Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Prešao je u Voždovac, a potom su ga oni prosledili kod Milinkovića u Kolubaru.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Necu nikad biti na istoj ravni sa Zeljkom Panticem bolesnim, i Vuleticem.
Narocito nam psiho brani da kad prodamo Strahinju za 10 miliona, u pojacanja ulozimo nesto vise od 0 evra. Nemamo čak ni zamjenu za njega. Grijesim, imamo doveli smo, Vitasa. Nemamo, bre, godinama oba beka, od Vulicevica i sezone 2016/17.

Ulozice se lova, u Danila Pantica. Za bekove se slazem, mnogo gotivim Celavog i volio bi da ostane u Partizanu(kao zamena) ali ipak trebaju nam kvalitetniji igraci na oba beka da budu strateri. Ta nadogradnja je prosto neophodna ako planiramo da napredujemo.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Svi zaboravljate jednu bitnu stvar, a to je ograničenje stranaca. Koji domaći igrač je po vama bolji od postojećih?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450
To ogranicenje stranaca je jedno totalno anti-fudbalsko pravilo. Nisam ja za to da imamo legiju stranaca ali s obzirom kakva se transfer politika vodi ovaj broj stranaca je premali da bi uspeo da nadomesti prodaju svakog iole kvalitetnog i klinca i stranca koji se ovde pojave jer nema dovoljno kvalitetnih domacih igraca koji bi pristali da igraju nasu ligu. Pretesko je raditi kad si ogranicen i tim glupim pravilom i nelojalnom transfer politikom sopstvenog kluba.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Sledeceg vikenda nastaclja se Ling Lomg i Savi, strucnom stabu i igracima zelim sve pobede a do titule nemozemo i ako smo najbolji tim u Srbiji. ipak titula Ling Lom Švingleraj lige je obezbedjena za kraljeve Švingleraja tj. cigane, ali do Kupa možemo i puna podrška, još jednom, igračima, Savi i stručnom štabu!
Igraće se i pod novim uslovima zbog virusa, bez publike, kontakata pri radovanju posle postignutog gola... (ok, naracno zdravlje ljudi, sportista je na prvom mestu razumljivo) ali bez publike smo već više puta igrali a ako me sećanje ne vara Partizan je imao uvek sjajne rezultate kada nije bilo publike. Pa nek bude i sada.

Jedna mala šala:
Dali će pri slobodnim udarcima, igrači koji su u živim zidu držati bezbednosno rastojanje od 2m.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Neće, ali će morati da idu da peru ruke ovi što su se držali za jaja, ali samo neoženjeni, jer su možda pre utakmice imali kontakte sa nepoznatim osobama suprotnog pola (dok su oženjeni bili pod kontrolom svojih žena, koje će pre utakmice morati da prilože test da su korona negativne)...

Izvin'te ako sam malo bezobrazan danas, ali ne volim pravila koja ničemu ne služe - čuj, ne smeš da pozdraviš saigrača koji je dao gol za tvoju ekipu, ali će zato protivnik celu utakmicu da ti dahće u lice i za vrat, da te pipa, hvata, gura, štipa, udara, pljuje, pa - nikom ništa...

Aj se ne zajebavamo, ako hoćete fudbal i ligu, onda dosta sa tim ,,bezbednosnim,, sranjima, pustite ljude da igraju kako znaju i umeju, a i nas koji bismo na utakmicu, pustite na stadion...
Koji sam kurac u većoj opasnosti napolju u mojoj drugoj kući, na JNA, nego u prodavnici gde dnevno uđe više ljudi nego što će nas biti na toj utakmici...

Uostalom i te mere će da važe na našoj utakmici, a sutradan će da ih skinu...onda ćemo da dođemo na sledeću, pa će Grobari već da smisle neko sranje da nas kazne pa da do kraja opet bude bez publike...

Ja sezonsku svake godine kupujem iz navike, a očigledno ne da bih mogao da uđem na taj naš stadion...
Jednom Grobari, jednom UEFA, jednom Korona, šta li je sledeće... :icon-rolleyes:
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun

Lazar ga opet dade, kao i Matić. Suma se budi. U subotu da demontiramo Mladost!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
A mediji koliko vidim vec krenuli da nam sele Savu u Aston Vilu, kao naslednik vec vidjen (samoneznamodakle) Vuk Rasovic...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.406
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Ali vest je blago receno tragikomicna.Kako prenose "Vestiregiona.com"(who the fuck are you) ...dalje osecaj kao da citam njuz.net...
Najjaci je uslov Aston ville da bi ga potpisali,da Savo osvoji kup sa Partizanom :buhaha Jest,bas ih zabole dal ce da osvoji kup ili nece...
"Glavni finansijeri engleskog velikana imaju jedan uslov da bi potpisali našeg stratega, a to je da on osvoji Kup Srbije narednog meseca. Savo bi na novom poslu zarađivao 2.225.000 funti i klauzulu za bonus od 725.000 ukoliko vrati Aston vilu u Premijer ligu. "
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
u blicu pisu, ali prenose neki blog za koji ja nikada nisam cuo, tako da ne verujem da ista ima od ovoga
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bas sam i ja sad to procitao... Ali navodno to je bilo pre mesec dana...

Nije nemoguce s obzirom ko su nam "navijaci" ali moguce je i da ciganska medijska govna kenjaju i pokusavaju da nas ometu u borbi za jedini trofej koji nam je ostao da spasimo sezonu koliko-toliko...

Vreme ce pokazati sta je tacno.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Koliko sam ja upucen pre mesec dana je bilo vandredno stanje a samim tim i zatvoreni svi restorani, tako da je ovo vrv obicna izmisljotina
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
114
Reaction score
517
Zapravo je mozda i ublažena vest, nekim clanovima sam na privatnoj jos pre mesec dana opisao detalje, e sad sto je odluceno da se o tome piše tek sad, pojma nemam, ko zna sta se valja iza brega
 

Marko070

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
70
Reaction score
116
Tacna je vest, samo je pitanje zasto se sad pusta u javnost.
Tuzno je sto bi mogli tako da isamaraju svakoga iz uprave, ovaj klub pripada njima. Institucijalno su prejaki, ono "drzava u drzavi" je nekad bila sala, danas je to cinjenicno stanje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top