Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@maidros sećaš se protiv Napretka u Kruševcu.Poslednjih 20 minuta, 30 faula za cigane, 0 za Napredak.I onda u 94 umesto faula za Napredak, svira za cigane oko 16m faul.I prvo udaljava ciganskog igrača od živog zida, ovaj se kao udaljava i vraća se odmah i još gura igrače u živom zidu i daju gol za neregularnu pobedu.Sudija sigurno nije kažnjen, dešavalo se na 5m od njega.Pre toga sudija im svira nepostojeći penal koji su promašili.I to se abnormalno dešava zadnjih 5 sezona, ovo se nikad nije dešavalo u našoj ligi, još su namontirali onog da brani suđenje na arenu, ne znam dal još komentariše suđenje prošle godine sam prestao da gledam to.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Miletic je ocajan vec dugo, ali sta ako sutra ne bude mogao?


E sad nesto skroz bolesno...
Ako Miletic moze, ja bih poceo sa Zdjelarom i Lolom u sredini, pogotovo ako oni pocnu bez onih panjeva boacija i pavkova. Nema marina i ako ne bude igrao neko od ove dvojice, bice to previse brzo za Scekica. Ili Lola, ili Natko i Suma.
Ne znam koliko Lola moze, ali u poslednjih 5 godina nije izgledao bolje.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
jel ima neko vidovit ovde pa da kaze kakvo vreme ce biti za vreme utakmice? ne bih se cimao da dodjem i da me sjebe pljusak kao juce sto je bio, em ce sjebati utakmicu i prekinuti em ne mogu nazad iz bgd, samo cu da ostavim ovo provincijsko blato :D
mislim sem kise golova u mrezi bobana borjana drugu kisu ne bih zeleo :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.919
Локација
Kej Republika
U Savi je kljuc. Ako uspe da ih napali, da grizu, da budu na 300%. Pebeda ne bi smela da izostane.
Kvalitet imamo, ali koncetracija nam manjka poprilicno.

Ostoja mora da pocne, Vitas je mina, nagazna.
Ostale pozicije su nam manje vise jasne.
Jebi gazi kurvu!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Miletic je ocajan vec dugo, ali sta ako sutra ne bude mogao?


E sad nesto skroz bolesno...
Ako Miletic moze, ja bih poceo sa Zdjelarom i Lolom u sredini, pogotovo ako oni pocnu bez onih panjeva boacija i pavkova. Nema marina i ako ne bude igrao neko od ove dvojice, bice to previse brzo za Scekica. Ili Lola, ili Natko i Suma.
Ne znam koliko Lola moze, ali u poslednjih 5 godina nije izgledao bolje.
Ne znam za vas, ali ja u poslednje vrijeme imam utisak da Lola i kad igra, isto kao i da je ostao na klupi. Toliko se vidi na terenu.
 

Mr Cempi

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
48
Reaction score
35
Локација
Kragujevac
jel ima neko vidovit ovde pa da kaze kakvo vreme ce biti za vreme utakmice? ne bih se cimao da dodjem i da me sjebe pljusak kao juce sto je bio, em ce sjebati utakmicu i prekinuti em ne mogu nazad iz bgd, samo cu da ostavim ovo provincijsko blato :D
mislim sem kise golova u mrezi bobana borjana drugu kisu ne bih zeleo :D
Ja sam isao da bodrim Paerizan po svakom vremenu, i kad je bio sneg i pljuskovi, ali zato poslednji put samo bio mokar do gole koze protiv Malatije. A danas je ovde kod mene bilo nevreme, tako da ocekujem da ce i sutra za vreme utakmice da bude. Jbg ipak cu kld kuce gledati, valjda ce sto kazes kisa biti samo u mrezi kurve.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Šteta što Suma neće igrati od početka. Ovo je meč gde mali Fića može da eksplodira, ja bih pre njega u prvih 11, nego Lazara.Natho će iza špica, što može da bude dobro za nas. Vitas ima kvaliteta, ali čini mi se ne i dovoljno da bi se na njega uzdali na duži rok. Ovde prednost treba dati Ostoji, svaki derbi je igrao dobro. Nemam poverenja da bi Vitas mogao da igra dobro sutra.
Ovo je za nas utakmica sezone, treba da ih gazimo od samog početka. Voleo bih da ovu utakmicu reši Fića Stevanović.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ne znam za vas, ali ja u poslednje vrijeme imam utisak da Lola i kad igra, isto kao i da je ostao na klupi. Toliko se vidi na terenu.


Ma nemam pojma, ja sam na njega i zaboravio, sad za vikend vidim da je tu i da solidno izgleda (nema 5 kg viska kao sto smo navikli).
Uglavnom, nisam post pisao zato sto sam uvjeren u kvalitet Lole, vec zato sto mislim da bi Scekic sutra mogao biti igrac manje.
Mediji najavljuju da ce izaci sa benom, vukanovicem, ivanicem i sl. Dakle, prilicno brzi igraci, a tu Scekic nema sta da trazi.




Ovo je moj post pred gostovanje AZ-u (ne znam kako da citiram sebe?) :

Scekic ne smije igrati u Holandiji ako mislimo nesto napraviti.
Moze on itekako biti koristan u nekim utakmicama, ali ovo nije jedna od njih...
Vidjelo se to i u prvoj utakmici.

Oni igraju previse brzo da bi Scekic mogao biti koristan u defanzivi, a u napadu je igrac manje i pravi nam veliki problem protiv ekipa koje izlaze u presing.U Bepgradu smo do kartona jako tesko zadrzavali loptu, potpuno su dominirali.

Nazalost, nemamo igraca koji sa Zdjelarom moze da odigra to sto nam treba, ali mislim da je ipak Natko bolje rjesenje.





Usao je u 75. minuti i nakon toga smo se raspali i primili dva gola.
Nista protiv Scekica, samo mu ne odgovaraju brze ekipe.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ne pamtim kad sam ovoliko bezvoljno i mrtvo cekao okrsaj sa komsinicom (ne, ovo nije Veciti Derbi, to je samo u prvenstvu, ovo je samo “derbi utakmica” ako se moze tako reci).

Pokusavam da analiziram zasto se tako osecam, i moram da podelim to sa vama braco, i ako realno znate sve, al moram..

3 godine bez titule! kurvetina u prilici da 3. put za redom igra LS, kako pored toga da me boli kurac za kup?

VK nam gase, KK su nam kidnapovali i pitanje je sta ce biti sa njim, FK je isto kidnapovan ali nekako je drugi najveci i najjaci stub crno bele familije.

Znate li ko je prvi? Znate li ko je drzao ovaj klub u mnogo mnogo duzim postovima bez titule? Ko je drzao ovaj klub dok su komsinice prekoputa slavile titulu sampiona evrope? Ko je bio uz ovaj klub posle raznih petardi u evropi, posle punolestva bez pobede u rupi, posle isto toliko bez osvojenog kupa, posle toliko vremena bez gola u rupi da smo ga zaboravili.. i proslo je to sve, klub nije pao jer je imao taj jaci veci stub od njega, imao je svoju crno belu armiju! Huk! HUK SA JUGA BRE! JUG! gde je to? kako sad? kako posle?
Idu izbori, mnogo nasih ce glasati za onog njihovog! Za onog koji nas polako i sigurno gasi, besramno ponizava gurajuci neke druge ispred nas na to drugo mesto, jer prvo je rezervisano za nju, kurvetinu, i bice tako u svakom jebemom sportu, dok nas ne pogase, a mogu da nas pogase samo ako nema nas - crno bele armije. Cek, ima li nas? ne vidim, mislim da nema..
Ima li struke? iskopace cika Trba opet nesto! cek, cika Trba je OTERAN iz kluba, pa je nesretan kasnije i preminuo.. nema ga vise.. a ok izdrzacemo tu su klinci neki novi rasli na huku sa juga kao mali Mitrovic npr i mnogo drugi... a nema huka? nema te price? pa koje nam to nove generacije idu? Hoce li se one radjati i rasti pod kuckinom renesansom (jer kad ode zvalavi BUDITE SIGURNI da ce njima biti isto, dolaze opet njihovi sa jos vecom zeljom da se dodvore “glasackoj kutiji”

Idem na istok sutra, idem, a ne ide mi se.
Idem za svoju dusu, a dusa mi puna bola, ne sto nismo sampioni, nego sto nema ko da tu titulu slavi zagrljen, zajedno, “ajmo ceo stadion”. nema.. samo rupa u srcu i secanje na Huk iz detinjstva, posle koga sam se sibao sa 5 cigana u skolskoj klupi, bez ikakvog straha ubedjen da cu im svima jebati mater cigansku, jer ja sam deo tog Huka.. glupi klinac... a srecan opet.. danas zreo covek a nesrecan..

Sto se tice utakmice, ocekujem ako igra Scekic - da cemo im jebati mater, ako ne igra da ce Natka da gurnu dole i pretrcavaju kako stignu, Zdjelara svuda po terenu a Lazara odsecenog.

Znaci MORA Scekic!
Ne mogu da podnesem ove da se raduju na nasem stadionu, pobeda po svaku cenu!

Napred Partizan! Sisaj kurvo!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Jeste da je klise, ali na temu sutrasnje utakmice mogu samo da kazem da je pobjeda imperativ! AJMO CRNO-BELI
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Huk! HUK SA JUGA BRE! JUG! gde je to? kako sad? kako posle?
Idu izbori, mnogo nasih ce glasati za onog njihovog! Za onog koji nas polako i sigurno gasi, besramno ponizava gurajuci neke druge ispred nas na to drugo mesto, jer prvo je rezervisano za nju, kurvetinu, i bice tako u svakom jebemom sportu, dok nas ne pogase, a mogu da nas pogase samo ako nema nas - crno bele armije. Cek, ima li nas? ne vidim, mislim da nema..
Brate, što je najgore sutra ako ne bude bilo kišurine i nevremena taj isti oteti i nametnuti jug će biti pun. I ne samo to i deo istoka i deo zapada će navijati u dvoglasu sa tim jugom. A jel znaš zašto? Zato što Grobari brzo zaboravljaju!

Ja prvi kažem da se ne treba osvrtati i da će ovako biti dokle god ova vlast bude na vlasti ali jebiga jače je od mene.

Očekujem što se tiče tribina sutra od ovih "naših" prekid zbog one parole i očekujem vređanje kokeze. Da nastave niz iz Surdulice i Subotice.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Iskren da budem, bio sam veliki optimista pred derbi u februaru. Ja otvoreno tvrdim da smo mi igrački kvalitetniji ali disciplina nam je kao kad porediš kockaste i reprezentaciju Srbije, s tim
što bi cigani bili kockasti (šuti moj dječače plavi).

Jedini način da ih dobijemo sutra je da izadjemo i da im jebemo mater kao u septembru. Ja vas molim, kad ste već usrali celu sezonu, userite se kurvetini u život. NAPRED PARTIZAN! :napred-partizan:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top