Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Utakmica kao utakmica, pobeda Partizana uvek lepa.

Tamo gdje smo bili ljetos i sad smo, igra nam je ista i ponasanje na terenu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
lepo je bilo i imalo se sta videti. asanova peta i ficina egzekucija najlepsi momenti dana. mada, ona maticeva sansa, kad je levom pokusao da plasira...da je uslo, bilo bi hit br1. ne mogu se oteti utisku da je sadika aga ono slucajno prosledio markecu kod prvog gola. pozadi smo bili uzasni u prvom poluvremenu.
sada, sve na kup! ne zbog pehara, samo zbog kimdzongunovica.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Jel se meni čini il se to Vitas loše pozicionirao kod gola Odite?

Inače rutinska pobeda.Da dovršimo još ovih par kola pa lepo po kup.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Лепа акција код гола Асана.
Само да се заврши овај циркус од сезоне и узме куп па од јула све испочетка. Надам се са више среће и Савине памети а мање саплитања од стране управе.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Danas od 17:30h (prenos Arena Sport 1 Srbija, Arena Sport 5 Hrvatska, RTRS Republika Srpska i SportKlub 1 Slovenija) igramo u Surdulici bitnu utakmicu u jedinom preostalom takmicenju gde mozemo da napadnemo trofej (i odbranimo ga) - Kupu Srbije.

Idemo od utakmice do utakmice (prva ova danas) ali vredi napomenuti da smo 4 (cetiri) puta uzastopno osvajaci Kupa i ako osvojimo ove sezone izjednacicemo taj rekord koji drzi splitski Hajduk iz one stare Jugoslavije...

Sa Radnikom do sada nismo igrali u okviru Kupa ali jesmo ligaske meceve i ovako stojimo sa njima:

- Ukupno odigrano: 11 utakmica, 9 pobeda, 1 remi i 1 poraz uz gol-razliku 25:8 (+17)

- Posto gostujemo danas podatak da kao gosti imamo sledeci ucinak: 6 utakmica, 4 pobede, 1 remi i 1 poraz uz gol-razliku 13:5 (+8)

- Poslednju utakmicu smo dobili u Surdulici 1:2 (15.12.2019) golovima Sume i Asana...

- Medjutim, pre tog meca dobio nas je Radnik 1:0 (22.07.2018) i to ostaje kao "opomena"...

- I za kraj, poslednji mec smo ih dobili na svom terenu 3:0 (16.02.2020) golovima sad vec bivseg igraca Tosica i Natha x2, ko se seca dobro setice se dva gola smo dali iz slobodnjaka (Tosic i Natho) i jedan sa penala (Natho)...

*Danas moramo "punom" snagom iako je bila ova pauza, moramo ozbiljno uci u utakmicu i sto ranije dati gol a posle jos koji da ne bi usli u neku "dramu"... Ne znam da li ce Suma biti spreman ali imamo klince koji mogu da ga zamene (Lazar Pavlovic) tako da ne sumnjam u pobedu i prolaz u polufinale...

Ajmo crno-beli !!!
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Evo i sastava za današnji kup okršaj sa Radnikom u Surdulici:

Stojković, Miletić, Vitas, Pavlović, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Natko, Marković, Asano i Sadik.

Ajmo crno beli!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Nije mi jasno zasto klub ovo dozvoljava? Zasto igrači i Savo ne zaskoce na sudiju i delegata? Zasto se dozvoljava ovo silovanje bez rijeci?
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Prodjošmo i Radnik u kupu, a sada da vidim ko to NAS može da dobije u dve utakmice!
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Асано кида после ове паузе, оре на обе стране терена. Лазар Марковић и Натхо показују класу.
Похвалио бих и нашег голмана Стојковића, такође, одлично је бранио у ове две утакмице.

Садик, са друге стране, много ноншалантан у ове две утакмице.
Витас ми се за сада чини као катастрофа, но, видећемо.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Marković u prvom poluvremenu imao par dobrih prodora, lepo je sa desne strane sekao ka sredini.
Natko doktor :respect . Što se mene tiče ugovor do kraja karijere i kapitenska traka, da što više gledamo asistencija kao ovu danas što je poslao ka Asanu.
Asano odličan u ove dve utakmice, i dalje štuca ali dva gola su dva gola. Koliko je lepu šansu imao kad je izašao 1 na 1 i promašio toliko me je iznenadio kako je iz mnogo teže pozicije dao prvi gol. Samo neka nastavi u ovom ritmu.

Pred kraj prečka Vitasa me vratila u noćnu moru zvanu AZ. Što se tiče Sadika katastrofalan je bio danas, dosta izgubljenih lopti, 2 3 spetljane situacije što je kod njega normala. Prošlu utakmicu sraman potez kad je oteo penal Natku. Mene uopšte ne čudi njegova škrtost u pojedinim situacijama gde je mnogo logičnije da odigra pas, na to sam ukazivao još tokom jeseni. Taj AZ je najbolji pokazatelj kako zbog lične statistike trpi ekipa, nek se zapita malo što ga Natko nije spojio danas sa golom.

Ovo više nije slučajnost, pravimo dosta šansi ali realizacija je veoma niska i kao po pravilu ili budemo kažnjeni na kraju ili se provučemo kao danas.
Teraj dalje, da osvojimo ovu lakrdiju od kupa i da nabijemo ono što se nabija ciganki.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top