Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
808
Reaction score
3.812
Primili smo 3, mogli smo komotno jos 3. Isto tako i da damo. Sve u svemu, jako neozbiljno. Nego ajde, za ovaj post korona efekat moze da se nadje opravdanje, ono pre toga je diskutabilno.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Naravno da ima itekako veze jer govna ne bi kiksala da su Real i Barsa u ligi.

Danas je bilo lose, posebno drugi deo ali previse rotacije, nemotivisani i "glavama" vec na derbiju - uzrok je poraz.

Ne opravdavam to ali to su cinjenice... A ono za govna... jasno je.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Danas niko nije bio na utakmici, misle na derbi, to se iz aviona vidi. Totalno rezultatski nebitna utakmica, ali koji je kurac ca igracima? Celavi, svaka cast za sve, ali sta ti covece trazis vise u Partizanu? Kada je zadnji put oduzeo loptu protivnickom napadacu ili uklizao, da li se neko seca? Odbrana? Sramna. Nivo beton lige. Strahinji Pavlovicu se vise ne igra u Partizanu, koliko ja vidim. Uozbiljite se za sredu momci!!! Koliko god cigani krali, titulu ne zasluzujemo jer smo neozbiljni.
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Valjda se ova bolekurcija iz drugog poluvremena nece osvetiti u sredu
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Ovu ekipu, pardon ovaj skup amatera je postalo mucno gledati. Sta reci o ovakvim amaterima a ne dobiti ban?
Sramota, jad i bijeda. Ne zna se ko je gori dal odbrana koja nije primila gol samo od one ekipe koja nije imala sut u okvir gola, dal napad, dal trener...
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
volim partizan,gledam ga i kada se muci,nerviram se ali dokle vise ovako....kradu oni znamo svi ali ovo i neke utakmice ove sezone nemaju veze sa kradjom vec sa nasom losom igrom.
dokle,sta je potrebno...?
moje misljenje je zaduzivanje,kupovina 3 tima kao sto oni kupuju da mozemo da rotiramo pa neka se zaduzimo ali udjemo u LS isplatice se ,ako mogu oni mozemo i mi..batalimo domacinsko poslovanje vec igrajmo njihovu taktiku..morace drzava i nama da pomogne kao i njima ako bude problema...smejali smo se melegu,jevtovicu i slicnima koji igraju svaku trecu,ali opet imaju kvalitet da je odigraju i da ne prospu bodove...mi klupu nemamo,i nemamo je vec godinama...ove god malo bolja situacija jer nam je klupa nasa mladost koji pokazuju da mogu i da umeju ali opet nedovoljno...3godine mi je mucno ovo sto gledam a nema naznaka da ce se stanje popraviti...kupujte,zaduzite se,dovedite 22 igraca pa neka nas tuze za pare,ako se uzme titula,udje u LS isplatice se ,moramo da rizikujemo jer bez toga tapkacemo u mestu...a oni ce svake godine isto..pored ovakvog partizana ne moraju da nas kradu ...da li ce nekome pasti na pamet da promeni taktiku...da kupimo 3 spica i da igramo sa dva kao kada smo imali lazovica,skuletica treci neka bude rotacija....vratiti npr djordja jovanovica,saponjica na pozajmica kao tog treceg za rotaciju probati nesto jer ovako vise ne ide....
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
I jos nesto, kako je moguce da jednu utakmicu odigraju skroz korektno, a da vec u drugoj izgledaju kao skup amatera? Da li je problem u glavi?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.201
problem je u nedostatku kvaliteta
moze svako da odigra tu i tamo odlicno, za kontinuitet ti treba kvalitet
95% lige pfc treba rutinski da odradi, povedes i privedes utakmicu kraju, ok desi se neki kiks ali ako prospias 30 bodova po sezoni to nije neki kiks to je nemanje kvaliteta
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ako dobijemo govna u sredu svi cete da zaboravite ovaj poraz i sramno drugo poluvreme a ako ne dobijemo...

... propala nam cela sezona.

Nadam se ovome prvom i verujem u to da cemo govna - dobiti. Ova utakmica nije reper da se sudi da smo sad "amateri".
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Koliko god oni krali, mi smo ove sezone sami sebe pobedjivali.
  • Disciplina - Savo, ako ne nametneš autoritet nema šta dalje da pričamo. Svaki igrač igra za sebe.
  • Odbrana - katastrofa prelazni rok. Ćelavi kao da je obukao dres Mozzarta nekad. Ostojića pretrčavaju kako stignu.
  • Jedan špic u ligi. Ovo stvarno ne da ne razumem, nego mi nije jasno ovo sa šablonskim izmenama. Koji k mi igramo sa jednim napred pogotovo ako ne vodimo ili gubimo.
Došli smo u problem da se borimo za drugo mesto. Imamo Čukarički i Vojvodinu, sa ovakom igrom se opraštamo od mesta broj 2.

Za kraj, Sale, kapitenu, najuri sve što ne valja iz kluba.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Да би могли да се упустимо у колико толико равноправну борбу за наслов првака ако узмемо у обзир све елементе који утичу на то( судије, савез, напредну власт, кретенску управу, евентуално учешће у Европи итд) нама треба минимум 10 појачања па скоро на свакој позицији. Нападач(озбиљан не нека превара типа Садик), штопер (Павловић одлази) и задњи везни под хитно! Управа, а Бога ми и Саво најавили су да се само за сада размишља о штоперу, тако да нема простора за неко надање претерано. Треба се решити на љето доста играча типа Смиљанић, Шћекић, Матић, па и ови млађи Лакичевћ, Павловић ( момак ладно носи 10) итд. Претанко је то за Партизан шампионских амбиција. Е сад ако треба да будемо статисти то је други пар опанака.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ono što je mega u košarci, to smo mi postali u fudbalu. Pa neka kaže ko šta hoće.

U sredu ako imate imalo obraza i one stvari, izaćete da preorete teren, prebijete govna i uterate im minimum 2 gola.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top