Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sjecam se dobro da se pola foruma odreklo titule na -4, pa je sad ista polovina nezadovoljna sto se nismo spustili na -8 jer to puno mjenja stvari. Nismo mi danas kiksali, nego smo kiksali neki dan protiv Backe i u jos nekim utakmicama u prvom djelu sezone al da se ne vracam na to. Mozda je i bolje sto smo neku bolju partiju i pobjedu sacuvali za neki drugi momenat. Pokazat ce vrijeme uostalaom...
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.853
Niko nije nezadovoljan sto se nismo spustili na -8, nego zato sto smo skinuli gace i pokazali da nismo ni imali ambiciju da ista uradimo.
Partizan ne sme da se cuva nikada. Protiv bilo koga. Posebno ne protiv ove gamadi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
O.K. nije važno koliki je teren nego kako (ne) igraš na njemu.......................
..........................
.......................
Nebitna stvar u svakom slucaju ali eto cisto informacije radi "Google earth" ima opciju za merenje i pomocu nje moze svaka ravna povrsina da se izmeri veoma precizno bez mnogo muke..
index.jpg
Naredne dve utakmice kuci pa onda na "krovu" protiv Vozdovca, a njihove dimenzije terena su iste kao naseg, mozda je uzi za metar.....pomocu ovoga mogu da se "spijuniraju" dimenzije bilo kojeg terena ali treba i da se gleda kad je snimak napravljen, logicno....pa eto ko zeli malo da smiri zivce neka cacka sta ga zanima, SC Teleoptik itd....
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Odličan rad na terenu, jedino ne znamo da li je slikano sa iste visine?
Bez te činjenice svi gore navedeni argumenti padaju u vodu.
Pa, vidi, kolega Tintin je fotografije ,,skinuo,, sa Gugl mape, a ja sam ih samo postavio ,,u vinklu,, i promenio boju da bolje vidimo koji je čiji teren, a originalni ,,nesečeni,, taj snimak Autokomande i okoline je pretpostavljam iz nekog satelita, aviona, helikoptera, jebem li ga, odozgo, u svakom slučaju, ali razmak između 2 stadiona je samo oko 500 metara, pa ko bi još menjao visinu sa koje to snima kada je to praktično jedno pored drugog...
I koja je to matematička verovatnoća da se promeni visina snimanja a da prikazane dimenzije na fotosima ispadnu ,,u dlaku iste,,...
Doduše i Mesec i Sunce izgledaju kao istih dimenzija kada ih posmatramo sa Zemlje, ali to je više za teme o astronomiji i teorijama zavera nego ovo oko terena istih dimenzija...

Nateraćete me da uzmem metar pa da premerim ručno...u međuvremenu kolega PFChampion napisao da može to i kompjuterski, ali, ja sam seljak čovek (u srcu i duši) ne znam ti ja to ,,na finjaka,, nego samo ručno...

Više me brine ova ..astrofizika,,:
Duge lopte, "preskakanje igre", nabacivanje na glavu našim igračima koji su ili metar i žilet ili sa igrom glavom imaju pojma koliko i o astrofizici.
- nego ta ,,astrofizika,, oko premeravanja katastraskih fudbalskih objekata, al eto...tražimo načine da smirimo živce...pa eto...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Недоречено, недовољно, необјашњиво ....
Ово је озбиљан кикс Партизана, највећи од када је Саво на клупи. Нешто слично мечу у Пољској против Заглебја, играмо на 0:0 против сељачке екипе, која се сама распада ако их више од три противничка играча нападну.
Јесу они тукли, јесу цигански бројеви 5 и 29 заслужили по три жута картона за ово вечерас, али овакве екипе Партизан мора да побеђује.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ovo oko KK i FK necu ni da komentarisem. Debilno je

Bas debilno. Da neko lize Ostojina jaja, a da u isto vreme satire Milosevica.
Radi sta najbolje znas, necu da ti smetam.

Samo sto taj trener u basketu ima rezultate iza sebe ovaj jos nije nista uradio u svojoj karijeri. To bi bilo kao da kazes da je Trinkijeri sa Partizanom 5 u aba ligi i ispao iz Evrokupa pa izgubio od cigana. Jbg nije za poredjenje. Kad Savo bude prvi (ili bar u bod-dva) moze slobodno da kiksne u derbiju do tad naravno da treba da trpi kritike.

Druga stvar taj trener je ponizen od 4 puta skljupljeg tima koji nije ni selektovao. Sad kad je selektovao i kad ima upola manji budzet je svuda prvi. Dok Savo je sad bio izraziti favorit po jacini tima (po meni) i uopste nisu za poredjenje situacije.

Svaka cast Trinkiju, podjednako mi je odvratno kad se nadje neki pametnjakovic da i njega tera. Hvala Bogu, pa je to retkost.

Sto se tvog posta tice, jedino se slazem da situacije, t.j okolnosti u kome se nalaze nase dve sekcije, uopste nisu za poredjenje.
FKP-u je mnogo teze.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Sjecam se dobro da se pola foruma odreklo titule na -4, pa je sad ista polovina nezadovoljna sto se nismo spustili na -8 jer to puno mjenja stvari. Nismo mi danas kiksali, nego smo kiksali neki dan protiv Backe i u jos nekim utakmicama u prvom djelu sezone al da se ne vracam na to. Mozda je i bolje sto smo neku bolju partiju i pobjedu sacuvali za neki drugi momenat. Pokazat ce vrijeme uostalaom...

Ne bi -8 promenilo mnogo stvari ako gledamo dal -11 ili -8 razlike dodjeti isti k trenutno. Ako tako gledamo onda ti dodje isto dal -20 ili -2 boda razlike. U smislu svejedno je da li si drugi sa -2 ili -20 ako ne osvojis titulu.

Razlika je u tome sto meni ne da nije isto -2 i -20 nego je velika razlika, jer mi pokazuje siru sliku. Sa -2 ti neodustajes od borbe za titulu sa silnim kradjama i namestaljkama njihovim, drugo uvek imas opciju pritiska da ig stignes, znaci ako si na -2 mozes doci u situaciju da osvojis titulu u sl -20 ne mozes nikako da je osvojis i treca stvar je kontinuitet igara i pobeda, moral cele ekipe i sam stav cele navijacke baze da krenemo od uprave, igraca, strucnog staba, novinara, legendi kluba pa i navijaca ( videli smo u slucaju Marka Nikolica koliki je optimizam bio kad smo im prisli blizu, koliko smo bili ponosni pa cak i da smo izgubili titulu, koliko je ljudi jednostavno dolazilo na stadion)

Ono sto meni najvise smeta jeste da je ovo po meni bila utakmica sezone, jer mislim da smo igracki mnogo jaci od njih plus je Savo duze sa ekipom. Sa potencijalnih -8 i jednim vise kiksem do sledeceg derbija od nas mi bi uveli prvenstvo u neizvesnu zavrsnicu. Pritisli bi ih sa svih strana. Imali bi potencijalnih -6 pred sledeci derbi recimo.

A utakmica sezone je bila zbog toga sto po meni imaju individualni kvalitet na nivou Cukarickog ne racunajuci defanzivni deo ekipe. Da ne budem previse subjektivan, pozadi za nase LLSL uslove su odlicni, Degenek i Borjan su odlicni, Gobeljic i Rodic pristojni ali napred su pretanki plus njihov pocetnik forsira momke koji nemaju iskustva u seniorskom fudbalu.

I onda dobijemo ovo sto smo dobili, cekalicu, nikakve agresivnosti i bezobrazno stekanje vremena iako smo mi ti koji jurimo rezultat. Ili bar ja tako mislim. Ne znam. Jednostavno nismo pokazali da zasluzujemo da im useremo zavrsnicu prvenstva kako god se zavrsila. Pokazali bi karakter jer meni nije svejedno da li -20 ili -2 kao sto sam i rekao.

-2 je za mene borba, neodustajanje, prkos, karakter posle svega iako naravno najvise zelim titulu
-20 ili -11 je sve suprotno
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
A sta je ovu gamad sa Juga nateralo da se zalete na kavez?Da li je istina da su dobili i karte za kavez gde su trebali da budu “Zabranjeni”?Pa posle ovog danas ovde dodje neko i prica o “jugu sto budi se”,sramota na sta je jug spao,velika sramota braco.Pomislim da mi ne bi bilo zao nijednog sto tamo stoji kad bi pala bomba i sve ih raznela.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ekipa ocigledno ne racuna vise na titulu tako da je pravo cudo sto nismo izgubili. Na kraju su ipak dosli samo da ne izgube a da smo htjeli da dobijemo danas, sigurno bi dobili.

Mislim da ce ovo biti ogromno mucenje gledati do kraja sezone a Savu ce takodje potrositi do kraja maja sa ovakvim igrama iz kola u kolo.

Vec racunam da ulazimo u novu sezonu sa drugim trenerom.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
PFC je postao kao seoska kafana. Dolazi ko kad hoće, odlazi ko kad hoće. Sve je na crtu. Više je sjedih nego mladih. Konobar bi da beži za nemačku ili englesku ali ne zna dal bi mogao raditi tamo. Izgleda da bi najradije objavio fajront već u 11pm ali mu gazda ne da, ne zato što misli da će biti pazara kasnije već da se dodvori glavonji iz mesne zajednice koji voli da se prica kako u selu "ima života" jer rade čak dve kafane!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Jel slobodan Marko Nikolić?

Ako jeste, dajte mu blanko ugovor da napiše sebi platu. Pozdrav.
Da pokupi kajmak kao kod Tomića, koji je po meni nepravedno prekinut na početku.
Pa da zapali na prvu ponudu?
Čuj BLANKO ček?
:krsti:
Slažem se da je za prvenstvo dobar, ali šta posle jedne godine?
Odosmo opet u kurac.

Ostavite Sava da završi započeto.
On je napravio ovu ekipu, koja vredi duplo više.
Zaslužio je i treba ga istrpeti do zime.
Kao i Tinkijeri on stvara sistem.
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
Ako su oba terena do krajnjih granica atletske staze, kako njihov teren moze biti veci. Kako neki pisu, jedini logicni odgovor je da je njihova atletska staza duzine 450 m pa im je i teren zato siri Ljudi, 110x68 je max dimenzija terena u okviru staze koja je siroka 400 m. Nekada je nas teren bio za nijansu manjih dimenzija jer su nam aut u korner linija bile ucrtane jos metar prema unutrasnjosti terena. Ako nam odgovara teren se moze malo korigovati na manje dimenzije. Teoretski su unutar staze iste dimenzije. Jos jednom, ako neko dokaze da oni imaju jedinstvenu atletsku stazu u svetu koja je dugacka 450 m onda imaju i najveci teren
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Da ga istrpimo do zime i novih - 10 do - 15 bodova. Tog covjeka ne zanimaju trofeji i rezultati. Pitanje je veliko hoce li zadržati drugo mjesto. I opet ponavljam, nije u pitanju samo on, ne dobija platu samo on, nego čopor njegovih saradnika. Da bi se grčevito borili za drugo mjesto i zadrzavali nulu u derbiju na - 11. Sve gore i gore izgledamo na terenu, plna pripreme bolje da nismo ni isli. Nije slucajno onako bio nervozan na pripremnim utakmicama. Nesto se dešava(lo) sto mi ne znamo.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nebitna stvar u svakom slucaju ali eto cisto informacije radi "Google earth" ima opciju za merenje i pomocu nje moze svaka ravna povrsina da se izmeri veoma precizno bez mnogo muke..
Погледајте прилог 8720
Naredne dve utakmice kuci pa onda na "krovu" protiv Vozdovca, a njihove dimenzije terena su iste kao naseg, mozda je uzi za metar.....pomocu ovoga mogu da se "spijuniraju" dimenzije bilo kojeg terena ali treba i da se gleda kad je snimak napravljen, logicno....pa eto ko zeli malo da smiri zivce neka cacka sta ga zanima, SC Teleoptik itd....
Položio si prijemni ispit za prijem u tim geometara Partizan.net-a.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
Ne bih ja puno kritikovao Savu.
On iz ovih igrača izvlači maksimum.
Naši bekovi juče nisu imali nijedan centaršut na utakmici , krila sličan učinak.
Zadnji vezni prvo poluvreme loši.
Probavali smo kroz sredinu , Sumu su prebili i uveli u nervozu..
Drugo poluvreme kad smo spustili loptu na travu bolja igra ali nedovoljno za pobedu.

Šteta za šansu Natha on to pogadja , drugo poluvreme cigani su 2 puta ušli u 16m nam.

Šta tek reći o terzićevom timu ?
Za 3 sezone zaradili od 2 lige sampiona i 1 LE dobre pare a tim im smešan , na tribinama im sedi 4 miliona € vrednosti igrača -terzine kombinacije i promašaji koje će doći na naplatu , kad tad..
Trener im je seljak nevidjeni koji dok je živeo u Italiji kao da je 24h bio na telefonu sa Lukićem iz Sopota i pokupio sve ciganske manire 90-tih..

Realno i da smo na +5 teško bi uzeli u ovakvom okruženju ligu jer cigani drže sve od saveza , sudija , medija..

Ono šta mi nedostaje je krv u očima igrača i želja da se protivnik nadigra i prebije u svakom smislu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top