Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Kunem vas se negde sam potajno prizeljkivao da izjednace jer sam bio ubedjen da cemo ih tako rastaviti na komade u produzecima da ce to biti nesto sto bi prevazislo i onih 7-1.....oni dva pasa nisu mogli da sastave od starta meca, a negde od 70 min nisu vise mogli ni da stoje a mi smo poceli da hvatamo novi zalet ulaskom Fice i Sume....
O transferima ne mogu i necu da razmisljam......dosta puta sam se kao navijac osecao prodano nakon svake prodaje igraca koji nesto vredi.... Jebem ti ja milione ako svakih 6 meseci trazimo nove nosioce igre i ceprkamo po omladinskoj skoli da vidimo dal ima nesto novo sto moze da se proda masno....
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Hvala ti, hvala ti, crno bela ljubavii!!!
Bravo momciiiiiii!!!!!

U inat ciganima i citavoj spin masineriji, ne damo nas JNA, ne damo trofeeej!!!

Mozda cu sutra posebne zahvalnice, ali moram kolektivno svakom momku da se zahvalim, Savi, strucnom stabu...

Jutro ce biti jos ljepse!!!
✊✊✊
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.121
Reaction score
4.412
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Kunem vas se negde sam potajno prizeljkivao da izjednace jer sam bio ubedjen da cemo ih tako rastaviti na komade u produzecima da ce to biti nesto sto bi prevazislo i onih 7-1.....oni dva pasa nisu mogli da sastave od starta meca, a negde od 70 min nisu vise mogli ni da stoje a mi smo poceli da hvatamo novi zalet ulaskom Fice i Sume....
O transferima ne mogu i necu da razmisljam......dosta puta sam se kao navijac osecao prodano nakon svake prodaje igraca koji nesto vredi.... Jebem ti ja milione ako svakih 6 meseci trazimo nove nosioce igre i ceprkamo po omladinskoj skoli da vidimo dal ima nesto novo sto moze da se proda masno....
Ne bi bilo produžetaka , izvodili bi se penali
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
752
Rastocio Sadik Degena na sastavne delove!!!:pop
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.508
Reaction score
13.064
Локација
Yaoundé
... Sadik u epizodi ''Kiropraktičar'' :D

POL-KUP-FKP-CZV-06-2020-6335-01.JPG
POL-KUP-FKP-CZV-06-2020-6336-01.JPG


... gledam položaj njegove desne noge na prvoj fotografiji... nije ni čudo što kengur ne zna šta ga je snašlo...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
JAO KAKO VOLIM PARTIZAN! KAKO SMO IM SE USRALI U ZIVOT, JOOOOOOJ...
KAKVA BORBA, IGRA, KAPA DO PODA MOMCI! UROSEVICEVO KIDISANJE I BORBA NA KRAJU, STRAHINJA PAVLOVIC NEMAM RECI,TO JE PARTIZAN! VOLIM VAS SVE BRACO, SLAVIMOOOO
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
... Sadik u epizodi ''Kiropraktičar'' :D

Погледајте прилог 9583
Погледајте прилог 9584


... gledam položaj njegove desne noge na prvoj fotografiji... nije ni čudo što kengur ne zna šta ga je snašlo...
Kakvi pokreti šta je ovo? Čovek ruši sve zakone fizike...
Imam utisak da igra ko sa rošulama umesto kopački, tol'ko je brži od ostalih a takva mu je i koordinacija.

Krene u dribling, leva noga desno, desna ni on sam ne zna gde mu je, održava balans rukama i taman očekuješ da zarije glavom u zemlju – on ne samo da prođe, nego još i polomi pritom dva tri cigana usput kao pičke kakve jesu.

Alal ti kurac Umare.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.597
Е тако, мало мелема на рану. Сад лепо неверне Томе да се поспу пепелом што су сумњали у Бога фудбала. А ако неко и даље сумња, нека погледа @ђедВук - ову прву фотку где се види Бог фудбала лично приликом извођења церемонијалног плеса. Лета Господњег 10.06.2020. године.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.086
Локација
Beograd
To da li neko večitim derbijem zove samo prvenstvene utakmice, a ne i ove za kup, mene uopšte ne zanima! Zanima me samo da mi njih pobedimo!
Prvenstvena, kup, turnirska, pripremna, (ne)prijateljska, ma to nema veze...

Večeras ih pobedismo i srce mi je na mestu, bravo momci!

Naš napad život mi je skratio za još koju godinicu, jer su mogli da daju još 1,2,3 gola...a nisu...
...a kad god mi neku takvu priliku propustimo, eto odmah zatim tih ,,crvenih mundira,, ispred našeg gola a meni se život smuči...na sreću tu je Blek Stena sa drugarima da sve to reši...

Ali, jebeš život i fudbal ako u njemu nema lomljenja kičme kao što je to radilo Crno Dete Bambino Negro...oni njemu rebro na prošlom derbiju, on njima kičmu na ovom.
Pošteno.

I jebeš derbi ako mi Savo ne pusti Sumu da malo dribla volove - bez toga ništa. : )
Oni su ga prebili za višemesečnu povredu na prošlom derbiju, a on od njih večeras pravio volove.
I to je pošteno.

A kol'ko je sudija sudio pošteno...ću da vidim kad odgledam snimak...pa i ono za ofsajd ili ,,ofsajd,, Asana...
Al' čisto sumnjam da je sudio pošteno, jer sam svojim očima na JNA video kako ne svira faulove nad Sadikom, ali zato njemu svira faul, koji je Bambino valjda dupetom napravio dok ga ovaj bije odpozadi...
A Sadik, mršav, krakat, on dupe i nema, noge su mu direktno ugrađene u karlicu, ali da zna da zalomi - zna...

Natho, hvala ti do neba što si dao gol, jer ovi naši kaki su taki su, oni bi samo da se sigraju, ali mora neko i gol da da...

A bio i pljusak pre utakmice, pa bila i kišica, pa stala i prestala, pa to nebo bilo baš lepo iznad JNA...

1. Copy of Copy of IMG_20200610_203417.jpg

Valjda se i Mišina duša vije negde po tom nebu ili kakvom rajskom naselju koje je pošteno zaslužio, a mi Grobari svi ludaci...od ovih na stadionu, do ovih na Forumu, od fudbalera do košarkaša, od Žeksa, Profe stripadžije i Ivice, pa sve do...
...onih koji nisu više sa nama...
Miša nam baš fali, ali...sećamo ga se i pamtimo ga... i ceo JNA je u par navrata, pri kraju utakmice, skandirao: ,,Miša Tumbas,,!
Nadam se da se u TV prenosu to čulo...

2. Copy of Copy of IMG_20200610_205304.jpg

Eto...vi ste ionako već sve napisali dok sam ja stigao kući...a nadam se da su Grobari dosad pustili i Rašu Tomasa Srbina da ide kući, jer je morao da učestvuje u stotinama ,,selfija,, dole ispod JNA pa prema Autokomandi...e...ali tako je kada se slavi posle derbija, uostalom i Raši, kao i svima nama, Partizan je - druga kuća!

3. Copy of Copy of IMG_20200610_221702.jpg

Teraj dalje!!!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Proceni sam
Inače mali je hajp bio za 200. derbi

Kada je bio 100. Sećam se da su od njega napravili istorijsku utakmicu.
Ko da je finale lige šampiona

to je bio 100. veciti Derbi, a ovo veceras je 200. susret

jbte ljudi sta je sa vama, prosli Derbi je 162. kako onda 200. pa 163. ???

Utakmica u kupu nije prvenstvena, nego je kup utakmica, znaci nije “Veciti Derbi..”

Kad bude bio 200. Veciti Derbi bice isto lozenje ko za 100. .. a to je negde za 15-20 godina
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.132
Reaction score
17.817
Локација
U Kinšasi
Nema vece srece nego kad karamo ova goveda stankelina. Ali mi se derbi potpuno zgadio, ovo vise ni na kurac ne lici. Pet minuta fudbala, mlacenje na sve strane, 500 prekida, valjanje, glumatanje, sudije lopovske nedorasle, kakvo je ono gobelja style izvodjenje auta, crkli dabogda...mislio sam da nema nista gore od barsa-real, ali smo ih skoro prejebali. Jebem mu zivot, sad bih potpisao da ovi cigani nestanu, ne bi mi uopste nedostajali ni oni, ni derbi, ni usrano bolesno rivalstvo.

Sadice, boze, ti si uvek spreman da iznenadis. Bice mi zao kad Pavlovic ode, bas onako grobarski cu da tugujem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top