti.

Navijaca “subkulturna” prozivanja na rasnoj-nacionalnoj i bilo kojoj drugoj osnovi postoje pre pojave rasista nacista i ostalih govana.

Ako pevam “pola madjar pola ustasa” ne znaci da zaista mislim da oni to jesu, jer naravno da nisu! Zelim da im pomerim koncentraciju, da ih iznerviram da ih poremetim.. ali moram znati da oni nisu to sto im pevam, pa ni TSC kao klub nije hortijeva falanga, taman bas takvi madjari navijali za njih, TSC je sportski klub i mi idemo njih da pobedimo u fudbalu, ne u ratu.
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Idemo do nove pobjede, očekujem raspoložene strelce, da se raspucaju! I naravno da se već danas malo smanji zaostatak, ne bi bilo loše ...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
560
Reaction score
2.124
Malo sam zaboravio na sta lici ova LL liga, taman me ovaj "stadion" vratio u realnost...uzas, kao ona stranica Seoski fudbal. Posle se cudimo sto klinci oce da zapale sa 14 godina preko, ona kucica odakle su izasli igraci je pola stala, pola svlacionica. Fudbal u Srbiji...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top