Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.880
Reaction score
7.710
Jel samo kod mene ovaj problem, na Areni1 je isti program kao na Arena2, ide tenis Bublik - Cicipas?
Brisite, moja greska.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Savo prodaje maglu od pocetka sezone. Ekipa 2 meca nije dala gol iz igre, igramo rekreativan fudbal, rezultat nam je u drugom planu. Milosevic, Vazura i Vucelic da idu iz Partizana. U klub koji je srozan, i na najniže grane doveden, da dodju ljudi kojima je cilj da se Partizan takmici, da pobjedjuje, da ne bude ikebana. Savo sram te bilo i tebe i sve tvoje igrace danasnje igre.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
Bedna igra na sta ovo lici!?Savo umisljen si bez razloga.A tim ti je nula.Tosic ide jedina prevaga ode.Ceo tim i upravu srušiti i poceti od temelja.Ne mogu da gledam vise ove ljude tzv."fudbalere" po cemu je to Miletić,Urošević,Matić,Sadik...muka mi je više od obećanja.Ma nismo ni za šta ovo je muka da se gleda.
 
Последња измена:

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Sramotna igra.Sramotno zalaganje većine igrača Partizana.
Tošiću da se ne ljubimo, prihvati tu ponudu a za taj novac dovešćemo fudbalera.
Sadik, od 5 minuta njihov golman zadržava loptu, on nijednom nije prišao golmanu da ga natera na ispucavanje, to tako ne može u Partizanu.
Oba beka su katastrofalna, nijedan prodor, nijedan centaršut.Štoperi očajni.Vezni red katastrofa i Suma i Natko i Zdjelar.
Pomoćni sudija veze nema.Dizao njima u prvom, nama u drugom nepostojeće ofsajde.
Savo treba ozbiljno da razmisli čemu vodi ova igra.Jedna smislena akcije nije bilo za 90 minuta.Nezasluženo smo uzeli bod iako je bio penal, bolje da smo izgubili jer su domaćini bili bolji.Videćemo njihovo zalaganje protiv cigana.
Mora da se pusti Lutovac na desnom beku, da vidimo šta ćemo na levom i ovaj dečko štoper da počne da igra, da se manemo mi Ostojića i iskustva, počinje da bude kao neki izgovor jer je veoma spor igrač.Čak je mnogo bolje rešenje Miletić na štopera a desno Lutovac
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.255
Reaction score
18.160
Локација
Kej Republika
Bas slabo danas. Klasična naša Ling Long priča nažalost.
Ovaj penal na kraju je smešan, ciganski.
Sviraće nam još takvih "penala" do kraja, malo da se niveliše statistika.

Jos dva derbija do kraja da se malo ložimo, pa onda opet čekamo Evropu i kvalifikacije.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.580
Reaction score
3.103
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Smijesni savo dupeuvlakac, preletac, kockar, covjek bez stida i obraza. Tribina sacinjena od mafijasa koji nemaju veze sa Partizanom, strase ljude i tuku gdje god stignu. I za kraj tri sampiona u upravi, koja su sve sto su mogli iscjedili iz Partizana. O bolesniku sto vodi vesnik...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.402
Reaction score
40.444
Локација
Žrnov
htedoh da udjem ranije da dam znak za 3-2-1 za tereanje Sava, al' bili ste brži.
'Ajd sad od početka, počeli ste pre signala.

Igra očajna, teren očajan, pristup ... tja... onako...
Nego trebalo je da ubaci ove povređene/nedovoljno oporavljene, pa da se dokusure - tipa Lutovac, Marković, Asano...

Penal jeste ciganski ali je čist penal, gura rukama Pavlovića pri skoku dok je lopta u letu, izvini ali to je PENAL!
Izvini, ali to se ne svira na kraju utakmice :p
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.851
Reaction score
13.495
Primimo gol pa krenemo kao nesto da igramo....stvarno ne znam dokle vise tako ceo zivot gledam Partizan koji se budi tek kad primi gol. Neocekivano losa igra i pristup utakmici, izmene....ma sve je lose bilo. Penal jeste bio ali me cudi sto su ga svirali. Da je bilo 0-0 ko zna.....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top