Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Šta Partizan glumi? Arsenal i Totenhem?
Klubovi koji su jaki, u vrhu su, ponekad odigraju dobro, mogu svakoga da dobiju, al titulu nikad neće osvojiti.

Savo ima dobar marketing. A rezultati su mu na nivou dripca, Milinkovića i Drulovića.
Jel rekao da su mu pripreme za 11? Ima igrače plaćene u milionskim obeštećenjima, ima igrače koji imaju platu kao ceo TSC.

Izgubiš od Napretka 5 bodova, od Voždovca, ne znam više ko nam nije uzeo bodove. Čemu sve ovo vodi?

I ovaj penal je trebalo da šutne neko u aut, koji će nam kurac 1 bod? Sramota.

Marko Nikolić je idealan i jedini trener za Partizan. Stanoje je imao svoje momente, ali Marko Nikolić numero uno! Pristao bih da 30 godina bude trener Partizana i u dobru i u zlu.

Agresija ekipe je NULA.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Igrali nerešeno, bolje da smo izgubili.
Dođem na forum tako posle poraza i neubedljivih igara da mi bude malo lakše i da bih shvatio da nisam jedini kome je teško...
Kad ono. Posle pobede nad Radnikom nisu ispisane ni cele dve strane. Danas gotovo 5.
Letargija vlada u FK kad se sve sabere i oduzme. I to traje još od poslednje titule. Ne zato što nismo nijednu osvojili za 3 naredne godine. Mi nijednom nismo bili ni blizu.
I svake godine ista politika kluba, ništa se ne menja povodom toga. A mi se još nešto cimamo.
Navijači čekaju nekog Godoa. Nemaju pojma ni kog, ni gde, ni kad. Ni da li ga ima.
Ovo tako podseća na KK Partizan A. Džikića kad u toku sezone tresne evropsku ciganku a onda ga na zemlju spuste basketaši iz Železnika i izbace iz takmičenja. Jadno.
 

Thunder struck

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
5
Reaction score
10
Локација
Negotin
Riba smrdi od glave, zna se ko je najveci krivac. Ali, Savo je demagog koji je prihvatio njihovu igru i prodaje nam istu maglu kao i oni. Jedna ista prica. I nema opravdanja za ovakve sramne rezultate, niti ciganske kradje mogu biti paravan za ovakve blamaze. Odlazi!
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
@RamaPFC
Da odgovorim i na drugi deo iako još ne mogu da složim utiske. Gledao sam prvu utakmicu sa njima ovde na stadionu kada smo ih nadigrali, ali jednostavno lopta "nije tela u gol" i sada na TV (za malo da odem u Sentu, ali iskrsle neke druge stvari...)

Oni su odigrali odličnu prvenstvenu utakmicu, presekli su nam linije i mi nismo ni jedanput iz akcije ušli u njihov šesnaesterac. Disciplinovano su zatvarali sve gde je moglo i mi smo ušli u fazu gde vidim naš najveći problem, kada ne postignemo rezultat do 50-60 minuta mi prelazimo u režim URA, svi nervozno trče napred, naša linija se izvuče na centar ne bi li se tako povećao pritisak, a u stvari se otvara prilika za kontre i ko zna koji put mi u tom delu gubimo. Pored toga, bez igre glavom ovakve ekipe teško mogu da se dobiju, a i taj penal smo dobili iz skoka...

Ništa se ovde neobično nije desilo. Bod sa gostovanja, jbg. ne možeš da računaš da sve utakmice dobiješ. Ima i da ekipa "nema dan" i te priče. I ono što ne treba da se zaboravi je da je Savo tek počeo sa trenerskim zanatom, svi vidimo koliko mu teško pada kada stvari ne ispadnu kako je zamišljeno i tu mu dajem svu podršku.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Savo izjavio da je zadovoljan, zadovoljniji nego li u proslom mecu sa Radnikom... Zali se na teren i da je zbog toga izostala bolja igra oba rivala. Cestita igracima na borbi.

Sabo kaze da s obzirom da im nije igralo nekoliko igraca zbog bolesti pa s toga mogu biti zadovoljni i da su bili blizi pobedi.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.388
Локација
Brdo Banovo
Godine mrmota, dvadesetak bodova razlike iza prostitutke. Vol.3 ili 4, psihickog zdravlja radi, pokusavam da to smetnem sejdubu. Ne ide.
Veliki minus za sve, sto se tice ovog tuznog pocetka "proleca". Dve sramne utakmice u par dana, niti igre, niti gola iz igre?!
Pokazali su da kad hoce- MOGU,a kada ih zabole prepone kao danas, upravo se ovo dobija.
Krivica i Savina i druzine na terenu. Podjednaka. Tsc ne mozes da pobedis, Krusevac postade (pre)neugodno gostovanje a utakmica sa jebenim Cukarickim egal.
Apsolutno sam podrzavao trenera, igrace, opravdavao ih, ali malo je previse.

Sada sledi mazohisticki deo i specijalno mu se radujem, ispratiti ovu govnjivu sezonu do kraja + gostovanje prostitutki iz kolektora.
U gorko/slatkoj nadi da cemo jos jednom uspeti da im pokvarimo tenkove, gardiste, padobrance i ostala pripremljena sranja.

Ime PARTIZAN zasluzuje podrsku, ono ne zasluzuje da u Mateje Kezmana ostane neodbranjeno! Na stranu vlast, uprava, na stranu trener, igraci. Mozda i u inat svima njima otici tamo.
Kao navijaci Partizana ostali smo duzni bar jednog takvog dela. Par derbija za redom smo tamo sramotni, sto po brojki, sto po (ne)delovanju.

Ima hiljadu razloga za nedolazak, jedan za dolazak. Partizanu smo potrebni.

Mazohizam fc
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Prelazni rok je objasnio kakva su ocekivanja uprave do kraja sezone. Da ponovimo, kup je nas:confused-smiley-013::clap:buhaha:buhaha:buhaha
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
Pomenuo bih i ja sezonu 2016/17.Marko nas je vodio kroz trnje smo prosli do trona-duple krune.I tada je bila ova uprava ali je sportski deo odradio sve.Cak je i Ivica pogodio sa Leom i Djurdjevicem...pozadi Milenkovic sredina Everton.Golmana kao da nismo imali.Zasto ovo pominjem?Zato da podsetim da su oni i tada krali bezočno.Ali mi smo odgovarali pobedama i nista nam nisu mogli.Tribina je bila "luda" "tango smrti"...Mi danas nemamo veru u sebe.Nemamo da izvinite muda.Nemaju ih ni trener koji uvodi drugog spica a vadi prvog a gubimo!?Nemaju ih ni igraci a na zalost ni mi navijači.Ne trazimo opravdanja, mi ne valjamo!Uvek ce govna preko brda da mute.Ali nekad smo znali da odgovorimo.Sad se oseca nemoć...i traje već dugo.Tri godine smo u kanalu.Remont treba ali kako i sa cim i sa kim.Ovo danas je bilo katastrofalno.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Jel treba sad da se izvinem Savi sto sam ga "pljuvao" u prethodna dva posta, a sad sam shvatio da treba da budem zadovoljan prikazanim i osvojenim bodom.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.406
Reaction score
40.477
Локација
Žrnov
Riba smrdi od glave, zna se ko je najveci krivac. Ali, Savo je demagog koji je prihvatio njihovu igru i prodaje nam istu maglu kao i oni. Jedna ista prica. I nema opravdanja za ovakve sramne rezultate, niti ciganske kradje mogu biti paravan za ovakve blamaze. Odlazi!
daj bre prestani više da kenjaš, oba ti oka.
Od septembra 2019. nemaš 5 poruka, od kojih 3 danas i u svima vređaš trenera.
Igra nam je bila sramotna danas, ali koji god trener da dođe, on je "saradnik" uprave.
Kritikuj igru, kritikuj trenera, ali ti si veći cigan od svih cigana.

I nismo isti, u pravu ste, gori smo od cigana.
Čekam samo 2 loše utakmice, da i Trinikejeri postane demagog i prodavac magle.

A poene za vređanje ovog takozvanog člana možete odmah da mi upišete i avansno jer ću svaki put da ga naduvam.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Osim igraca u Partizanu rade i obitavaju klasicni izdajnici i beskicmenjaci. Nas klub vodi predsjednik od 70+ godina, klinac Vazura i trenerski pocetnik sa 7-8 mentora. "imamo ponude od 10m, od 12, hocemo 15, ne hocemo 18miliona". Odlazite vise u k krasni!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.492
Reaction score
23.110
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Loša igra, taj TSC je jeben kući, mislim da nisu godinu dana tamo izgubili, plus mi pogubljeni, bezidejni i bez m, jebaji ga.

Penal nisam video, ni ne želim.

Ovde uglavnom sviranje kurcu, i prenošenje atmsfere s onih mreža, koje su kao društvene, moderacija da obrati pažnju.

Savi podrška, od mene, još uvek.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
I jbt, prestanite više da naričete 11 bodova razlike, 11 bodova razlike ... kao da je to odraz pravog stanja i kao da je to realan odnos snaga!

Eto, zapušio sam i nos i uši danas i okrenuo da odgledam desetak minuta "debija" na kuRaj.

Pa jbt, to je bila jedna revijalna utakmica bez ikakvih taktičkih zadataka, opušteno bez ijednog oštrijeg starta, sa sve pravim vatrometom ...

Najveći problem im je bio da to liči na fudbal...
 

Thunder struck

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
5
Reaction score
10
Локација
Negotin
daj bre prestani više da kenjaš, oba ti oka.
Od septembra 2019. nemaš 5 poruka, od kojih 3 danas i u svima vređaš trenera.
Igra nam je bila sramotna danas, ali koji god trener da dođe, on je "saradnik" uprave.
Kritikuj igru, kritikuj trenera, ali ti si veći cigan od svih cigana.

I nismo isti, u pravu ste, gori smo od cigana.
Čekam samo 2 loše utakmice, da i Trinikejeri postane demagog i prodavac magle.

A poene za vređanje ovog takozvanog člana možete odmah da mi upišete i avansno jer ću svaki put da ga naduvam.
Onda cu i ja tebe da naduvam. Kao i Savu, jer nam prodaje maglu, kao i vi. Jel treba da budem srecan zbog -13 usred februara? 2 lose tekme, kazes? Za -13 je 2 lose tekme malo. Aj sad nastavi da napusavas. Ja bih ga isutirao nogom u dupe koliko je veceras. Ne zato sto mislim da je krivlji od uprave, vec zato sto je isti kao i oni i sto se ponasa kao oni. Poltron obican, bez obraza i srama.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Sve u svemu, da li ima u ovom momentu neko na ovom forumu da nam detaljnije docara, sta mozemo da ocekujemo 01.03. posle danasnjeg dana?

Prolazi mi gomila stvari kroz glavu, od nakaradne uprave do KK-a i Ostoje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top