Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.118
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
Ja mislim da samo hrabrimo sami sebe pred ovu vaznu utakmicu u sredu i treba tako.Jeste da smo u poslednje vreme bas pokazali u tim utakmicama da mozemo da im pariramo pa i pobedimo.Ne bas i na ovom zadnjem derbiju 0:0 gde su ruku na srce, oni bili blizi pobedi.
Otvoreno je sve...mozda ih ovo danas trgne.Mozda shvate da je ovo utakmica sezone za nas...da se bar iskupe za ovo lose sto je bilo.
Ali i da dobijemo imamo probleme,slozene i teske i tu nema zabijanje glave u pesak.
Secamo se Djure frizure.Covek je bio ala Srećko Sojic.Ali je imao sportski deo koji je vadio stvari, bez obzira sto su neki koji omalovažavaju te titule, rekli da su cigani tad navodno bili slabi.A secamo se da smo bar 2 titule dobijali u finišu bas u derbijima (Jojic,Raća Petrovic).
Sada nema nikog osim njih 11 koji istrce u sredu.Oni moraju da se izdignu i pobede za sebe - da dokazu sebi da vrede,za Partizan i za nas navijace.
Sportski sektor je samo Savo i treba mu pomoći.Izgubismo rat (prvenstvo) daj da dobijemo ovu bitku i stavimo melem na ranu.
NAPRED PARTIZAN!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Nije sporan kvalitet pojedinih igrača. Ali ja koliko sam pratio Partizan u više sportova, pre svega video to kroz KK, slušao Duletove teorije i gledao mnoge limitirane igrače koji ne mogu više od trenutnog ali se uklapaju u sistem, shvatio sam da u Partizanu moraš u svakom trenutku da daš svoj maksimum, pa i po cenu povrede, kako bi sutra mogao da osvojiš nešto i čuješ komentare da zasluženo nosiš crno-beli dres.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Gledajucu ovaj cirkus od utakmice juce, imam osecaj da nemamo tu zelju da se "osvetimo" ciganima i uzmemo taj kup kao prosle sezone, kao da nismo dovoljno naostreni. Nadam se da gresim, ali.. videcemo u sredu. Od starta jako i u meso, mamicu im njihovu
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
U sredu je prilika fudbalerima Partizana da im jebu majku cigansku za njihove lopovluke... Nadam se da je nece propustiti... Ako je propuste onda su debili svi do jednog... Neko te krade van terena i sav tvoj trud ponistava kradjama a onda ti se namesti i ti ga ne odvalis... U sredu se borimo protiv nepravde duge 3 godine, ne sme se izgubiti ovo...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Savo im priliku da malo opere sezonu sa ovim kupom.
Mada, nije nemoguće da izbacimo cigojnere, pa da izgubimo finale u rupetini.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Nego bi sampion Spartak Zdrepceva krv? Mislim, popio sam i mozda nisam razuman ali ajde da se ne zajebavamo. Koji motiv bi imao da igras kada znas da peotivnik igra prijateljske utakmice, sateo tika taka, kura palac. Jebo im ja mater u picku
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Svejedno,
Partizan nije zaslužio titulu kako god.
Iako uvek težište problema stavljam na našu stranu, tj. da je bitno da mi pobeđujemo sve redom a da poneki gubitak bodova nadoknadimo u derbijima, i da nas onda ne interesuje ko igra sklanjalice, ipak ne vidim da bi neko treći mogao da uzme titulu, a da ovi ,,1946.-a i 31.-a titula,, igraju koliko-toliko pošteno...
O.k. ne igramo i ne pobeđujemo šampionski, ali smo drugi na tabeli, a razlika u bodovima u odnosu na prvog komotno može da se podvede pod ,,zvezdanesterac,, i slične ujdurme...
Nije opravdanje, ali tako je...
Dobro, nismo zaslužili titulu, ali zar su je svojim krađama zaslužili ovi ,,46-a i 31.-a,, titula?
Ili su možda Vojvodina ili Čukarički bolji od nas?
O.k. tek treba da dočekamo kraj prvenstva i kupa pa da vidimo ko je bolji, ali zasad je tako kako je...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Lazar Pavlovic=Nikola Dzigi Ninkovic

Ajde sve ali onakvu indolenciju (bol u kurcu)gore pomenutog a onda i ostatka ekipe kod treceg gola stvarno ne mogu da podnesem.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Mislim da je kod Lakija u pitanju to što on nije u stanju da igra defanzivu na potrebnom nivou, dakle ne da neće, nego nije u stanju...
Eto, kao kad bi npr. stavio Sumu ili Markeca pozadi da ,,zatvore,, ali...sve i da to hoće, slabo bi to radili...jesu kreativci, nisu defanzivci...

A i odbrambeni igrači nam nešto nisu baš u formi da to rade kako treba...
Ipak, ne mislim da su kod trećeg gola svi ,,pustili,, nego ovaj misli onaj će, onaj misli ovaj će, a taj i taj misle pa neće valjda onaj da šutne i...
I onaj šutne i da gol. To obično tako biva u fudbalu, a posebno kad je naša odbrana u pitanju - već decenijama...
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.847
Bolekurcija naravno. I nije prvi put. I ranije se desavalo,udje recimo u drugom poluvremenu i trckara,bez zelje da grize,napada,nesto napravi...
Samo sto je problem sto su u prosloj utakmici i vecina ostalih igraca tako igrali,pre svega u odbrani. Previse vec puta tako gubimo bodove da bi to nazvali slucajnoscu i trazili neke izgovore. Nema izgovora. Sa takvim pristupom i ponasanjem ni drugo mesto nismo zasluzili. Zabole me kurac sto cigani imaju prodju i dobijaju namestene utakmice,ako ti to nije motiv da iskidas sve i polomis sve i svaku utakmicu da igras na krv i noz onda se lepo pokupite i pravac na vasar posto za sport niste. Kao cuvali se za cigane,cigani im u glavama bili pa su zato podbacili,ok,evo sad cemo da vidimo koliko su se sacuvali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top