Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
400
Reaction score
2.204
Локација
Gde god on da igra
Nekad Srdja danas nek bude Kalaba.
Recima ser Alexa "Uvek sam voleo da u timu imam sto vise pravih Grobara".
Ajmo danas ko da nam je posednja pa da vidimo whose mother crno belu vunu prede.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
808
Reaction score
3.810
Pristupiti ozbiljno od starta, resiti brzim golom i sa sto manje napora uzeti 3 boda. Slede mnogo bitnije utakmice, zahtevnije u svakom smislu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ne zamerite na ispravci.....

9ePJJ8G.jpg
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Nadam se da naši momci nemaju u glavi to ,,lako ćemo,, i ,,bolji smo od njih,, i ,,daćemo im 4-5 komada,, kao mi ovde na Forumu, jer ko u utakmicu uđe tako, često dobije po nosu...
U utakmicu mora da se uđe kao da je svaka lopta, svaki cm terena borba za sam život, nikakva opuštanja, nikakvo ,,lako ćemo,, nikakvo ,,ko je bolji,, - na kraju utakmice se vidi ko je bio bolji...ili ko je pobedio, što ne mora uvek da bude ista stvar...

Marin im je bio jak na lopti, sad njega nemaju, pretpostavljam da je neki klinac umesto njega zato fizički jači i brži, a naši ne smeju da ,,spavaju,, po principu nema Marina, i ko je sad pa ovaj pa da baš uvek moram da ga jurim - nisam gledao zvezdu, ali jesam Grafičar, pa bih rek'o to im je to, šta znaju znaju, ali trčaće, biće oštri, pokušavaće da igraju što brže, a lopta je uvek brža od igrača...svejedno da li je šalje majstor, ili duduk kome se posrećilo da je gurne u prazan prostor i iza leđa odbrane...

Mi nismo ,,odbrambeni tim,, i ne valja ako im dopustimo da pokušavaju ta ubacivanja i kombinovanja - znači, ometati ih i u prijemu i u pasu, i 90+ minuta, jedna jedina lopta ne sme da im bude ,,laka,, ni za dodavanja, ni za prijem, a pogotovo ne za centaršut ili šut!

Ali zato itekako jesmo ,,napadački tim,, ima da ,,beru kožu na šiljak,, ako nam dopuste da imamo loptu u posedu i kontre i polu-kontre na 35m od njihovog gola - i zato će i oni ne samo pokušati da nas tu (ili i malo više ispred tih ) spreče i fauliraju, nego i da ti faulovi budu na ivici kartona (koje im onaj sudija neće dati, bar ne odmah, nego tek pri kraju utakmice, kad rezultat bude izvestan), ali će zato faulovi biti takvi da će biti na ivici (nadam se samo dotle) da naše napadače ozbiljno povrede...

Da, teren je povelik, ali ima i dosta igrača na njemu, pa nekada izgleda kao da nezaustavljiva ,,promaja,, samo duva kroz neki tim, a nekada izgleda da tu ni ,,muva ne može da proleti,, a kamoli da se odbrana probije nekom akcijom...

Ali, taj veliki teren je kako nama tako i njima, čik nek se zalete na nas, pa da ostave toliki ogroman prostor Nathu, Sumi, Sadiku, Asanu, Markecu...
Znate kako je, neko ima najveći i najružniji stadion, neko ima najviše titula, jer krade čak i one kada se prvenstvo države nije ni igralo, neko je evropska zvezda, večiti šampion galaksije...međutim...

Dimenzija terena po meni plus veliki za Natka, pa i za Zdjelara što se tiče prenosnih lopti

Znate da čak postoji neko mišljenje da je njihov teren po dimenzijama veći od našeg, a ja evo sad išao do Gugl mape i ,,merio,, na ekranu, ne samo odokativno, nego i uz pomoć papira i flomastera - i - teren na JNA i u ,,rupi,, su - potpuno istih dimenzija...
Ko ne veruje, nek premeri ili nekom drugom tehnologijom dokaže...

Dakle, nit im je teren veći, nit nas interesuje ko je ,,najveći,, klub u Srbiji i galaksiji sa sve tenkom i lažnim Gazimestanom ispred stadiona, jer mi veći klub od Partizana nemamo niti ikada priznajemo kao veći pa ko god da je preko puta nas, a kamoli njih!

Tako da i ja očekujem neko ,,gaženje,, i bar 3-4-5 golova u njihovoj mreži! :šal

Nego...malo me brine naš trener Savo, jer ,,Deki,, mu je drugar iz ,,repke,, pa ako damo 3, možda Savo ,,zarad interesa srBskog fudbala,, naredi da ,,povučemo kočnicu,, da se rekorder iz ,,repke,, ne blamira u totalu...

Ali, ako Savo odluči da ,,zarad interesa srpskog fudbala,, pokaže kako taj fudbal treba ozbiljno da se igra i naredi da se ,,kočnica ne povlači,, ni posle trećeg gola, e onda... :D

Samo prvo treba da damo ta tri gola... :icon-rolleyes:

Naravno, sudiju ne puštati da deluje čak i kad je u ,,očiglednom ofsajdu,, pa čovek je svirnuo neko guranje kao penal za nas protiv TSC-a, samo kao ,,alibi,, da u derbiju može da dune šta god poželi...

Ali, i PARTIZAN se pita za rezultat ove utakmice!!!

Igrom, voljom, željom, borbom i umećem na terenu!!!

:napred-partizan:
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Сањао сам ноћас да смо их добили 0:4, стрелци Садик, Асано, Натко а једино се четвртог стрелца не сећам. Био сам пун еуфорије након победе али никако нисам могао да се улогујем на форум па сам попиздео на крају сна. Нека се оствари, не бих се бунио. :D
Ja sanjao i vise da smo im strpali...i uplatio iz 2 u 2 i 4+.kvota 24
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Mislim da im treba prepustiti posed,i naravno vrsiti presing.Oni nemaju igraca koji moze da prenese loptu Petrovic i Jovancic svakako to nisu i tu vidim da mozemo da im presingom uzimamo lopte i stvaramo brzu transformaciju u napadu,Petrovic im je najslabija karika i njega najvise treba pritiskati.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Goran Tomić bio je ranije duži i širi 5m, mislim da je naš 105m a njihov 110m.Stadion može biti i 120m.Ja čak mislim da nama odgovaraju veće dimenzije stadiona zbog brzih igrača.
Danas je dan derbija, danas se za Partizan krv proliva!
Samo jako i u koske, nek puca!
Poserite im se na naprednjački niz pobeda!
Očekujem da danas Suma, Asano,Markec i Sadik završe meč.U prošlom derbiju smo videli da niko od njihovih štopera ne može da čuva Sadika, što i širina stadiona utiče.Čudi me da samo za ovaj meč nisu skratili dimenzije, ipak su to ciganšture smrdljive.
Savo Milošević nema šta da rizikuje, da igra neke srpske defanzivne blokove, treba da igraju najbolji i najspremniji danas.A tim u svakom slučaju znamo uz nepoznanicu desnog krila, gde bi ja Markeca od prvog minuta, njima je levi bek povređen ili igra sa povredom, izaći će posle 15 minuta i par šprinteva Markovića.Ubaciće tada štopera na beka ili prelaze na 3-5-2 što nam odgovara.Teško da će onog omladinca da ubace u vatru.Mislim da ovo zna Milošević i da ćemo napasti po desnoj strani.
Puni kučku!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
@nasa stvar

Druže, njima je bitno da umisle da su u svemu naj, pa i po dimenzijama terena, ili lažu, ili kradu, takvi su, evo, molim tebe, a i svakog drugog da rešimo to jednom za svagda, idite na Gugl mapu pa pogledajte i premerite, pretpostavljam da je snimak iz nekog satelita ili kako već dobijen, to već ne znam, i možda i snimak laže, ali, ako Gugl snimak ne laže, tereni su (od aut do aut i od korner do korner linija), gledajući u monitor kompjutera i mojom prostom metodom mereni (uz papir i flomaster) istih dimenzija i po dužini i po širini, a ko ima precizniji metod nek izmeri pa nek nam kaže...ako neke razlike i ima ona je zanemarljiva...


A Sadik i ostali će da im večeras beže po tom terenu samo tako - pa kakve god da su im dimenzije tog njihovog ,,najvećeg,, terena i kojem god da su ga metodom premerili, i onda saopštili podatke za javnost...
,,Treća zvezdica,, za titulu iz 1946.-e, nije nego...najveći teren...da, da, i to...
Lažu bre. I kradu.

Ali, kaznena ekspedicija uskoro stiže tamo...pa će vidimo...
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
:pSve matematicar do matematicara, ako postoji atletska staza, i ako je teren maksimalnih dimenzija (do same staze), ne moze neko imati veci teren, mozda par cm. Verovatno je ranije kod nas bio namerno kraci, metar-dva sa obe strane. Ne moze teren da ide preko staze, pravi se fama kao da je njihov teren 117X60 a nas 87X55
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top