Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Gavrić bi mogao da Degeneka i Gobeljića dovede kod Fadila u Janju pored Bijeljine da im kičmu namjesti :D

Srdačne čestitke i jedno ogromno HVALA za Savu i momke. Hvala što ste im se posrali na namještenu titulu, što ste ih barem za trenutak vratili u onu njihovu septičku, što ste pobijedili za Mišu, Saleta Pantića i sve one koji više nisu sa nama. Ostaje da se posao završi kod redovno nezgodne ciganke 2, pa šta nam Bog da.
Ovih dana ćemo u režimskim medijima slušati nebrojeno mnogo priča o Stojketovom crvenom, o nedostatku motivacije kod cigana (ej, nedostatak motivacije u derbiju), o prodatom kupu zarad mira u kući i šta sve ne...

Partizan je čista, destilovana emocija! Partizanština!
Žao mi je što ove momke nismo gledali još ove sezone, a zaslužili su.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Kakav tandem je otisao za tricavih 15 miliona...... (jebes milione, ni 150 nije dovoljno)

yPy5vrz.jpg


Jedan desnjak drugi levak...kvalitet 100%, kompatibilnost 101%, grobarstina 1000%....jebem ti pare i proklete uprave od 66-e pa na ovamo...PU!
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.731
Reaction score
11.169
Локација
.
Cigani kad vide Kalabu na ulici, prelaze na drugu stranu i sklanjaju se da ih ne vidi. Proći će mnogo vremena dok se ponovo ne pojavi takav među nama. Jure rezultat, kreću na loptu ali kad se brat zaleti odmah ubacuju u rikverc. Da se igralo još 120 minuta ne bi nam dali gol.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
I jos jedna stvar..ovoga puta moram da pohvalim upravu kluba(jer znam da oni uticu na to) zato sto je na semafor stavljen onaj odvratni grb sa DVE zvezdice...
Teal o ona treca sto su oni prisvojili ,sto se nas tice,mogu dupe da obrisu...i tako i treba
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ali oni korneri.... 4 kornera pas do igraca pored i lopta ne ulazi u kazneni, znaci 4 kornera pripretili nismo da bi sledeci korner cigani presekli pas iz kornera?!?!?! I vrhunac u nadoknadi vremena kada se konacno umesto pasa iz kornera lopta ubacuje u kazneni :buhaha

Svaka cast igracima i treneru, Savo je cini se na 3-1-0 u derbijima, nadam se da ce se lep niz nastaviti, sada je bitno karati novosadske cigane i smrada na njihovoj klupi dva puta zaredom.

MISA TUMBAS!!!!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.828
Локација
Beograd
Kakav tandem je otisao za tricavih 15 miliona...... (jebes milione, ni 150 nije dovoljno)

yPy5vrz.jpg


Jedan desnjak drugi levak...kvalitet 100%, kompatibilnost 101%, grobarstina 1000%....jebem ti pare i proklete uprave od 66-e pa na ovamo...PU!
Ovo ti je dokaz da bi bili Ajax u Ligi šampiona da nismo u državi u kojoj jesmo i da smo kojim slučajem privatizovani. Sve bi dao da nas kupi neki arapin.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.492
Reaction score
23.105
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ovo ti je dokaz da bi bili Ajax u Ligi šampiona da nismo u državi u kojoj jesmo i da smo kojim slučajem privatizovani. Sve bi dao da nas kupi neki arapin.
I da smo clanica EU. Zato se hrvatski poluproizvodi prodaju za te pare, jer se ne racunaju kao stranici, a u mnogim evropskim ligama postoje restrikcije za igrace koji nisu iz drzava EU i to uvek pravi problem za nase igrace
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Gde ste pičke ciganske?Slavi li se titula a?Mamu vam jebem cigansku, podaničku, ništa vam nije sveto pa ni ovo kad godinu dana ne date gol u derbiju, kad vam Sadik kičme lomi, šalje po burek, kad Suma tera cirkusi i po petoricu niže.Ali to je suština, treba vas ponižavati,vi znate da imate lošiji tim, da ste mnogo sporiji od igrača Partizana, da imate trenera totalnog amatera koji počinje derbi sa 1,5 veznim igračem.
Zadovoljan sam pobedom.Nezadovoljan sam što ih nismo dotukli sa još dva komada.Da je bilo malo više koncentracije, pre svega Sume(ali mu ne zameram, ponižavao ih je, dokazao da pojma nemaju) dali bi još dva komada.
Moramo dovesti zadnjeg veznog da igra u paru za Zdjelarom i ja bi oba beka doveo, i jednog napadača, moramo dovesti ta pojačanja da bi osvojili titulu u ovim nemogućim uslovima.Imaju trenera totalnog amatera, i to se mora iskoristiti i da već u septembar se odvojimo na tabelu.
Bravo momci, svaka čast za ono sinoć!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Fazon je što je taj potez sublimacija njegove sezone.
Ovi forumski kaurini što ne veruju u njega će opet da napišu kad promaši zicer protiv banatskog dvora koga već, i što je istina, realizacija mu je kriminalna. Ali izbaciti 2 igrača jednim potezom, praktično stvoriti gol ni iz čega i onda posle svih onih kritika i čega sve ne, dodati, a ne kao klasični napadački vo šutirati, pa to je ta druga strana medalje koja mu daje cenu.
Ja verujem da je problem realizacije nas kao ekipe bio što nije imao parnjaka s kojim je trebalo da igra i da mu pakuje.
On je cele sezone bukvalno svakom štoperu zadavao probleme, i što je najbitnije nije to bila ona priča punim surdulicu, protiv mančestera i aza sedim u ofsajdu.
Svakog štopera je mučio, špartao, osvajao prostor. Ima jeben dribling, promenu pravca, duge noge, atipičan je, ali nije realizator, on ima neke rupe u tehnici kad nabije glavu u zemlju, leva noga mu nije dobro pozicionirana, šutira iz kolena, ali kad ima vremena da se namesti mi smo to videli da zna i da šutne i iz daljine.
Kod Pavlovića takođe zanimljiva priča, sećam se tih naših štopera oko kojih se digne hajp, on je nekako tu ostao u relativnom zapećku, dal zbog manjka titule ili šta već, ali momak je ušao u sezonu s 18 godina, igrao evropske utakmice na solidnom nivou, ima potpisan ugovor lomi se kao da je juče došao iz treće lige, podseća me na priču o Mitroviću koji nije smatran za talenta pored svih ovih naših picana od veznjaka pa je napravio bolju karijeru. S tim što je Pavlović doterao i neke tehničke stvari i ja iskren da budem nisam dugo video jačeg igrača u remplovanju, bukvalno raznosi igrače.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
839
Reaction score
2.902
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ja se sinoć kasno vratio sa utakmice, sve pročitao a reprizu nisam uspeo da gledam. Nigde nisam pročitao, moguće da nije bilo na tv sinoć u nadoknadi sudija ne prekida utakmicu u momentima kada je na terenu bilo dve pa čak jedno vreme i tri lopte. Delovalo mi je sa tribina kao da tera inat i da neće da svira kraj dokle god se lopte ne sklone.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Ja se sinoć kasno vratio sa utakmice, sve pročitao a reprizu nisam uspeo da gledam. Nigde nisam pročitao, moguće da nije bilo na tv sinoć u nadoknadi sudija ne prekida utakmicu u momentima kada je na terenu bilo dve pa čak jedno vreme i tri lopte. Delovalo mi je sa tribina kao da tera inat i da neće da svira kraj dokle god se lopte ne sklone.

Bila je bakljada pa povreda Ostojica, Stojkovica.....e sad ne znam da li se u nekoj od tih situacija stopiralo vreme ili se kasnije sve zajedno sakupilo ali kako god da se pristupilo tim situacijama ono govno je poklonilo ciganima minimum 2-3 minuta.....a u tih 2-3 minuta viska Asanu je onaj njegov pomocnik ukrao cist zicer u 101-minutu jer ofsajda nije bilo (2 metra najmanje je bio van ofsajda)
Ne znam da li je negde ikad zabalezeno 12 minuta nadoknade, a da se tribna nije srusila ili navijaci uleteli na teren i tome slicno.....zbog dve povrede i bakljade produziti utakmicu 12 minuta....to samo ima u naprednoj Srbiji....a da ne pricamo koliko je kartona oprostio ciganima...vec u startu meca je degenek udario laktom u vrat Sadika, a on svirao faul za cigane.... Posle mu je Sadik naravno aktivirao karmu jednim hirurskim potezom....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top