Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.917
Reaction score
25.625
Локација
ante portas
Pristup igrača utakmici sramotan.
Izuzev Natha ,Zdjelara,Uroševića ostali kao da nisu došli na meč.
Savo odlutao negde.
Trenutno smo baš daleko od forme , a derbi stiže.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja znam da će svi sad da skoče ovde kao psiho žeks, ali...
Kad smo bili egal kad nam nisu ništa sudili, ja bih ove jadne penale gde dobijamo kao jedan bod šutirao u korner zastavicu, pa nek se jebu...
Da se razumemo, objektivne grobare prezirem verovatno više od svakog sledećeg, ali od cigana smo različiti baš zbog ovakvih stvari...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Smijesni savo dupeuvlakac, preletac, kockar, covjek bez stida i obraza. Tribina sacinjena od mafijasa koji nemaju veze sa Partizanom, strase ljude i tuku gdje god stignu. I za kraj tri sampiona u upravi, koja su sve sto su mogli iscjedili iz Partizana. O bolesniku sto vodi vesnik...
Šta pišeš ti?
Ko ti je dao pravo da vređaš trenera Partizana na forumu navijača Partizana?
A ti jesi kockar, cigan ili šta?
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Zasto se Savo prepucavao sa igracem TSC na kraju utakmice?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Ja bih volio da nam Savo objasni šta je ovo danas bilo. Kakav je ovo pokušaj "ostrvskog" fudbala bio.

Jesmo li 2 mjeseca trenirali po egzotičnim destinacijama, da gledamo ovo retardirano ispucavanje lopte napred bez bilo kakvog cilja.

Kakva je to izmjena Matić - Sadik?
Zašto ne oba?

Jel nam i dalje ne treba desni bek?

Ovo je jedna od gorih utakmica Partizana u posljednjih 10god, za svaku osudu, bez bilo kakvog opravdanja.

3 pasa nismo znali da vežemo, pravili su nas volovima na uskom prostoru.

Jedini prelazni ocjenu zaslužuje Natko.

I Stojkoviću bih dao pozitivnu, da nije ono ruglo obukao.

Kad će KKP i košarka, da gledam strast i želju, a ne ovo treniranje živaca.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Како бих неког насисао курцем после ових потрошених 90 минута свог јадног и бедног живота... Али нећу.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Јако лоше,не личи ово на Партизанову игру.Нисмо уопште контролисали игру,испуцавања превише као да играмо против Манчестера,дуге лопте,нема течности у игри да средњи ред подели лопту на страну,у простор...Не требају нам овакви пенали.Мораће то озбиљније много.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ovakve utakmice sam gledao pod Miroslavom Djukicem mada ni tad se nesjecam kad je neka JSL ekipa imala vise suteva na gol od nas i veci posjed lopte.

Penal mi dodatno zgadio utakmicu...
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.917
Reaction score
25.625
Локација
ante portas
Kolki je hajp bio oko kurčevih priprema u Kataru za ovo đubre od lige da su se u Teleoptiku spremali zimus izgledali bi isto kao danas.
Ova ekipa iz poseda ne pravi dominaciju,a to mi nije baš najjasnije kad imaš jednog Natha,Tošića,Sumu koji su za ove uslove trio mesi-xavi-inijesta.
Na to bi Savo trebao da odgovori.

Dobro Tošić se ne vraća u odbrani,al ga još služi ona njegova ubitačna levica što mi ne koristimo. Natho preozbiljan pas mejker.
Imamo preozbiljan kvalitet za ovu ligu,razlika u bodovima nije realna.
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
Uzasno je to sto igraju sa tolikom kurcoboljom. Nek se ugledaju na.kosarkase koji ginu svaku utakmicu. Nije stvar u pobedjivanju stvar je u tome sto ih boli kurac za Partizan. Igrali su le da bi se promovisali I prodali... UZAS
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.105
Reaction score
27.534
Локација
Из Чикага (моји...)
сезона је за партизан завршила још јесенас..ово је сад само отаљавање посла. умар садик од 10 милиона и остале мистерије. ''окрећемо се такмичењу у купу и уигравамо тим за следећу сезону'' а психо жекс ће стандардно окривити управу кошаркашког клуба.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top