Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Sustinski se slazem, ali su problem ova nova pravila i novo Uefa takmicenje.
Titula je apsolutni prioritet od sledece sezone.
Partizan nece biti sampion Srbije sve dok sa njim upravljaju Vazura, Vucelic, Vuletic i tim vodi Savo Milosevic. Nabrojanu ekipu ne zanimaju trofeji, vec samo podrska SNS-a, i prodaja ove klincadije, i vlazni snovi da ce Sadika nekom uvaljati za 15miliona. Dinara.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ako imamo isto ljudi na tribinama kao Cukaricki, sto se mene tice nema nikakve razlike u nivou klubova.

Partizan mora uvek da ima 10000 kao minimum. Bez obzira na rezultate igrace i govnjave uprave, a pogotovo sad kad MORAMO da oteramo ova govna iz fotelja treba 30000 da nas bude.. al to u nekom paralelnom univerzumu.
 
  • Like
Reactions: Dzo

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
561
Reaction score
2.132
Zasto bi im jebao sve po spisku?
(znam da je ovo Pandorina kutija,pre nekog vremena se vodila zucna rasprava u vezi Vokrija).
Jebes firera i da li ce on da dopusti ili ne, ali ti da se pitas poslao bi ekipu?
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Partizan neće biti šampion sve dok je na vlasti ovaj što neće da raspiše izbore jer je "sutradan rođendan čerge"! Pa ja ništa bolesnije nisam čuo od kada sam živ (ova izjava mi je preneta, nisam je video ni čuo). Svi su ovde izgleda zaboravili kakav potres je izazvalo ono gaženje kučke u septembru kada je isti prekinuo sve državničke poslove u Njujorku i u intervjuu poručio da će svima da pokaže "koliki je peder", pa naložio lažnom doktoru ekonomskih nauka da sastavi izveštaj o parama koje je "on dao", a koji je opet bio (a kako drugo) lažan. I treba biti krajnje naivan pa posle toga poverovati da je ovaj derbi prepušten veštini i sportskoj sreći rivala. Već sam napisao ranije o svom nespokoju pre utakmice. Jednostavno nisam mogao da zamislim da ovo medijsko žutilo na koje smo osuđeni osvane sa naslovima Partizan pregazio Stankovićeve bebe ili Težak poraz izabranika Dejana Stankovića, što je po svemu do sada prikazanom bilo sasvim realno. Moj je potpuni utisak da se duh koji čuči nad septičkom i ovom prilikom aktivno uključio, sad dal lično ili putem posrednika, nebitno je. Naravno, nemam nikakve dokaze, ali dosadašnja dešavanja mi ovo čine sasvim mogućim. Drugo, Stojković. Golman je poslednji na terenu koji odlučuje da li da se odugovlači ili ne i negde mi je nerealno da se on optužuje kada vidi i klupu i igrače koji aktivno signaliziraju. Jednostavno mislim da je ovaj rezultat rešen na mnogo višem nivou nego što je to teren na kojem su se nalazili igrači, a da je tu mogao neko da se suprotstavi bi značilo samo da je rešio da napusti to čime se bavi u Srbiji. Dule je pokušao...
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
Šta misliš, da li bi Dule Vujošević poslao ekipu na Kosovo na takav turnir? Mislim da odgovor znamo svi. Zar nismo drugačiji od cigana? Zar se time pokazuje neki patriotizam, ako pošalješ, ili ne pošalješ ekipu na Kosovo radi turnira u čast nekadašnjeg igrača kluba, za koji svi navijamo.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.855
Normalan covek posle onoga sinoc ne moze da kaze da derbi nije bio dosadan i da je imalo sansi.
Savo se prodao.

Oprastanje od titule na forumu je vrhunac delovanja govana iz nase uprave. Hajde da se koncentrisemo na evropu i da cenimo trenera samo po evropi, nema veze sto cuvamo vreme dok nam cigani beze 11 bodova. Jer jebiga cigani kradu i ne moze da se osvoji, a mi pristajemo da nam sudija pokloni bod koji nam kurcu ne znaci protiv trulog TSCa iz Backe Topole.

Uz to je covek zajebao u evropi ono sto bi retko ko zajebao. Upropastio je i to malo dobrog sto je uradio.

Trener koji uopste nema ambiciju da osvoji titulu i koji otvoreno laze i prica nebuloze da bi opravdao smradove iz uprave ne zasluzuje ni da pridje blizu stadiona. Jos ima obraza da se smeska i prica nebuloze nakon sto mu je golman u 95-om minutu dobio zuti zbog odugovlacenja.

Nisam ga voleo ni pre. Posle ovog derbija je mrtav za mene. I on i ovaj na golu.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
administracija dajte mi neke bodove odma zbog fadilja, preventivno, hvala.

moze i ban 7 dana dok ne prodje oluja
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
561
Reaction score
2.132
@Kentucky Zasto je bitno sta bi Dule uradio? Ako je dobar trener, zasto mislis da ima ispravne stavove po drugim pitanjima?
Covek je jugonostalgicar i misli da je Srbija najveci krivac za rat u SFRJ. To ti je ok rezonovanje?
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
561
Reaction score
2.132
Brate odgovor je bio Kentakiju vezano za DV i sta bi on uradio. Naravno da Vokri nema veze sa tim ratovima.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Mi ne možemo da se ponašamo autistično i ignorišemo naše ljude koji žive na Kosovu i Metohiji i u kakvim uslovima žive.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
За шта је то аргумент, једна је ствар спорт а друга политика, зашто је код нас нормално да се те две ствари мешају?
Ако могу Американци да играју у Северној Кореји, зашто не бисмо могли и ми на Косову?
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ovde se ne radi da se dole teško živi, oni su životno ugroženi i u takvim uslovima je besmisleno gostovanje u Prištini.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ја верујем да су они на Косову способнији да се безбедно одржи утакмица него ови наши у Србији, још поготово што се овде ради о меморијалном турниру.
Не би нас сигурно звали ако се не гарантује безбедност.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Војвода Путник mooozda zato sto Severna Koreja igrom slucaja nije otela deo Americke savezne drzave Kentaki, proglasila jednostrano nezavisnost i drzi Amerikance u enklavama kakve ne postoje bezmalo nigde na svetu u 21 veku. Mozda zato.. ali nisam siguran.

Zapravo DNR Koreja je nezavisna suveren drzava od 1919te.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top