Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Na onom predavanju na difu, Savo rekao da napadacki fudbal dovodi publiku na stadione. Shodno tome, ocekivana i opravdana poseta.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Evo sada i ja videh izjavu, već sam mislio svašta, počeo polako da divljam i da se nerviram i pre nego što je utakmica počela :D
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
A gospoda sa juga su izdejstvovali da grupa navijaca Partizana ne bude pustena na utakmicu danas ! Niko ne treba ni da dolazi ! Neka ih sami sa sobom , njih 150 na stadionu i to je to !
Svaka cast svakom ko je danas na JNA dosao da pored svega odgleda voljeni klub , vi ste mazahosisti i svakom od vas bi poklonio sezonsku za narednih 5 godina .
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Ne znam kako je vama ali mene je sramota !
Vise lici nasa igra na "ne ljuti se čoveče "nego na fudbal.A tek penal....to je posebna prica,i suboticka vedeta se raduje ,transfer blama!
Pa sutni je u "Prokop" ,budi covek!
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Na zadnje tri utakmice igramo kao totalni amateri i ne bi dali gol da se igralo jos duplo. Bar ne iz igre.

Sramota je da ovako igramo protiv nikad jadnijeg Nisa.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Sve osim pobede treba da padne u zaborav. Nemamo pojma, kratko i jasno. Odbrana i Filip Stevanovic na visini zadatka, ostali katastrofa. Sadika necu da komentarisem, on nije fudbaler.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.589
Reaction score
8.486
Локација
"preko bare"
Me znam kako da opišem ovo što mi igramo u poslednjih nekoliko utakmica. Očigledno je da je naš tim pravljen za Evropu i da bismo sa ovakvom igrom, i bez navlačenja za komšije, teško osvojili titulu.

Sva igra nam se svodi na probijanje kroz sredinu, a to teško prolazi kad protivnička ekipa parkira autobus ispred svog gola. U Evropi to i može da prođe kada ekipe žele da se nadigravaju. Najopasniji smo bili kada smo napadali po bokovima.

Nadam se da će sljedeće sezone da se razmišlja i o domaćem prvenstvu, ali ne znam koliko je to realno sa ovom upravom i ako ova vlast ostane tu gdje jeste.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Nemam snage da napišem duže od - vi ste sramota. Mislim da su u glavama završili ovu sezonu i igraju sa teškim bolom u kurcu po odrazu lica. Sviraj kraj sezone i nek sve ide u kurac.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
487
Reaction score
1.730
Katastrofa igra, rezultat malo bolji. U nekim segmentima utakmice igraci Radnickog izlaze na presing. Savo cini se pogubljen totalno sa izmjenama, taktikom i generalno vodjenjem utakmice. Pola iz ovog sastava veceras nisu za Partizan. Valjda ce kriza proci pa da gledamo napadacki Partizan ovog proljeca. Jug iz gluposti u glupost, koji li je mentalni sklop ljudi koji tamo idu ili podrzavaju ?
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Mrtvilo tesko, penal cist. Sledi grcevita borba za drugo mesto sa ns kurvom.

Bice jebeno u utorak u kup mecu sa Spartakom jer smo skroz otisli u k.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top