Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Pobedismo psihova govna, steta sto nije bilo realnih 3:0. Nadam se da ce Sadik ostati bar do kraja kvalifikacija ako ne i celu sledecu sezonu. Cuknuti Cuku i potom dva puta opstiti sa ciganskom fuksom iz NS-a.
Hvala ti, hvala ti, crno bela ljubavi ...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ne znam da li je iko pisao ako nije da napišem ja.

Udbaškoj podvali se nikad nije desilo do sada da nije dala gol na 4 uzastopna derbija. Nijednom našem treneru to nije uspelo, bravo Savo!
1:0 (Ostojić), 2:0 (Suma, Tošić), 0:0, 1:0 (Natko)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
...
Pet minuta fudbala, mlacenje na sve strane, 500 prekida, valjanje, glumatanje, sudije lopovske nedorasle...
...
Imam ja još fotografija sa derbija na ,,lageru,,... :D

4. Copy of Copy of IMG_20200610_184514.jpg

jbte ljudi sta je sa vama, prosli Derbi je 162. kako onda 200. pa 163. ???

Utakmica u kupu nije prvenstvena, nego je kup utakmica, znaci nije “Veciti Derbi..”

Nemoj da te sad obaspemo matematičkim teorijama da posle 162 može da ide i 200 pa 163, kao što smo onomad odbranili književnim teorijama na drugoj temi da Desanka Makismović mora da bude u školskom programu! :D

Znaš da smo na sve spremni kad su Partizan, umetnost i nauka u pitanju!

Jer priča o tome šta je derbi je k'o priča o tome šta je burek: negde je samo s mesom, negde je bez masti, ali ima negde i sa svim i svačim, pa i sa mašću!
Derbi je (i to mislim zbog 12.-og Erla od Derbija) valjda prvo bio samo naziv za neke konjske trke, pa se onda to ime prenelo i na druga bitna takmičenja, pa i fudbalska...pa kad se ime prenelo od konja trogodaca do fudbala, što da se ne prenese i od prvenstva do kupa?

Dakle, dobili smo 200.-ti derbi, i noćas, jutros, još uvek slavimo, a onda čekamo sledeći, tj. 163.-i! :D

:ziveli
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Postujem stvarno sve kolege-clanove ovde ali... ne moze stvarno nikako da mi bude jasno da neko moze posle svega vidjenog u ovim njihovim silnim prijateljskim ligaskim mecevima pocne da veruje u to da su oni kao toliko mocni ili ako nije to onda kako Partizan ne zasluzuje titulu jer je pogubio te bodove koje je pogubio... pa shvatite da ovo jedno (njihove prijateljske ligaske utakmice, popularne "sklanjalice") imaju veze sa ovim drugim (gde mi "ginemo" svaku utakmicu ne bi li osvojili bodove) i onda kao uzrok se desi da oni naprave tu ogromnu ali laznu (sto nama nista ne znaci sto je lazna jer govnari imaju taj sistem pa imaju) bodovnu razliku... i tako rade uz svesrdnu pomoc drzave (prvo govno Srbije) i saveza ("grobar" Kokeza) evo vec tri godine a bilo bi i vise da nisu izgubili onu "namestenu" titulu (jedini klub na planeti koji je to uspeo)...

Pogledajte derbije sa njima dok smo mi dominirali (jebali smo ih osim nekih meceva u kupu kad ih vodio ustasa ono kad su nas izbacili u polufinalu tih godina ali sem toga uglavnom smo ih jebali i izjebali u svakom derbiju) a i sada tokom njihove lazne dominacije oni ne samo sto ne mogu da nas pobede vec ne znaju kako ni gol da nam uvaljaju... a podseticu vas da je trebalo da bude i jos izrazenije da im nisu poklanjali bod ili bodove kroz golove nakon gol-auta ili kad lopta ne predje gol-liniju a sudije brze-bolje kao videle gol i odmah priznale...

... i eto, ne mogu da shvatim da neko pada na tu njihovu propagandu i posumnja u Partizan (na stranu na govna iz nase uprave) i kako ne moze sve da dobije u ligi... Nije lako igrati svaku na "noz" a ovi drugi "sklanjalice" a boriti se za titulu... I sad ako neko kaze pa kako smo onda mogli tako i uzeli sad vec onu cuvenu titulu pod "celavim prepotenkom" - pa to je tada proslo ali od tada oni uz sav ovaj njihov "sistem" to vise nece dozvoliti.

Ostaje nam da vidimo tu sledecu sezonu da li mozemo razbiti taj "sistem" ili ce se oni sami raspasti u paramparcad a ni to nije nemoguce s obzirom kakva ih gamad vodi (nazalost i nas vodi gamad) ali... Ova sezona jos nije gotova - finale kupa i borba za peti uzastopni trofej, nadam se. Poenta mog piskaranja: ne sudite tako lako Partizanu (igracima, treneru i strucnom stabu) sa svim svojim manama, ubedjen sam - bolji smo od govana sto smo i dokazali u direktnim duelima a njima neka takva placena titula !!!
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
343
Reaction score
1.462
Локација
Novi Sad
Od cigana ne postoji ništa odvratnije, ali posebno se ističu oni koji pišu kako nam je "dat" kup , zbog mira u kući...jer idu izbori, itd.
Ako je tako , nisu mi jasne 2 stvari: 1.zašto nisu onda ispali od Indjije? (logično je da bi taj poraz lakše progutali,nego poraz od nas u derbiju)
2.kako je nama "dozvoljeno" da uzmemo duplu krunu pre 3 godine, a njima jadnima je oduzeto to pravo i ove i prošle sezone?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Izuzetno ga cenim i poštujem ali mu zameram nedisciplinu tima koji dokazano igra samo ozbiljne mečeve. Kako ja vidim, čim su ovi zapalili na +5 oni su odustali od lige kako je i sam Savo izjavio. Ovo mora da prestane sledeće sezone.

Imam predlog za Miloševića. Sećaš se kako je Ćelavi imao tablu gde su markerom upisivali pobede? Nek uradi isto uz malu izmenu. Nek upisuje svako kolo na sledeći način

Partizan : crvena zvezda (Napredak) 5:0
crvena zvezda (Vojvodina) : Partizan 0:3
Partizan : crvena zvezda (Novi Pazar) 6:0
_________________________________

Time će rešiti problem motivacije jer svako kolo igramo protiv kurvinih sinova.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
488
Reaction score
1.731
Pozdrav.

Odlicna noc, valjda necu popiti koronu. Suma i Sadik zabavljaju grobarski svijet na najljepsi nacin. Ne znam da li ste primetili , ali Sadik je 3 ili 4 puta prodao istu foru njihovim balvanima u odbrani, o Suminim driblinzima je izlisno pricati. Bice velika steta kad ova dvojica odu iz Partizana, a nadam se da nece dugo, dugo necemo imati takvog driblera u timu. Prava je steta sto nismo uvaljali bar jos 2 , a bilo je sansi. Ovi sa juga pogodise covjeka 2 puta bakljom u glavu. Suma sumarum malo smo popravili gorak utisak iz prvenstva. Nadam se da cemo osvojiti kup.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sa Vojvodinom cemo igrati 2 puta u 5 dana.
Prvenstvo u NS 20.juna i finale Kupa 24.juna, za sada se ne zna lokacija.
Pretpostavljam da ce biti u rupi.
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
100 derbi bio 70 i neke. Postaviti sliku u toku dana. 1995 je bio 100 prvenstveni derbi. Do kraja 80ih je bilo dosta prijateljskih utakmica. Ovo nije bio 200 derbi nego 250 i neki. Treba sve brojati. Ok, 200ti zvanični.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Kad god imamo dobrog driblera u timu dobijamo ih.

Titula je uvek neizvesna , jer ne zavisi od nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top