Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Mislim da je Pantic jedan od retkih povratnika koji je igrao dobro.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.076
Reaction score
15.718
Локација
Храм фудбала
Tako su nam dali loptu na proslom derbiju pa je Suma dao gol. Tad nismo bili takticki nepismeni? a Savo je bio genije sto je izvadio Sadika malo prije toga? Jedino sto bi zamjerio treneru je to sto nije stavio Scekica od pocetka. Natko i Zdjelar nisu dobijali dovoljno duela na sredini a bez tih oduzetih lopti nema ni tranzicije iz koje smo najopasniji. On je pokusao sa Natkom i Sumom zajedno, sto je ofanzivnije od ove varijante sa Scekicem, medjutim to moze protiv ekipa koje kad izgube loptu idu da je oduzmu cisto do neke opasne zone, a ne da naprave faul pod svaku cijenu na bilo kom djelu terena kao sto su gurbeti radili veceras. Razumijem razocarenje al realno gledanu da je moglo bolje, bilo bi bolje. Tako je kako je idemo dalje borba. VOLIM PARTIZAN!

Kolega, sta mislis zbog cega su cigani Gospodina sa tvog profila zvali Pacoje, Smradoje, picko Stanoje?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ne mogu da kazem da sam ocekivao nista. Ali ocigledno sam to i dobio, kao i svi mi. Zar mi ne jurimo zaostatak?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Sramotna utakmica. Da se zadovoljavas da ne izgubis derbi? Da se tako predajes?

Nek vas je sve sramota. Tebe Savo najvise.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.294

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Stojkovic mi de na onu stvar vec duze vreme al' ajde da ne pljujem sve cutim. Ali sad moram da kazem hvala ti za sve ali vise nisi za golmana Partizana. Vise se moras strecati od njega nego od protivnickih napadaca.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.160
Reaction score
4.322
Zanimljiva Ostojina izjava, imam utisak da ce biti na neki nacin sankcionisan zbog ove smele izjave. Momci nazad su poginuli, Ostoja, Kalaba, Miletic se sam borio po svojoj strani, jer ovaj maneken Lazar cuva nogice, jebao ga onaj ko ga vratio u Partizan !!! Igrali za kladionice milion posto...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kakva drzava, takva i ova fudbalska liga i sve u vezi nje - nula.

Nezadovoljan sam igrom i rezultatom.

Imali smo samo dve situacije u drugom poluvremenu. Onaj sut Natha, koji je ipak trebao biti bolji jer je imao i prostora i vremena... i ona situacija pre, nakon njihove greske kad je Sadik brzopleto sutirao pored gola a imao ispred sebe sve cisto da povuce loptu, Suma bi se otvorio i bila bi sansa jedan na jedan sa govnarom Borjanom ali ovako... Suma popizdeo nacisto nakon Sadikovog poteza. To je sve.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Jednu tacku, zarez ne zasluzuje ovaj danasnji mec. Osnovni fudbaski elementi poput najjednostavnijeg pasa i prijema su bili neresivi problem za danasnje ucesnike. Pa nije finale Lige Sampiona majku mu.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.863
Reaction score
10.852
Жали Боже потрошеног времена... Туга на терену, туга на трибини. Сви задовољни ремијем сем Остојића. Само се тренер уби од смеха покушавајући да буде љут, самокритичан и да објасни да је реми бољи од изгубљене утакмице... Марковић је Тошић 2.

Срећа па су Мишу пилатеса склонили па летимо по терену после врхунски одрађених припрема...
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Ubjedljivo me najviše večeras iznerviralo ,,naša,, bakljada i njihov vatromet. To ne mogu nikako da shvatim.

O igri ne vrijedi pričati, ali nije ni prvi ni zadnji put u derbiju slaba igra. Jer ni jedni ni drugi ne žele da izgube, donekle je možda i razumljivo. Mi smo ipak trebali malo više rizika da preuzmemo, jer smo u bodovnom zaostatku. Razočarani smo, izgleda da smo mi navijači bili više naoštreni na pobjedu, nego igrači. Mada je lako sve gledati preko ekrana, ipak je na terenu sve drugačije i teže, mora se priznati.

I na kraju mi stvarno nije jasna izjava Ostojića. Pa zar nema cijela ekipa iste zadatke i ciljeve. A ne da jedni idu na bod, a jedni na pobjedu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top