Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Blic postaje novi alo, telegraf i informer.
ne postaje, on je uvek i bio na nivou tih govana

ta prica iz restorana kruzi pa ima sigurno nekoliko nedelja
ne kazem da se desilo ali ne bi se iznenadio da je istina
inace
taj restoran na stadionu je jos jedan dokaz kakva govna vode nas klub sve im mrtvo i zivo ebem !
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sigurno da cu vjerovati Savi sta prica, a usrani ciganski mediji mogu da odjebu. Dokle vise da se napada Partizan na ovako prljav nacin.
 

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
С обзиром који шљамови преносе, не верујем да се десило. Али ако Вучела каже да се није десило, логично је да се верује у супротно
 

Minotaur

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2017
Порука
13
Reaction score
67
Nemojte da zaboravite da smo imali slicnu medijsku kuhinju kako je Krstajic jurio da ubije Dijaru, kako su lupali medjusobno samare i slicna sranja pred pocetak sezona kad su sajzeri znali da imaju bulja ekipu .
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Sava Milosevica i njegov dosadasnji rad (uz sve ovo lose igranje i zaostajanje u domacoj ligi) veoma postujem i cenim...
Voleo bih da u nasem Partizanu jedan trener odradi mandat od 4 godine,kontinuitet ! Mislim da je Savo dovoljno lud za to,i nadam se da hoce....

Imamo uigran,korektan tim,treba par pravih pojacanja,dozvola za publikom,da nas bude sto vise,nadam se nekako ujedinjeni (valjda svi bar navijamo za prtizan,eto dodirne tacke)....

Nase vreme dolazi,a ovi gurbeti da polako ubiraju ono sto su sejali...zna se kako...
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
752
Nadam se i ja da je kup nas.Danas gledam onu vise nego prijateljsku cigansku utakmicu.Ono je sramota za oba tima.Cak mislim da je ova beloruska liga koju smo gledali i jos uvek gledamo na sport klubu daleko kvalitetnija i lepsa za gledanje od ove nase i ako vredi duplo manje od nase po transfermarketu.Cigani da bog da vam ovo bila poslednja titula picke raspale!!!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Zajebite ta govna, bar na ovoj temi, cestitajte im lepo titulu Severne Koreje i to je to.

Danas igra Partizan...

Protivnik Mladost Lucani. Ostali su nam "duzni" jer su nas dobili u prvom duelu u Lucanima (1:0).

Sto se medjusobnih ligaskih duela tice, od sezone 2001/02 godine pa do danas:

- Odigrali smo 18 utakmica, imamo 14 pobeda, 3 remija i 1 poraz uz gol-razliku 43:11 (+32)

- Kao domacini odigrali smo 10 utakmica, imamo 9 pobeda i 1 remi uz gol-razliku 28:3 (+25)

*
Da pobedimo i danas, mada nas bitniji mec ocekuje u sredu u kupu... Osim pobede, ocekujem da damo bar 3 komada, kako bi ona govna prestigli po datim golovima... Najvise me zanima kako ce se pokazati klinci jer verujem da ce im Sava pruziti priliku danas.

Ajmo crno-beli !!!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Znali smo i 6 komada da im stavimo gajbi. Fala k pa konačno igra Partizan. Pripreme za finale kupa i kvalifikacije.

Na kraju, kraj dolazi drolji, ovo leto će da ga duvaju u kvalifikacijama i nadam se dug niz godina pate gušeći se u sopstvenim govnima. NUSKNVP
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iskren da budem ne vidim čemu radovanje nastavku sezone, svi mi volimo da gledamo Partizan na terenu ali ovo je klasično pranje ciganske titule gde se sezona nastavlja samo da oni ne bi uzeli titulu za zelenim stolom nego kao na terenu gde smo mi lepa ikebana.
Da postoji solidarnost sa KKP kao što bi trebalo mi na teren ne bi izašli.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Lagano danas. U ovih para kola samo izbeći povrede.
I da osvojimo taj kup Maršala.
Posle prvih 15-20 minuta mislio sam da idemo po rekord i datih 10+ golova.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top