Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.408
Reaction score
11.535
Локација
Beograd
Gluposti. Nema ovo veze sa istinom. Blic postaje novi alo, telegraf i informer.
 

nemavise

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
114
Reaction score
517
Ako ti je lakše da se tešiš da nema veze sa istinom, teši se :D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Ovo bi moglo da bude istina, za razliku od Aston Vile.

Svi znamo zašto se ovo plasira sada.

Usrala se govna za kup, jer znaju da ćemo ih odrati, a ako se to desi glasačko telo SNS će biti veoma nezadovoljno i to pred izbore!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Gluposti. Nema ovo veze sa istinom. Blic postaje novi alo, telegraf i informer.
Blic je gori od pomenutih, jer oni nikad ni nisu bili novina, a blic nekad davno jeste.
Na toj skali vodi Studio B, ne zelim da budem na teritoriji BG kad tamo djavo dodje po svoje.
Sve u svemu, sviraju u isti instrument, za istog dirigenta.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Znamo kome smeta dobar rad Save Milosevica u Partizanu, i bilo je pitanje vremena kad ce da posalju svoje pse na zadatak.

Istina ili laz, cilj je da se naskodi Partizanu. Komsije nikako ne mogu da gledaju u svoje dvoriste. Jebo vam mater zvaljavi predsednik.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
“Ova priča traje mesec i po dana i svako ko je želeo mogao je da proveri u kakvom sam stanju, kao i tačnost te informacije. Jasno je da je ovo smišljena priča par dana pred početak prvenstva da se ja destabilizujem, igrači, klub."

Pa jel traje mesec i po ili par dana?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Onaj sto je ovdje tvrdio da je ovo istina i da je Savi bio nalupan da se javi. Nemoj da ćutiš, nije lijepo da se sad krijes.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.586
Локација
Zemun
Sad ce Savi da oproste sto su ga tukli:banghead:
Jezivo je u kakvom sistemu vrednosti zivimo...
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
A očekivao si da Savo kaže da je istina?
Kralju, neko plasira vijest sta se desilo prije 45-55 dana i to pred pocetak prvenstva itd. I treba da vjerujem u to? Zasto bi Savo bas sad napuštao klub, i zasto nije odmah otisao? Zamisli naljutis se nakon mjesec i po dana? Logike bez.
I to sve objavljuje gadni Blic koji je smislio pricu kako smo izbaceni iz uefa, sa sve izjavom nekog Olafsona ili kako vec, portpalora UEFA. Glavni i odgovorni u Blicu je Goran Vesic što je dovoljno.
Isto tako, u toku sam bio desavanja oko Principa(ex Janjičara) i njihovih sastancenja svakodnevnih sa ostalim grupama sa Juga, i kasnjenja Vandala na sastanke i onih poziva objavljenih na mrezama cuvenog Velje Belivuka. Vecina ljudi koji 2x godisnje posjete JNA su bili u toku oko tuca sa ciganima itd... Niko do juce nije znao za to samaranje, tako da samo blesav covjek moze u to povjerovati.
Dalje, 2009godine sam bio u restoranu naseg stadiona pred mec sa Brizom ili Tuluzom, ne mogu da se sjetim. Savo je usao u restoran, Alcatrazi su poceli da ga vrijedjaju nekom pjesmom. Savo nije pokazivao neki strah ili da je pobjegao, bio je totalno hladnokrvan. Na tom mecu su izbacili onu parolu na Jugu da odjebe ili nešto slicno, jer su tad mislim bili aktuelni izbori za predsjednika kluba i Savo je bio ambiciozan da smijeni Djurica. Nisam neko ko ce povjerovati da je Savo to dozvolio, a i da su m to uradili da bi to precutao i dosad bio na ovom mjestu. Dakle, momenat objavljivanja te vijesti jasno upucuje na cilj koji zele da ostvare, pa ce samo naivni posumnjati u to, a ne povjerovati.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
1. Imas li kakav dokaz za to?
2. Zasto to nisi napisao prije 50, 40, 30, 20, 12, ili 6 dana?
 
  • Like
Reactions: Dzo

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Po meni Savo fino opljunuo sve SNS medije.
To je mislio 101%
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Pre 20ak dana sam cuo za ovaj slucaj vezano za Sava,taj restoran i jeste zatvoren,ali ga koristi ekipa sa juga vec neko vreme. Zgadilo mi se sve kada sam cuo tu pricu,niti sam je prenosio niti sam zeleo da verujem u to. A to da je smrdljivi blic namerno u ovom momentu izbacio tu vest to je svima jasno. Ovakva drzava ne zasluzuje Partizan. Samo cu to reci.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
1. Imas li kakav dokaz za to?
2. Zasto to nisi napisao prije 50, 40, 30, 20, 12, ili 6 dana?

Nisam pisao zato što ne mogu da garantujem da se to stvarno desilo niti sam to rekao u poslednja 2-3 upisa, ali mogu da garantujem da su ljudi pričali o tome pre mesec dana i da se "znalo".
Pa imaš ovde čoveka koji ti kaže da je pričao o tome sa ljudima sa foruma pre 20-30 dana.
Da ponovim, ne tvrdim da je istina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top