Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Velika stvar bi bila tući ih dva puta u godini gde su zatvorili koliko su morali i gde smo mi igrali kako smo igrali. Pobeda bi vratila optimizam kod svih nas i svi bi gledali ka sledećoj sezoni i prelaznom roku.

Kad smo kod roka, Sadiq bi golom verovatno odobrio budžete Besiktasa, Napolija i ostalih koji ga ciljaju. Sa tako visokom prodajom i kinte od Pavlovica mi dolazimo na nivo ciganskog DB Gazprom drzavnog budzeta za letnji rok.
Mnogo je važan meč danas. Živeli!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.115
Reaction score
5.458
Локација
Beograd
Nemam puno šta da dodam.
Samo pobeda. Ako može, neka bude golom iz ofsajda. Rukom, iz auta, kako god. Ne padati na provokacije.
Pobeda i ništa drugo.

NUSKNVP
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
@grobarani
Ne sprdam te, to je vrlo izvesno. Nema potrebe za histeričnim smajlijem :D
Seti se mene kad ode za 10+ miliona da posalješ pivo.
Njega ni Radamani ne moze da uvalja nikome. A kamo li da ga prodajemo za 10 miliona.
Samo neko bez mozga bi dao i euro za onakvog igraca.

Da se razumijemo, volio bih ja nocas da da i tri gola, i da ode za sto miliona. Ali relano kad pogledas on je nikakav fudbaler. Samo zauzima mjesto nekom nasem klincu. A tvrdim da taj neki klinac nista losije nebi igrao od njega.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.117
A sta ce biti ako ode za 5 ili 10 miliona?
Hoces nas poslije postediti svojih mudrosti ili puj, pike, ne vazi?

Pun mi je kurac strucnjaka koji sa takvom sigurnoscu iznose procjene o stvarima o kojima nemaju pojma.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
10 miliona za njih je (ispod)prosecno ulaganje....kakvi se sve igraci danas prodaju za dvocifrene sume Sadik ovakav kakav je bi im se isplatio da ga toliko plate. Medjutim, nikako ne bih voleo da ode Sadik ni za kakve novce.......uostalom valjda smo prodajom Pavlovica mirni za neki duzi period...a sa druge strane iz iskustva znamo da transfera nikad dosta jel jelte "mi zivimo od transfera"... Sve u svemu ne znam ni zasto se poteze ova tema jer derbi je trenutno sva nasa buducnost i sve sto treba da nas zanima. Neka umulja ciganki par komada pa sto se mene tice moze i za dzabe da ode jer ionako malo vajde videsmo od tih silnih para od transfera.....
 
Последња измена:

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Sadik da ima bolju realizaciju bio bi vanserijski igrač, za najbolje klubove evrope, i samim tim nikad ne bi došao u naš klub. I ovako mu niko ništa ne može u našoj ligi jer je fizički za tri klase iznad sve i jednog štopera lige i to se vidi iz aviona. Večeras visoki presing na zadnju liniju drolje i dobijamo 3 : 1.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Samo Zdjelar da pokrpi sve pozadi i mirna Bačka.Šćekić dodatno.
Natho nek kreira za Lazara,Sadika ,Asana i to je to.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.019
Reaction score
3.173
Локација
GG 1978
Napasti ih svih otužja.
Kad ima damo prvi gol oni će se raspasti.
Stanković sve više podseća na Tralalatovića sa ponašanjem i gestikulacijama.
Ono u Indjiji je bilo sramota šta radi od sebe.
Indjija ima tim od 300.000 € a on kao ljakse kraj klupe.
Razbiti ih na svakom delu terena a na nama je da se Partizanovi igrači osećaju kao kod kuće.
Svi na JNA !!!!
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
559
Reaction score
1.665
Локација
Vranje
Nisam optimista, nadam se 2:1.
Tipujem na Matića u drugom poluvreme u za pobedu. Po meni, jedini u sebi ima PArtizanštinuuu!!!
Ajmo mi!!!
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Zaliječilili bi dosta rana večerašnjim prolazom u finale kupa. Nadam se da imaju dovoljno motiva, i igrači i stručni štab. Ako imaju, i pruže svojih 100 posto svi kao tim, jer ipak je fudbal prvenstveno timski sport, uspjeh ne bi trebao da izostane. U kvalitet napadača ne sumnjam ni jedne sekunde, ima 5-6 igrača koji mogu da uvijek nekako uvaljaju go. Brine me, i mislim da je tu ključ, odbrana. Ako odbrana bude koncentrisana maksimalno, napad će već da odradi svoje. Idemo do još jedne pobjede i do još jednog trofeja, koji će nam pa skoro garantovati ostanak glavnih igrača za sledeću sezonu, i naravno stručnog štaba, jer imaju oni još dosta lijepih stranica da ispišu u istoriji našeg kluba.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.396
Reaction score
2.090
Hocemo pobeduuuu! Za da sezona bude uspesna neminovan je prolaz u finalu sve ostalo je sviranje kurcu od sezone. Dobro popunjena juzna tribina.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top