Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
@Goran Tomić Vec sam pisao ranije da bi bilo lepo da se napravi neki zatvoreni sajt sa multimedijalnim materijalom vezanim iskljucivo za Partizan, pa neka su i samo video snimci kao sto je YouTube. Moglo bi da mu se pristupi preko javne IP adrese, bila bi potrebna registracija i bio bi iskljucivo za clanove ovog foruma (preko istog bi i isla registracija). Ja sam i ponudio pomoc sto se tice tehnickog dela, ono sto bi bio problem je logistika i entuzijazam. Mislim da malo ljudi ima dovoljno vremena, entuzijazma i drugih resursa da odrzi sve to na duze staze. Na primer, jedan od glavnih problema je skladistenje video materijala. Potrebni su hard diskovi, ako se redovno postavljaju utakmice u najboljem kvalitetu onda ce nakon nekog vremena biti potrebno da se kupe novi hard diskovi ili da se iznajmljuje prostor, sto opet nije bas sjajno jer se gubi kontrola i zavisis od nekog drugog.

Sto se tice prebacivanja VHS materijala, ako imas mnogo VHS kaseta onda ti je mnogo bolja opcija da kupis kabl za povezivanje analognih video uredjaja sa kompjuterom. Idealno bi bilo kad bi svi clanovi sakupili novac i da to posle ide od coveka do coveka i da svako prebacuje svoj video materijal. :D Samo prebacivanje se radi tako sto pustis VHS kasetu kao da gledas i podesis da se snima na racunaru, tako da ne moras da gledas uopste.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Јел зна неко како бих могао да скинем комплетне снимке лигашких утакмица овосезонских и из пар претходних сезона?

Ако неко има у личној колекцији, замолио бих га да аплоудује негде да могу да скинем.

Такође, по могућности, ако неко има, где бих могао да скинем текме из оне чувене сезоне под Марком 2016/17?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Interesantna izmišljotina.

 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Sad nesto razmisljam pa da podelim sa masom ovde...secate li se nasih golova u drebijima, iz kornera? Meni ovako na keca pada na pamet gol Milosa Ostojica u onom legendarnom mecu u rupcagi, i gol Blekija u Hramu, finale Kupa.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ne, mislim na Milosa Mihajlova :D ja sam se zajebao, nije Milos Ostojic vec Misa Mihajlov dao gol glavom iz kornera u onom derbiju 2:4 u rupi.

A Bojan nije dao gol posle kornera vec je bio prekid, tj slobodan udarac.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.445
Ako ima neko u arhivi meceve Lige sampiona iz 2010-e bio bih mu zahvalan. Imam protiv Brage i Sahtjora u gostima ali ostalo nemam (a nema ni na netu koliko vidim), a napravio bih jedan video u formi highlights-a sa svih tih utakmica pa da okacim na forum. Imam kratke preglede sa ostalih utakmica ali je bas los kvalitet slike.
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Последња измена:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.513
Reaction score
13.068
Локација
Yaoundé

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Tako je. Novija istorija,sezona medju najdrazim, rasturanje kurve a ja potpuno zaboravio na taj gol:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top