Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
Po tebi Partizan treba da igra utakmicu protiv kluba čiju državu ne priznaje, u toj istoj "državi"?! Kako ne vidiš problem nije mi jasno... Kakvo srbovanje?! Ja sam uvek ponosan na kosmopolitski duh našeg kluba, al sad ispada da nismo srpski klub? Navijači iz celog sveta... Kakav spin... :banghead:
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Da pokupi kajmak kao kod Tomića, koji je po meni nepravedno prekinut na početku.
Pa da zapali na prvu ponudu?
Čuj BLANKO ček?
:krsti:
Slažem se da je za prvenstvo dobar, ali šta posle jedne godine?
Odosmo opet u kurac.

Ostavite Sava da završi započeto.
On je napravio ovu ekipu, koja vredi duplo više.
Zaslužio je i treba ga istrpeti do zime.
Kao i Tinkijeri on stvara sistem.

Brate moj, volim Savu... I dobijao je pohvale na svakom koraku.
Izjaviti posle onog blama da nije bilo tako lose je uzas.
Negde sam procitao da je Partizan odustao od sebe, pa tako je izgledalo.
Nikad u zivotu se nisam besmislenije osecao posle utakmice. Gore od Plzena.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Sistem se stvara 3-4-5 godina minimum, i to sa bar 4-5-6 igraca koji su tu svo vreme (tipa sezone 2024/2025 gledamo u timu Stevanovica Pavlovice ne znam Sadika... ) sve ispod toga je sviranje kurcu. Odu svi ti igraci, ode Savo, dodje drugi trener sa nekim potpuno drugacijim idejama.
Od presudnog znacaja po meni je da klub (makar za mog zivota nadam se), usvoji elementarne osnove igre (formacije filozofiju transfer politiku rad sa mladima po istim metodama), pa kad dodje novi trener zna da dolazi negde gde MORA da se postuje to i to.

Partizan mora da napada, Partizan mora da igra tako i tako, a rezultat mora da bude minimum taj i taj, igraci koje dovodis moraju da budu najvise placeni toliko i da imaju takve predispozicije itd itd..

Samo i samo tako se moze napraviti sistem.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Na koji penal misliš? Ja odgledah malopre snimak utakmice, ovi sroljaše mog ljubimca žonglera Sumu u 16m, kada im je proturio loptu kroz suknju, sudija ništa...

Mislio sam na ono igranje rukom onog smrada ciganskog kad je bio u duelu sa Asanom ali slazem se da je i ono nad Sumom moglo biti penal ali ne biva to u ovoj ligi protiv rezimske kurve...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.070
Reaction score
4.941
Локација
vezenemam
Sta bi Savi da rekreativca Markovica stavi od pocetka? Izmena Scekic-Suma ? Gde je Ivanovic? Doveden kao ofanzivni vezni, nijednu utakmicu u Partizanu nije odigrao na pozociji koja ga je u Spartaku preporucila Partizanu. Kad vec spomenuh Spartak, pobeda sutra ne sme doci u pitanje. Sadik van forme totalno, trebao je Matic ranije uci.
Kakvo crno igranje sa siptarima???
Đole, pa kude si ti?
Ne brini, siguran sam da ćeš dobiti šanse da zaigraš na "poziciji koja te je i preporučila Partizanu".
Dosad stvarno nije bilo prilike da se uverimo u tvoje prave kvalitete.
A verujem da onda ni pobeda "sutra" neće izostati...
 

djolehaubica

Početnik
Учлањен(а)
12.12.2011
Порука
86
Reaction score
592
A sta je ovu gamad sa Juga nateralo da se zalete na kavez?Da li je istina da su dobili i karte za kavez gde su trebali da budu “Zabranjeni”?Pa posle ovog danas ovde dodje neko i prica o “jugu sto budi se”,sramota na sta je jug spao,velika sramota braco.Pomislim da mi ne bi bilo zao nijednog sto tamo stoji kad bi pala bomba i sve ih raznela.

U tom slucaju bi zene mojih drugara i mene ostale samohrane majke, a to nije lepo pozeleti braci koja su dosla da, kao i ti, cuvaju ledja svom Partizanu.

Da li je sramota to sto se desilo? Naravno, i to niko normalan ne moze da spori! Ko je kriv? Pa niko nije lud da pomisli kako su se klinci samoorganizovali, ono u fazonu hajde da kidisemo na kavez sa bracom. Slazem se da ih je taj "neko" zloupotrebio iz sebicnih i po Grobarstvo pogubnih pobuda i naravno da to treba osuditi sto je dobar deo tribine, racunajuci i nas cetvoricu, odmah i ucinio.

Ali da li je to razlog da ti koji si sa druge tribine negodovao jednako, a vrlo verovatno i manje burno, na SRAMOTU koja se desila, sad zelis smrt meni i slicnima samo zbog toga sto se za Grobarstvo borimo sa Juga a ne sa iste tribine kao ti?

Evo sad se glozimo i oko neke fantomske utakmice, neverovatno.

P.S. Da je svaki aktivni clan ovog foruma organizovao ekipu od 3-5 drugara i otisao na BILO KOJU tribinu nas bi u rupcagi bilo bar 15 hiljada, a onda bi se na ciganski bunker poslednjih pola sata kidisalo sa "nozem na oruzju" i Stojkovicem na njihovoj polovini, a ne sramnim odugovlacenjima nedestojnih slavne proslosti i grba na grudima.

Veci poraz od ovog remija je to sto nijedna strana nije pozdravila prvu usnu ciganske Srbije.

Da rezimiram, i skroz uprostim. Stanje je katastrofalno ali sa nama ovakvima moze jos i gore. Djavo nam kosti grobarske svima po paklu pobacao dabogda!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
Ali Stojković...kad nisam riknuo ono u 90 min. istrcavanje.Totalno bez mozga.Zadnjih 6 meseci vise puta mu se desava.Ali na žalost, nema adekvatnu zamenu.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
981
Reaction score
1.963
Ides na jug i boris se za grobarstvo?Nemoj molim te price ovde,borite se vi za nevolju i nista vise,unistili ste sve sto je bilo ne grobarstvo,nego i sto je samo podsecalo na to.Kako se borite?Na stadionu nasem sedite od jutra,cirkate,zezate se,malo baklje malo pesma a okolo vas cuvaju kolege murija koje vas isprate do stadiona da vas neko ne dira usput slucajno.Usput kao prozivate cigane,stanete blizu severa i pevate im.Neverovatna borba!Udjete na stadion pa se zaletite na kavez gde ima max 50 ljudi da ih kao bijete jer vi ste kao jaki a pola zabranjenih nije ni stiglo jer su pohapseni.Sto se bre druze ne zaletite na cigane bar jednom?Sto ih ne akcijate na dan utakmice nego sedite na stadionu nasem kao da ste na prvomajskom uranku?Pogresio si ti debelo mesto gde si dosao da prodajes pricu o “jugu sto budi se”.Odoh u debeli off od teme,izvinjavam se,ali pogode me ovakve stvari.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Svako ko ide na jug i stoji sa onim govnima meni je prestao da bude brat grobar, i smatram ga gorim i od najgore cigansture jer su oni uvek bili picke a vi ste ono jos gore, izdajice.. i izdali ste sve sto je moglo zarad malo para, dopa, ponekog splava, i policijske zastite. A te fore tipa "jug budi se" i "mi se borimo za i branimo Partizan" te smesne price nemoj ovde da prosipas, svima ste se smucili. Ali nema veze, znam da uskoro necete imati vremena da ovde pisete, jbg idu izbori, pa morate da obezbedjujete mitinge i glasacka mesta partiji i vodji..
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
454
Reaction score
1.215
Veci poraz od ovog remija je to sto nijedna strana nije pozdravila prvu usnu ciganske Srbije.

Kako nismo? i vas sa juga i prvu usnu i to u jednoj rečenici "u dupe j... vas vučić".

Djavo nam kosti grobarske svima po paklu pobacao dabogda!

Za mene ne znam, neka sudi ko treba, ali onima koji na klinca od 12-13 godina bacaju topovski udar i onima koji stoje zajedno sa njima, ništa drugo do pakla i ne sleduje.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Interesantna stvar, na pripremama u Turskoj i Kataru, nije prošla nijedna utakmica, a da Milošević nije dizao galamu na sudijske odluke zbog grube igre protivnika. Dvije utakmice je prekinuo.

Na derbiju par grubih startova, na početku pogotovo, on stoji kraj aut linije miran kao bubica. A da ne govorim o tome da si miran čitavo prvo poluvrijeme na antifudbal i nedostatak želje za igrom i trčanjem kod svojih igrača. Bolju komunikaciju imaš sa flašicom vode, nego sa svojim igračima na terenu tokom utakmice.

Ovi sa Monda uključili štopericu, gledali još jednom derbi i izračunali da se efektivno hrkljuš u rupi igrao 28min i 32sek.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Apel za moderaciju da se uvede neki automatski ban i cim neko krene da brani bilo koju frakciju ili ne daj Boze ove na Jugu da odmah dobije ban. Dosta vise ovog mentalnog terorizma koji konstantno izbacuju na forumu.
Posle ovog sramnog derbija samo mi treba jos da citam njihove bajke i basne.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Pokvario si im zabavu, druze. Ali nema veze, nacice vec oni drugi razlog da ga opljunu. Jer mora da se satre sve u Fk sto zazivi, sve sto daje znakove zivota.



Sudijska ekspertiza: Lukiću jaka četvorka, nema oštećenih na večitom derbiju


Bas nema ostecenih. To sto je oprostio ciganima deset kartona, to nema veze.
Ovde ni faul nije dosudio, iako je ovo cist crveni.

Ovo je mozda jedno od najperfidnijih sudjenja kojih smo ikada imali u derbija. Pplasim se da im ovo ne posluzi kao obrazac sa narednih meceva protiv cigana. Jer ja ne vidim nacin kako da se suprodstavis, kako da nametnes svoju igru ptotiv ekipi kojoj je dozvoljeno da krvnicki kidise na tvoje igrace, a da pritom zavrse mec sa svega dva zuta kartona, dok sa druge strane deli kartone kao iz sale, pa ako pokusas da im vratis istom merom, ostaces bez pola igrace na terenu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top