Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Bačvan_PFK

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2019
Порука
3
Reaction score
15
Локација
Beograd
Mučno, dva remija sa ovim paradržavnim projektom iz Topole ostavljaju gorak ukus u ustima. Mora bolje, mora.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
E dosta je bilo. Nisam od onih koji pljuju, ali terajte se kolektivno svi u tri picke materine, od Stojkovića do Sadika. Kakva je ovo kurcobolja, kakva je ovo igra? Uprava u fk? Zgadili ste mi fk, bagro jedna!!!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
По свим јадним параметрима људи били бољи од нас.
Очекивано је ово, док Саво више води рачуна шта навијачи мисле, а не шта он и управа раде од тима.
 
  • Like
Reactions: Dzo

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Po meni nije bilo penala. Mada ja ta cimanja posle kornera nikad svirao ne bi.
Ali opet penal u 90tom više priliči gamadi iz rupe.

Sve to na stranu, iskreno očekivao sam da jedemo malu decu nakon priprema. Ali nažalost sam pogrešio. Savo treba da ostane tu gde jeste. Pa da se nadamo da ce i uraditi nešto bolje.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Šta pišeš ti?
Ko ti je dao pravo da vređaš trenera Partizana na forumu navijača Partizana?
A ti jesi kockar, cigan ili šta?

Sto je lose rekao? Evo i ja se slazem sa cijelim njegovim postom, osim ovo za kockara...za to ne znam, a i ne zanima me ako je kockar...

Ali da nam prodaje maglu, prodaje i te kako.
Sta ce sada da kaze? Ko nam to ne daje da uzmemo titulu? TSC nam ne daje? Ma vidi molim te kako su bezobrazni sto hoce da nas pobijede.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Smijenjen je Djukic i daje mu se naknada zbog toga, a istovremeno se placa Savo i masu njegovih saradnika. Ekonomicno nema sta. Nije - 20, nego - 13. Izmedju njih dvojice nema razlike. Savo da ide.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
Nervirati se ne vredi. Ko se pomirio sa tim, biće mu samo lakše. Da bi se išta promenilo u FK Partizan, treba prvo poći od samog vrha, mislim na ono 'zlo', pa posle i na našu upravu, na novinare u Srbiji koji veličaju i svršavaju na onu crvenu kurvu, a pogotovo na one što iz 'principa' ruše klub, podržavajući lopovsku (sns) upravu, podpomognuti (vučko žandar) murijom, narko dilerima (pokojni mutavi), ubicama (velja nevolja) ..... Kada se tog mulja, šljama, rešimo, ili kada konačno taj mulj i šljam sam ode iz principa iz Partizana, ako se pre toga ne zaraze Korona virusom, tada će svanuti našem voljenom klubu i bićemo opet najači. Protiv sportskog sektora, igrača, zaista nemam ništa protiv. Nisu oni krivi. NUSKNVP
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Svaki faul u šesnaestercu je penal. Ne mora biti faul ništa jačeg intenziteta, da bi se svirao penal. Dakle, ako se neko nepropisno služi rukama, još u skoku, onda je faul. Ja tako tumačim pravila.

Jbg, loš pristup od početka, mora se gristi za pobjedu, kao da je za prolazak grupe, ili tako neka važna utakmica, tako se mora igrati svaka. Ali, jbg, to i jeste razlika top igrača i ovih osrednjih. Konstantan kvalitet, to je ono što se traži. A svako može da bljesne jednom, dvaput. Ali to nam je što nam je. Kako se ono kaže: ,,Teraj dalje,, !

Biće bolje!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sreca, pa sam vise gledao juniore KK-a nego ove... fudbalere. Kako smo igrali nismo zasluzili ni ovaj bod.

TSC nezgodna ekipa za nas i jedna od retkih ekipa protiv koje nemamo pobedu u istoriji (doduse iz tek dva meca).

Penal nisam video. Verujem i jednima i drugima.

Idemo dalje. Kup je nas.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.851
Problemi koje mi imamo su bili jasni od pocetka sezone. Mi smo se, umesto da uzmemo sta mozemo od para, odlucili da cuvamo tim koji je jos u oktobru izgubio titulu i cuvamo mit o treneru koji forsira lepu napadacku igru. Savo je pocetnik i ne zna da vodi utakmicu. Zameralo mi se da mu trazim dlaku u jajetu kad sam ga kritikovao za onu izmenu u nadoknadi vremena u trenutku kad jurimo rezultat, a covek danas na 1-0 pred kraj utakmice menja napadaca za napadaca. Da ne pricam o tome sto je jos na poluvremenu morao da menja nesto jer nismo mogli da se sastavimo sa loptom u prvom. Uostalom hvalio se do juce da je prezadovoljan ekipom i pojacanjima...
Ne daj boze da dovedemo pristojnog stopera, stoperi su za pickice, a mi nemamo problema u odbrani. O bekovima i golmanu i da ne pricam.

Penal je klasican ciganski. Svakako smo izgubili titulu i ne treba nam ovo. Samo dajemo municiju ispranim ciganskim moozgovima i izjednacavamo se sa njima. Savo da je imalo karakter, umesto sto prica posle svake utakmice kako je titula izgubljena, mogao bi da naredi da se ovo namerno promasi.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.123
Reaction score
4.570
Локација
hiperboreja
Nedopustivo je da nam ekipa izgleda ovako lose posle zimskih priprema, pogotovo posle svih najava kako cemo biti bolji 30%, kad ono prc...posle koliko kola, mozemo da prihvatimo cinjenicu da su nas zajebavali sa njihovim pricama kako ce se u prolecnom delu sezone, tim(koji tim, kada nama fali pet igraca da bi bili ozbiljna ekipa) uigravati za evropu?
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Katastrofa od igre,ali to vam ne daje pravo da vredjate i terate Sava kojeg ste dizali u nebesa posle derbija na jna,finala kupa i mnogih utakmica.
I da, svakom ciganu prljavom koji je dosao ovde da cita ovo i da se nasladjuje jebem mater u picku ruznu, prvog marta cete dobiti 4 komada u vasoj usranoj septickoj jami.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ala koja tuga od fudbala. Lopta odskače kao da po jajima igraju. I laik kao ja zna da ove krkane treba stisnuti i umuvati gol bilo kako a Savo mijenja napadača za napadača kao da igramo protiv Liverpula krv ti jebem. Meni se pegla baca kada vidim da ne možemo ništa ovoj seljačkoj ekipi koji su počeli da padaju od umora čim su dali gol, ali pegla mi se baca od tih ciganskih fazona. Matić, čovjek od 1,90m koji ne zna da se zagradi i primi loptu. Nama kad ne kiksa golman, onda obavezno kiksne štoper, kad ne štoper, onda bek. Odbrana je očigledno zrela za remont, počevši od Stojketa.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
808
Reaction score
3.811
Ja bih deo opravdanja trazio u terenu. Ono je preko TV-a izgledalo uzasno. Svejedno, bili smo losi, i previse puta losi ove sezone kojoj je daleko kraj. Razocaravajuce, imajuci u vidu koliko ovaj tim moze, bar ja imam utisak da moze mnogo.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@JasminaT
Sve je istinu rekao lik, samo je losu rijec upotrebio za to. Savo nam prodaje maglu od starta i to je to.
Pricali ste velika vecina vas kako cete tek vidjeti u januaru njegov rad i kako cete ga tek tada ili hvaliti ili kritikovati.
Evo sada da vas cujemo. Svidja li se vama igra pod Savom? Svidjaju li vam se njegove izjave po medijila za sve i svasta?

Da ga nije malo previse u medijima a premalo na treninzima? Ja bih rekao iz prilozenog da on na treninge i ne dolazi.

Daje svakakve izjave za sve, kurci se nesto slicno kao Ivica. E prijatelju za kurcenje treba imat rezultate, stav i pozadinu. A ti nemas ama bas nista.

Price oko Sadika da smo odbili Napoli i 12 miliona? Pa ja smijesniju pricu u zivotu nisam cuo. Mi za Sadika 2-3 miliona dobiti necemo a kamo li pet puta vise.

Navijaci..dje su vam zastave? Ili furate pricu necemo vise zastave na ogradi. Stavite zastavu Kosovo-Srbija na ogradu ipak braca preko puta moraju biti zadovoljna..



Puko sam..imao sam los dan, plus sam gledao ovu tugu od utakmice, ovu seosku utakmicu. Pih.
Prastajte
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.243
Reaction score
3.600
Nije opravdanje u terenu.

Je li teren smetao igračima TSC-a da razmjenjuju tečne pasove i izbacuju naše fudbalerwle onako na kratkom prostoru, da djeluju skroz neozbiljno...

Nismo presing uopšte igrali, kretnja bez lopte užas. Sve ono što je Savo apostrofirao kao nešto na čemu rade konstantno, mi nismo gledali, već antifudbal, za svaku osudu.

3-4 pasa smo najviše vezali, oni po 10, da ovi naši nemaju ideju kako loptu da im uzmu i onda da krivimo teren... Ne ide tako.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Vidim već se tera Savo, a bogami i vređa. Ti što beleže te sramotne upise, ili su neki petnaestogodišnjaci, ili se izgleda već sve zaboravilo od jesenas.
Inače, o našoj igri ne treba trošiti reči osim - teška katastrofa.

32.
Нисам му заборавио ни оно од јесенас, тада је и настао овај срамни минус.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Jadno i bedno. Ljudi su bili bolji od nas i zasluzili pobedu. Najvise me sramota onog izmisljenog penala na kraju. Pa nismo cigani smrdljivi,ja ne zelim jedan bod na takav nacin da uzmemo. Pogotovo u utakmicama gde ga nismo igrom ni zasluzili.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top