Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.745
Reaction score
6.252
25 000 ljudi u sred epidemije... Grobari pamet u glavu. Koji smo (ste) kurac sedeli kuci mesec i kusur dana ako je dozvoljeno okupljanje ovoliko ljudi.
Za cigane mi nije zao nek se okupe 100 000 za vikend ako hoce.
Jebote Makedonija uvodi karantin opet sa 120 zarazenih a mi uvodimo pybliku na stadion.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Jedna utakmica polufinala važi samo ove sezone ili je odluka za stalno?
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Dajte rome da se igramo!!!
Ne volim kada sam previse optimisticki nastrojen, ali kada igras protiv cete zvalavog psihopate taj stav se jednostavno namece!

Jebo im Musliju majke posred picke ciganske!!!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Potpisati srđu kneževića i Davida mangu i pustiti ih 10 minuta na rome. Samo potonjeg usmeriti u pravom smeru, pošto je voleo da oplete i naše :D

Jebaćemo im majku cigansku. Strahinja Pavlović daje gol, mora kao čovek da se oprosti. Kao Bleki onomad
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Jedna utakmica polufinala važi samo ove sezone ili je odluka za stalno?

U nasem fudbalu ne postoje odluke za stalno. Broj klubova, sistem takmicenja, sistem takmicenja u kupu, broj stranaca.... Ja ne znam jesmo li dvije sezone odigrali po istim pravilima.

Evo sad i ova odluka o igracima ispod 21 godine...
Prosle godine su imali 10 stranaca, pa su zagovarali povecanje broja. U medjuvremenu su shvatili da su im stranci kurton i da konacno imaju 3-4 mlada igraca za koja bi mogli uzeti neke pare, pa umjesto povecanja broja stranaca dobismo juniorsko-seniorsku ligu.
Da im ne bi slucajno neko otkinuo koji bod dok izlazu robu...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.858
Reaction score
13.551
Au kakva vest ljudi moji....ajmo mi! Da udjemo u mec ostro da pretrnu od bola cigansture pa sta bude, a bice pobeda ako ih pretucemo.

Ciganska liga=ciganska pravila, nista cudno...tako je godinama, a tako je bilo i dok smo mi dominirali pa su kasnije shvatili da nista od toga nije dovoljno vec da mora napraviti od ciganke klub veci od drzave da bi uspeli da slome PARTIZAN....a evo jos odoleva crno-bela stena udarima vetra iz pravca Mordora. Gde su oni bili u Evropi kad smo mi dominirali i gde su im pobede u derbiju.....to je dovoljno znati da se vidi ko smo mi, a ko oni i u to ime - POBEDA!
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Pa ja dajem ovaj kup i sledeci, za jedno deklasiranje cigana kao 8.marta 1997.godine.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Derbi treba sudi najbolji sudija ove lige a to je Jovanović.Samo jedan derbi je sudio i to odlično, to im zasmetalo pa su sledeći postavili onu ciganšturu lukića koji nas je urnisao, opraštao im udaranje igrača bez lopte,oprostio dva crvena, uneo nervozu među našim fudbalerima, naročito Suma i Sadik su bili nervozni i sa pravom, nije ih zaštitio od mesarskih startova.Pre toga su stalno sudili Simović i Grujić.
Jedva čekam da vidim koga će odrediti za derbi.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ono kad ti postane normalno da Partizan u prvenstvu gubi utakmice. To više ništa nije neobično i iznenađujuće.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovaj poraz nece znaciti nista ako dobijemo govna u sredu.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
567
Reaction score
790
Posle ovog danas mislim da smo optimisti bez pokrića.Visi nam liga evrope.Besomucno vracanje lopte Stojkovicu...kakva je ovo igra?
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Koji je ovo sport u drugom poluvremenu bio?
I je li Lazar Pavlović cilja na mjesto u prvih jedanaest ili uopšte da se bavi fudbalom? Ako cilja zašto se ne trudi?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top