Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
Марковић разочарење, питам се да ли ће икад да се врати у форму пре 7 година. Павловић капитен! Дечко делује као Јап Стам, а има 20 година. Каква поузданост, хладнокрвност, смиреност, прави штопер. Невероватна штета и нек је на част битангама које га продају већ сад.
Него, што би реко попа у мом атару - славимоооо
 

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
П.С. Саво израста у правог јебача воли да пиша задњих годину дана, па то ти је :D
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Naopako, sta bi ovo!? Kad bolje razmislim, ljudi ovo je sve normalno.. :navijac :šal :napred-partizan:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.758
Локација
Žrnov
Shalom, Grobari :)

Mislila sam da posle Lukića, svinjske glave, neće biti smešnije face... je l još nekom kumara liči na onu glavu sa limenke goveđeg gulaša.
1591824387868.png

nikad mi teže nije bilo da gledam neki derbi na TV-u... pola sam propustila... sad će repriza pa taman na tenane ponovo da se nerviram.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
a sad malo i o utakmici!

rece ja pre pocetka Scekic - MORA

a zasto mora? zato sto nije neophodno da uzme ni jednu jedinu loptu, krakat je, znaju to, ne guraju loptu nigde ni blizu njega u krugu od 10 metara, ako iza njegovih ledja ima 3 igraca, ni jedan nece dobiti pas, jer onaj koji upucuje pas NEMA MUDA da je gurne,,, "uh krakat je ovaj, preseca mi ovo 100%" isto vazi i za "visoke" lopte... "necu tamo, ovaj kupi glavom... JEBENA HOBOTNICA SCEKIC!!!
MORA DA IGRA DERBI taman na klupi ostali i Suma i Natko...

Svi fudbalski znalci koji razvlacise Umara Strasnog i Sumu Mocnog nek jedu svoja muda. (Boze zasto mi nisi dozvolio da gledam i Leonarda sa njima u timu)... koliko driblinga veceras od ova dva stranca? koliko?

Natho udvojen, odsecen i najspremniji! Spremniji je sad nego kad je dosao! Naci se na pravom mestu u pravom trenutku je stvar te magicne fudbalske inteligencije.

Zdjelar radi ono sto buduci kapiten Partizana treba da radi!

Odbrana srce tima! Pavlovic igrac iz liga petice! Imam osecaj kao da nam ga je ManCIty pozajmio na sezonu. Mnogo ce faliti, bas mnogo!

i da:

VELIKI GROBAR I PARTIZANOVAC GOSPODIN Ivica Ilijev najbolji sportski direktor u istoriji Partizana!

Sad lepo da se zalivade svi stranci osim Natha! i to za dobru lovu!

Stevanovic na golu... moze Urosevic jos sezonu.. Celavi na CB umesto Pavlovica... kupiti desnog beka,, Zdjelar Scekic Natho tu.... Denis Stojkovic, Lazar Pavlovic, FIlip Stevanovic, a gospodin Ilijev ce nam vec nabosti nekog Rikarda Leonarda Tawambu Sadika Sumu... ne brinem za strance.

Napred Partizan!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Možda prvi put do sad da sam pohvalio nekog igrača prije utakmice a da ga nije u startu usrao, kao što sam i rekao crnu mačketinu ne može niko da čuva, može samo da bira koliko pršljena ide na namještanje! Još kad je Suma ušao i počeo da ih vrti kao na ringišpilu, srce puno. Strahinja odradio pokaznu vježbu kako se tuku cigani, bravo momci!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Jbg, nikada nisam bio ljubitelj pirotehnike, ali ova fotka je nešto posebno...

Погледајте прилог AU9P6528.JPG

 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Da je bilo normalno sudjenje, Sadik bi iznudio bar jedno 2 crvena, i 5 zutih. Bukvalno ovi ne mogu da ga cuvaju nikako, ovako ih Levandovski nije vrteo :D

Momci su dali sve od sebe i to im se vratilo, Markovic ako ne prelomi u glavi sta ce i kako ce bice tu ok igrac za termin u balonu jednom nedeljno.

Vidim dosta ljudi hvali Sumu, meni je on veceras pokidao tonu zivaca, od pravljenja onih glupih faulova oko naseg gola kada ovi nisu znali sta ce sa loptom, do preterivanja sa driblanjem, a slag na tortu Urosevic gubi loptu Suma siri ruke i gestikulira, sve se odigrava na 10 metara od njega , nije potrcao ni pomislio da se vrati, 93 minut utakmice.

Uglavnom suma summarum cigani su busan kurton, ekipa im je sve gora, bice greh veliki ako budu igrali i Intertoto kup.

Finale shvatiti ozbiljno, najvece govno dolazi nam, narkomancina i bolesnik Lalatovic, ako ne pridjemo utakmici ko danas treba nas ubiti.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
0lubFe3.png
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top