Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Počeo da gledam ali nisam imao šta da vidim, posle morao da radim, pa nisam gledao, ali sasvim mi je jasno...
Partizan opet ,,uprskao motku,, ali i atmosfera na Forumu kao i uvek u stilu od sjaja do očaja, sad na red došao očaj...

Nisam ljubitelj crvene boje na većim površinama, ali znam da su golmanski dresovi još davno od npr. elegantno mistične crne, otišli ka drečavim kombinacijama, jer to (naučno dokazano) dekoncentriše protivničke napadače...pretpostavljao sam da će Stojketov dres uzrokovati pitanje a zašto baš ta boja, znao sam da ću reći da niko nema ,tapiju, na neku boju (sviđala se ona meni ili ne), a i očigledno da nema baš puno onih koji pamte ono što ja pamtim, dakle i crveni golmanski dres itekako je deo neke naše istorije i nekih bitnih utakmica, i nije to danas ,,izmišljeno,, -

:napred-partizan: :






Uostalom, crveno je boja ljubavi u filmu poučnog naslova: Kako je propao rokenrol...a Partizan i njegovi treneri i fudbaleri moraju da znaju da sve dobro što si nekad napravio pada u vodu, ako si zadovoljan time ,,nekada,, - ako to dobro ne ponavljaš iz utakmice u utakmicu brzo propadaš...
I rezultatski i finansijski...i na svaki drugi način...

Lošu utakmicu posle sjajnih priprema, ali sa pobedom, ajd i da svarimo, lošu utakmicu i bez pobede, teško...
Ali dokle ćemo tako...kad stiže poboljšanje igre? Kada će početi pobede u nizu?
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Што се голманских дресова тиче,дречавије од овога не би ишао.Вероватно због првих сећања,постера,скандирања Оооомеерееее...некако ми је ово пример како би дрес голмана Партизана требао да изгледа.
 

Прилози

  • преузимање.jpeg
    преузимање.jpeg
    6,8 KB · Прегледа: 21
  • ea8db6a03a3e689052b5020558a5ec48581727fc.jpg
    ea8db6a03a3e689052b5020558a5ec48581727fc.jpg
    131,1 KB · Прегледа: 20

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Samo nemoj onaj smrad Zeljko Pantic da uzme da opravdana i da nalazi resenje i opravdanje zasto je Partizan danas odigrao nereseno i da onako na njegov nacin pljune po KKu. Lik siri mrznju koja ionako medju navijacima Partizana vec postoji. Sto se tice ove tekme nebitno je sto smo igrali nereseno, u svakoj normalnoj ligi se to desava ali braco moja mila kakva je ono igra sta je ono,kakav je ono amaterizam,pa mi sredinu terena kao da nismo imali,sve se svodilo na neko ispucavanje,bruka je da tamo neki TSC ima veci posed lopte od Partizana. Sto se Sadika tice stvarno je lik pozitivni ludak,ali ako je istina u sta cisto sumnjam da je imao one milionske ponude na stolu ima da zazalimo jer kad musavci odu i ove sezone na 20 plus razlike ima cena da mu se trostruko smanji ali Boze moj sta je tu je. Na sve te stvari mi smo davno navikli, Savo daj vidi malo sa tim strucnim stabom naucite da dobijate ovakve utakmice.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
tekmu protiv radnika nisam mogao gledati, ali iz citanja i komentara, skapirah da nismo igrali dobro. ovo danas je bilo uzasno, i moram reci da sam prilicno razocaran. pripreme smo fino odradili u smislu da smo kvalitetno odigrali meceve protiv jakih protivnika. u senti je vidjeno nesto sto je cesto bivalo jesenas, i sad dolazimo do "glupog" zakljucka: nama ne odgovara linglong liga. ili nemamo igrace koji mogu da iznesu pritisak pobedjivanja u serijama po 6-7utakmica.. ili savo jednostavno n'ume da takvo nesto pretvori u delo.
a derbi cemo sigurno pokidati...mislim odigracemo dobro. ne smem da se zakunem u pobedu.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Voleo bih da ugazimo govna u derbiju koji dolazi,al' mi se čini da nećemo imati dozvolu za tako nešto. Atmosfera u i oko kluba daje osnova za takav zaključak.
I pored ovih -13, kao da nam nije dozvoljeno da prvenstvo iole učinimo neizvesnijim i stresnijim za režimsko đubre od kluba.
Slede izbori tako da u skladu sa tim očekujem "politički korektan" derbi i zabetonirani X .
Kao da sam ovo sve već video.
Naravno dižemo formu u završnici kupa.
Ko da gledam.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.802
Retki smo a mozda i jedini navijaci koji su zamrzeli pa mozda i dominantnu boju pri osnivanju svog kluba :D Cak se ide i do toga da se prepravljaju grbovi i izbacuju simboli :respect
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.421
Reaction score
5.623
Локација
beograd
Dokle Stojkovic misli da ispucava loptu po 45 sekundi kada ode u aut.
Razumem ja da je on mator, ali pokazi neku zelju jebem mu misa...
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Problem ljudi ovde je, pored velikih emocija koje ograničavaju rasuđivanje, i to što idu u velike krajnosti.

Nije bilo potrebe da se Sava veliča u ogromne razmere, kao što ni sad nema poente da se tera posebno jer nema adekvatnu alternativu (Ljubinko/Kiza/Čika C. se ne slažu :D).

Ja sam uvek imao rezervu prema njemu jer mu je karakter, recimo rastegljiv i fleksibilan i uz veliku ambiciju može se desiti da nas otrese i odjebe kao poslednja g. Generalno lako poklanjamo poverenje i lako se razočaravamo, kao da se to nije desilo sto puta.

Mene više brine Savin karakter no fudbalsko znanje.

Ne bih da zvučim kao hipi ili neki glas razuma, ali mnogo osciliramo ovde, do granica psihičke labilnosti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
Pre i posle derbija kulirajmo i bojkotujmo.
Kuliranje i bojkotovanje nikada nije donelo ništa dobro Partizanu...niti će...

Bojkot doduše sad i nije neka ozbiljna opcija, jer ionako ,,kulera,, ima mnogostruko više nego onih nas 1500 neuništivih na JNA...
Mi, neuništivi nikad ne bojkotujemo, niti ćemo, a teško da mogu da bojkotuju oni ,,bojkotaši i kuleri,, koji nikad i ne dolaze...čime da bojkotoju? Dolaskom na stadion? :D

Za derbi se ne brinem, na njega će doći svi koji hoće i mogu, a i fudbaleri će pružiti onoliko koliko trenutno hoće i mogu...
Zna se koji krajnji rezultat svega toga svi očekujemo...

Partizane, znam da je bilo toplo u Kataru, i da si očigledno ,,upao u zimski san,, kada si se vratio u Srbiju - iako ni ovde nije baš hladno - dakle, vreme je da se ,,probudiš,,!

:šal
 

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Bedna igra na sta ovo lici!?Savo umisljen si bez razloga.A tim ti je nula.Tosic ide jedina prevaga ode.Ceo tim i upravu srušiti i poceti od temelja.Ne mogu da gledam vise ove ljude tzv."fudbalere" po cemu je to Miletić,Urošević,Matić,Sadik...muka mi je više od obećanja.Ma nismo ni za šta ovo je muka da se gleda.
ali prosto je neverovatno to kako igraca pljujete 2 godine kako ne radi nista, i onda kada treba da se proda, onda pocinje kuknjava ODE NAM NAJBITNIJI IGRAC, NAJBOLJI itd.


jebote kako toliki stepen sizofrenije, ne razumem
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ocekuje se rekodno mali broj navijaca Partizana u rupi. Nije to zasluga nas navijaca, vec uprave, trenera i igraca koji ne mogu ljudski nikog da dobiju, a prodaje se igrac od 10+miliona. Kriminal.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Zasluga je takvih kao sto si ti. Svi u rupu!
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Pobedićemo ih i svi ce biti zadovoljni. Posle ona idiotska fraza gubitnika "uzmite titulu ako vas nije sramota". Iskreno, mene ne bi bilo sramota da je uzmem. I pun mi k** više da budemo večito drugi i da se radujemo kako smo ih "ukenjali" u derbiju. Podseća me na onu pobedu Srbije protiv albanije, kada smo mi gledali EP iz fotelje a veličali totalno nebitnu pobedu koju niko neće da pamti sem nas.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne zna se jos zvanicno. Utakmica bi trebalo da je 1.marta (nedelja) ali ne zna se jos zvanican termin...
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ко очекује рекордно мали број Гробара у рупи? Ко је у стању то да предвиди недељу и по дана унапред?

Svako ko hoce da vidi sta se desava i na tribinama i na stadionu i u upravi.
Ko nece da vidi jbg..nek zivi u zabludi.

Ja idem na istok. Nadam se da ce se okupiti fina ekipa nas nezavisnih navijaca i da cemo lijepo zagrmeti par puta. Na svako dozivanje juga ja prvi ima da zvizdim a vjerujem i velika vecina ostalih..zato bolje nas ne dozivajte nego gledajte da vam ti placeni ljudi tamo nauce sto vise pjesama. I da, pozdrav za derbi navijace koji nece da se mijesaju u podjele ali ipak uvjek idu na "maticnu" tribinu, nema veze sto je ona zatrovana, vazno da je karta jeftinija 4-5 eura. Pa da ustede ljudi 5 eura, ipak je bolje u meridijan ili mozart ostavit te pare ;) ;-)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top