Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Dimenzije našeg terena su 105x68m, njihovog 110x73m, to su zvanične mere.

Iskreno, meni je i golim okom uočljivo da je i duži i širi.

Napadaj!
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Evo, koga interesuje,


AOB7f5A.jpg



G6GkKwJ.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
ako se ne varam, njihov teren je i u staroj Jugoslaviji bio najveći po dimenzijama.
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Za danas je najbitnije da odbrana odradi svoje zadatke, tj. da sačuvamo mrežu. A daćemo barem 2 komada! Hvala Bogu, ima ko! Vjerujem da se i Marković poželio velikih utakmica, očekujem njega od početka, pa u drugom Stevanovića. Mislim da su svi igrači zreli za jednu dobru utakmicu i za pobjedu, njima će najviše ta pobjeda i prijati. Treba nam naravno fer i korektno suđenje i minimum sportske sreće, znači kad bude zujalo oko njihovih stativa, da na kraju završi nekoliko lopti u mreži, da ne bude da posle utakmice govorimo: ,,eto bili smo bolji ali nije htjela u go,, . Zadovoljan cu biti i minimalnom pobjedom, ali s obzirom na napadački kvalitet i brzinu naše trenutne ekipe: ,,Biće teško, biće 0:3 !!!,, .

Parni valjak neka melje, da ispuni naše želje!!!
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
@JasminaT jeste, u startu je bio maksimalnih 120 metara, ali su posle skraćivali dimanzije, ne znam danas kakva je situacija, na slikama izgleda da se po dimenzijama ne razlikuju mnogo, što se svega ostalog tiče, Partizanov je svetlosnim godinama daleko, bliže su gledaoci stadionu, mnogo bolji pregled, ne ulazi se odozgo i minimalna je opasnost urušavanja talasa publike kada publika prepuni stadion čega je ranije bilo u septičkoj jer se ulazi odozgo...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
mislim da sam teren nisu skraćivali...doduše, nisam nešto ispratila... a i nikad nisam upoređivala naš stadion sa rupom. to mi nekako dođe kao protivprirodni blud.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ne znam da li nasa liga dozvoljava promene u toku sezone ali sto se uefa takmicenja tice svi moraju da imaju tacno 105x68 koliko ja znam i ni manje ni vise.....ako nisu nista menjali tokom zime onda je i dalje 105x68. Za bunkere u ovoj ligi idealno bi bilo kad bi mogli da povecamo dimenzije terena ali to zbog uefe nije moguce rekao bih i zato nam je godinama 105x68.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
pa nije to oko dimenzija nova priča... uefa ima pravilo da terem mora biti širine od-do, i dužine od-do. oduvek je tako bilo, nema tu nikakve teorije zavera.
ni u Španiji nemaju svi tereni iste dimenzije, ali uklapaju u to od-do.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Teren u Bernu je manji i od naseg ako se ne varam, a nas je velicine koju Uefa preporucuje
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Odvojen je jedan sektor na istoku za nas, sad usao i redari odmah pitali za koga navijas, i odmah me uputili na nas sektor, mislim da je 5.
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Što se tiče teretna ja mislim da nama i odgovara što veći teren... Kad ubace Fića i Asano u petu... Bog fudbala gazi sve večeras!

Ajmo momci! PARTIZANE MOJ, PARTIZANE IGRAJ I POBEDI! :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top