Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Meni se svidelo kako je sudio u Senti, i tu ne mislim na penal, nego generalno.. mozda gresim
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Prvo da pohvalim momke za nedavnu pobedu, ne zato što moram da budem baš u svakoj čorbi mirođija, nego što je red nekoga i pohvaliti za nešto dobro, a ne samo kritikovati kad je loše...
Poseta je bila sramna, znam, neki smo bili na poslu, radni dan, hladno, neko iz ,,unutrašnjosti,, ne može da dolazi i tad i posle na derbi, ali...ovde ljude (i to samo neke) fudbal interesuje uglavnom samo kad je derbi ili neka velika utakmica, a ostalo prate ,,virtuelno,,...a šteta, mnogo gube što ne prate fudbal onako kako je najlepše - uživo i napolju...

Dobro je da je Markec dao gol, Bambiju hvala za ono što je dao, ali ja od Markeca očekujem još puno više...Ne bih ulazio u finansijski deo poslovanja sa našim ,,povratnicima,, ali Partizan mora da vodi računa šta za koji novac dobija i šta od koga i koliko posle zarađuje!
Matić je ,,milimetarski,, dao onaj gol, bio pretnja rivalu i dobro je što je tako...

Igrali smo u kombinovanom sastavu, a protivnički trener rekao je da su i oni isto, ali videćemo ko smo i šta smo na sledećoj utakmici kada kombinovanih timova, štednje i poštede ne bude...
Sve se zna, sve je jasno, kome treba neka motivacija ili priča o bilo čemu, taj je onda zalutao i u fudbal i na derbi i na Forum...

:napred-partizan:
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
343
Reaction score
1.461
Локација
Novi Sad
Vidim osudjuju se ljudi koji idu na jug na derbiju, lako je vama koji ste iz Bga da odete na blagajnu rupe i kupete karte za istok par dana pre utakmice...
Video bih vas kako biste isli na istok da morate na dan utakmice na blagajnu medju sve one cigane, moj zeludac to ne bi mogao da podnese..
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Nikola9875 sine ko te osudjuje nije bas dovoljno zreo i cist sam sa sobom!! Ja idem na istok, a ti u buduce slobodno pisi ovde uvek ce se naci neko da ti uzme kartu.
Da Jug je sad takav kakav je pa smo malo osetljivi na tu tamu, ali nam treba svaki navijac u rupi, makar bio na krovu klozetske solje!

Napred Partizan!!!
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
453
Reaction score
1.215
Na blagajni rupe se ne prodaju karte za sektore 7 i 6 istoka. Ima samo za sektor 5.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ne sumnjam u momke da ce prebiti ciganska govna na terenu. Vise me brinu ove manje utakmice nego preplaseni cigani. Nismo blistali ni protiv Proletera ali ne moramo blistati ni u nedelju...samo nek ih prebijemo i pobedimo. Gypsies kaput!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.130
Reaction score
14.283
Локација
Brdo Banovo
Na blagajni rupe se ne prodaju karte za sektore 7 i 6 istoka. Ima samo za sektor 5.

Pa naravno, to je njihova namera da nasi navijaci odustanu od karata za Istok, pa se pridruze kavezu ili jugu.
Tako skrate istok, da ga popune svojim sezoncima i ovim sto ce dobijati besplatne karte. Ciganski, ali legitiman pokusaj da vestacki osvoje tribinu na derbiju.
To je do njih, ostalo je do nas.

Kupis kartu, udjes i smestis se blize kavezu.
Pa kom opanci, kom najk patike.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zaostali mec osmine finala kupa protiv Spartaka ipak pomeren za utorak, 10.mart od 18h u Humskoj.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Gospodin koji je majstorski (kako i treba) odsudio onaj divni istorijski mec na krovu jos divnije 2017. godine.

A hvala Bogu da je navijac ili nas ili njih. Nece za Proleter da navija u Srbiji jbg.
Samo da nije bas zbog tog meca iz 2017. i penala koji je svirao za nas protiv TSC delegiran bas sada kako bi “okajao grehe” u ovom derbiju a i nema jos tvorzana da se buni protiv delegiranja sudije,smrdi mi sve to...Nadam se da je sve ovo samo moja paranoja
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top