Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
561
Reaction score
2.135
За шта је то аргумент, једна је ствар спорт а друга политика, зашто је код нас нормално да се те две ствари мешају?
Ако могу Американци да играју у Северној Кореји, зашто не бисмо могли и ми на Косову?
Ti si stvarno uporedio Amere i S.Koreju sa ovom situacijom?

Isao bi da gostujes u okruzenje gde mrze tebe i tvoj narod? Da odas pocast fudbaleru koji bio predsednik tog laznog saveza, samim tim i pruzao podrsku njihovoj nezavisnosti? On je u Partizanu bio fudbaler i to mu je bio posao, za to je dobijao platu, sve te price legenda blabla, ne piju vodu. Sta je radio i za sta se zalagao ne ide mu u prilog, sa nase (ili bar moje) tacke gledaista. Verovatno tebi niko nije stradao dole, pa zato imas ovakav stav.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Uzeli su sada od Monaka 10 miliona, ulozi u stranog trenera 5-10 miliona za 3 godine.

Nemoj da mu se mijesas prilikom pravljenja tima i eto rezultata.

Bez dobrog trenera nema nista. Kod nas sve pocetnici i istroseni stari treneri dolaze. Niko krsten da nam dodje. Nece da se drijesi kesa ni za sta. Dje nama pare od evrope i pare od transfera idu to niko ziv ne zna.

Sto se tice derbija, sramota od igre, sramota od pristupa, sramota od tribine.

U principu ekipe sa juga su extra, sve najbolje im zelim. Nego mene zanima kako ove derbi navijace nije sramota. Jednom dodjete i kartu ne placate nego ulazite za dzabe! Dodjete i palite stolice!? Volio bih neko da mi objasni koji je motiv, koji je razlog da palis stolice?

Napisao bih jos svasta o navijacima i tribini. Ali nemam snage ni volje. Gadite mi se.

Sad da cigani napadnu jug samo bih gledao sa strane kako brat brata napada. Vi niste isti kao crveni, gori ste od njih. Gadite mi se.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Турнир у част Фадиља Вокрија, позив стиже и Партизану

Управи јебем све по списку ако одбију да играју на Косову само због вођиног наређења.

Успут ако би на турниру позвали да се крене затаманити преостали дио Срба, придружити им се обавезно, да испоштујемо домаћина.

Невјероватно непоштовање, прије свих колега са Форума који и даље живе на подручју КиМ.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
@Kentucky Zasto je bitno sta bi Dule uradio? Ako je dobar trener, zasto mislis da ima ispravne stavove po drugim pitanjima?
Covek je jugonostalgicar i misli da je Srbija najveci krivac za rat u SFRJ. To ti je ok rezonovanje?
Iskreno, ako ćemo tako tom logikom, onda ćemo se sutra odreći i Pedje Mijatovića, Jovetića, Branka Brnovića.... Sve naše legende koji potiču iz Crne Gore. Jer kako je politički krenulo, Crnogorci će nam sutra biti veći neprijatelji od Hrvata.... A mi se takmičimo sa ciganima, ko je veći Srbin, patrijota? Samo što se cigani, ne odriču njihovog Robija. Robija koji se grlio, slikao sa Tudjmanom. To njima ne predstavlja nikakav problem. Daj, molim te. A što se tiče Duška Vojoševića, izgleda da bi mnogi mogli mnogo da nauče od njega. Ne samo o košarci. Toliko.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Zašto mešate sport i politiku?

Deda mi je proveo nekoliko godina u zarobljeništvu u Nemačkoj, i onda smo posle uvek, gledajući Tv prenose navijali protiv Nemačke i nemačkih timova, ali nikad nije rekao da ne treba da igramo fudbal sa njima...
Pradedu su mi zaklali četnici, znači zbog njega i mene ne treba da igramo sa zvezdom kao ,,četnicima sever,,...?
Sa Hrvatima nećemo igrati zbog Jasenovca, sa Crnogorcima zbog svetinja, sa Šiptarima jer je Vokri dao dva gola zvezdi i...neću da ulazim u politiku oko Kosova, poštujem tragediju mog sopstvenog naroda, ali ničemu ne vodi da se to reši preko fudbala, niti će se ikada tako rešiti!

Kosovo smatramo delom Srbije, molim lepo, neko iz tog dela nas zove da igramo fudbal tamo, zašto da ga ne odigramo...
Vama je Vokri kriv što se zalagao da njegov narod ima savez, reprezentaciju, da igra fudbal, a nije vam kriv onaj ko je pustio taj njihov savez i reprezentaciju u FIFU i UEFU?
Hajde onda da istupimo iz FIFE i UEFE i da igramo samo domaću ligu.
Nekoliko klubova u njoj i to je to.

Pogledajte kako izgleda domaća vaterpolo liga - eto to je rezultat ,,samostalnosti,, i kada nema tih ,,drugih,, i kada se vodi ,,ispravna,, politika...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
561
Reaction score
2.135
@Kentucky Jebiga, kulturno je da ti odgovorim kad si se vec nadovezao, znam da je off topic.
Da se desi da tih par desetina hiljada milogoraca sutra krene nas narod i da ti ljudi koje si nabrojao podrze tu vlast i sudeluju donekle o tome, da mislio bih isto kao i o Vokriju.
Ne znam zasto stalno potenciras sta bi neko drugi, sta bi DV rekao, sta bi cigani sa :majkamuizcacka:..., Valjda slusas sebe i svoj razum, kakvo crno takmicenje sa degenima iz rupe...
Cini mi se da si ti jedan od onih koji DV gledaju kao bozanstvo i da si zaslepljen. Ja njega najvise cenim od svih trenera, ali kad kazes da bi mnogi mogli svasta da nauce od njega, verovatno mislis i na botovanje u Areni i aplaudiranje fireru?
Sportski pozdrav.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Planirao sam da napisem lepu, podugacku analizu nase igre od sinoc, ali iskreno nisu ni zasluzili. Sto bih se ja ponovo nervirao i maltretirao kad je vecinu njih i nas strucni stab bolela ona stvar za nas koji, uprkos tome sto nas tretiraju gore nego stoku svaki put u onoj rupi, smo bili tu da ih podrzimo. "Stranka i vodja uber alles" nekako lepo opisuje celokupna desavanja od sinoc u onom ogavnom objektu, bilo na terenu ili na tribinama i stvarno svaki dalji komentar je suvisan.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
Mogu samo da pomislim kako bi nas mediji rastrgli kad bi otisli da odigramo " prijateljski " turnir dole na Kosovu pod kontrolom albanaca.Oni nas kako okrenemo satanizuju ,a mi jos treba da im dajemo materijala za to.Ne prihvatiti nikako.
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
Pantodebil i dalje radi svoj posao. Gadi mi se. Po njemu smo odigrali taktički dobro i igrali koliko smo hteli, nismo hteli da naguzimo ciganku. Jednostavno se velike pare dobijaju od ove uprave. Muze se klub sa svih strana. Ali ima ljudi koji se lože na njegovu pricu, I kada ova uprava ode on ce jahati klub, siguran sam. Nije on ostrasceni navijac Partizana nego mnogo pokvaren covek prema nasem klubu. A i jebala ih televizija, razumeo bih da se prati prenos iz Helsinkija ili sl, sto nisu bili u rupi? I Trifinovic i Zivkovic jedini idu u klub i njegovu emisiju, i oni sto su na platnom spisku.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sto se tice potencijalnog puta u Pristinu... slazem se i sa ovima koji su za to da se ide a slazem se i sa ovima koji kazu da se ne ide. U svakom slucaju odlucice prva usna Srbije. Mi se ne pitamo.

Derbi... sto rece kolega gore sto bih komentarisao igru kad su oni "zadovoljni", cuvaju vreme i smeskaju se na konferencijama za stampu... Jedino bih da pomenem da JESMO osteceni za penal. Ali malo ko to pominje u medijima. Da je druga strana bila u pitanju bilo bi vec vanredno stanje i saopstenja bi pljustala odmah nakon utakmice.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.716
Reaction score
54.958
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Aj ne banalizujte i ne glumite gtr. Nije nas zvao u Tiranu što bi bilo ok, nego na po našem ustavu teritoriju Srbije da igramo u okviru organizacije koja ne potiče iz naše države.
i da se manemo i cigana i srpske liste i SNSa i svih sličnih kvazipatriota, u tom inatu ćemo doći do toga da jedemo govna samo zato što cigani kažu da su govna...
Postoji sredina između lažnog patrotizma, ciganlije, vučića i totalnog autošovinizma.
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Sta bi Savi da rekreativca Markovica stavi od pocetka? Izmena Scekic-Suma ? Gde je Ivanovic? Doveden kao ofanzivni vezni, nijednu utakmicu u Partizanu nije odigrao na pozociji koja ga je u Spartaku preporucila Partizanu. Kad vec spomenuh Spartak, pobeda sutra ne sme doci u pitanje. Sadik van forme totalno, trebao je Matic ranije uci.
Kakvo crno igranje sa siptarima???
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Malo je preuranjeno pisati o nečemu što možda neće ni da se desi (poziv za igranje na Kosovu)...

Pa onda, nije uputno verovati Kuriru i sličnim novinama šta je rekao Dule o građanskom ratu u SFRJ i odgovornosti Srbije jer takva ,,štampa,, uvek ide na pojednostavljanje i manipulaciju...po sistemu crno i belo, patriota i izdajnik... Dule je naravno odabran da bude ,,izdajnik,,...

Patriotizam se ne dokazuje igranjem ili ne igranjem utakmice, i ja ne želim da vas uvredim ali svako ,,Srbovanje,, preko grbače našeg kluba mi liči na lošu kopiju onog ,,ciganskog,, kluba pored Autokomande koji ima ,,tapiju,, i na pravoslavlje i na tenk i na sve i svja. I ja vam to kažem kao Srbin, kome se takvo ,,Srbovanje,, ne dopada...

Razumem ljude sa Kosova koji ne odobravaju da Partizan igra sa Šiptarima, ali naš klub je klub svih naših navijača i neko ime u svetu, i ne može da zbog jednog dela navijača igra ili ne igra neku utakmicu, dakle, Srbi su ubijani i tokom rata u Hrvatskoj, Bosni, pa šta sad, da ne igramo ni sa njima, da napustimo ABA ligu?

Nemojte mi reći pa to je košarka, pa kakve veze ima, košarka, fudbal, sport je sport, politika je politika, a rat je rat, zločin je zločin, ubijanje, proterivanje...
Jel treba hiljadu puta da vam kažem da smo ratovali i sa Bugarima, Austrougarima, Nemcima, i da ne nabrajam dalje, pa smo sa klubovima iz svih tih bivših i sadašnjih država već igrali utakmice, pa nikom - ništa...

Pa ne mogu Albanci ili Šiptari, ili tačnije rečeno Albanci sa Kosova da imaju tu ,,ekskluzivu,, da SAMO sa njima ne igramo...

I neću u to da mešam pitanje (ne)priznanja Kosova kao samostalne države, jer su oni već u SVIM sportskim međunarodnim organizacijama, što je mnogo ,,škakljivije,, pitanje ako nam reprezentacije odigraju utakmicu, nego to da li će Partizan da IGRA FUDBAL na Kosovu, Partizan NIJE država, ali je promenio već 4 države, igrao po celom svetu, igrao i na Kosovu, pa, može i opet...F.K. Partizan je FUDBALSKI klub, nije njegovo da rešava državne probleme nego da igra fudbal...

Meni je puno srce kada vidim NAŠE navijače kako navijaju za Partizan u Holandiji, Engleskoj, Sloveniji, Makedoniji, Crnoj Gori, gde god da se pojavimo...pa ako se i na Kosovu pojavimo, valjda će neki naši navijači koji žive dole ili u blizini doći da odgledaju svoj Partizan?
I nemojte da mi spočitavate da glumim GTR ili neke političare ili šta ga znam koga, i da sam ovo ili ono ili previše levo, ili previše Jugosloven i bratstvo-jedinstvo, da, sad je moderno biti desno, patriota i nacionalista i Srbin, ali ja sam u jednom ratu bio, i dosta mi ga je za ceo život, radije bih da se igra fudbal umesto da se ratuje...moje mišljenje iz životnog iskustva i ovih godina je takvo, a vi imate pravo na svoje...
Naravno neće utakmica izazvati novi rat, samo više volim loš mir 100 godina, nego dobar rat 1 dan, pa makar u tom lošem miru igrali fudbal...

Da ne pišem dalje jer nije tema, ali kako mislite da ,,rešite problem,, tih onih koji nas mrze a žive tamo? A kakav nam je prirodni priraštaj, mogu oni lako da žive i ovamo, nego i oni bi radije u Evropu...

Jedino bih da pomenem da JESMO osteceni za penal. Ali malo ko to pominje u medijima. Da je druga strana bila u pitanju bilo bi vec vanredno stanje i saopstenja bi pljustala odmah nakon utakmice.

Na koji penal misliš? Ja odgledah malopre snimak utakmice, ovi sroljaše mog ljubimca žonglera Sumu u 16m, kada im je proturio loptu kroz suknju, sudija ništa...

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top