Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Bravo crno-beli! Bravo za svakog igraca i za Savu. Nakon onog prvenstvenog u rupi, kad sam pizdio zbog svega, ovaj je bio odlican. Naravno, nama Grobarima uvijek ostane zal sto ih ne napunimo do vrha kad se vec nude, sto nas sudija potkrada, sto na kvarno, sto direktno, ali ovo, ako je istina, nema cijenu :)

Sto bi rekao Misa, nisu se obrukali, lijepo su se igrali sa ciganima!


 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Fazon je što je taj potez sublimacija njegove sezone.
Ovi forumski kaurini što ne veruju u njega će opet da napišu kad promaši zicer protiv banatskog dvora koga već, i što je istina, realizacija mu je kriminalna. Ali izbaciti 2 igrača jednim potezom, praktično stvoriti gol ni iz čega i onda posle svih onih kritika i čega sve ne, dodati, a ne kao klasični napadački vo šutirati, pa to je ta druga strana medalje koja mu daje cenu.
Ja verujem da je problem realizacije nas kao ekipe bio što nije imao parnjaka s kojim je trebalo da igra i da mu pakuje.
On je cele sezone bukvalno svakom štoperu zadavao probleme, i što je najbitnije nije to bila ona priča punim surdulicu, protiv mančestera i aza sedim u ofsajdu.
Svakog štopera je mučio, špartao, osvajao prostor. Ima jeben dribling, promenu pravca, duge noge, atipičan je, ali nije realizator, on ima neke rupe u tehnici kad nabije glavu u zemlju, leva noga mu nije dobro pozicionirana, šutira iz kolena, ali kad ima vremena da se namesti mi smo to videli da zna i da šutne i iz daljine.
Kod Pavlovića takođe zanimljiva priča, sećam se tih naših štopera oko kojih se digne hajp, on je nekako tu ostao u relativnom zapećku, dal zbog manjka titule ili šta već, ali momak je ušao u sezonu s 18 godina, igrao evropske utakmice na solidnom nivou, ima potpisan ugovor lomi se kao da je juče došao iz treće lige, podseća me na priču o Mitroviću koji nije smatran za talenta pored svih ovih naših picana od veznjaka pa je napravio bolju karijeru. S tim što je Pavlović doterao i neke tehničke stvari i ja iskren da budem nisam dugo video jačeg igrača u remplovanju, bukvalno raznosi igrače.
To za Pavlovic je kao i prica za Blekija, za koga nisu imali nikakve planove dok ga Tomic(koji mora da se vrati u klub, da radi na dovodjenju igraca, ima njuh za to neverovatno) nije primetio i uveo u tim, a kasnije ga Marko upario sa Ostojom koji ga je naucio cakama. Tako je i Pavlovic procvetao kad je dosao Savo, i koga vratio u tim? Ostoju, i Kalaba kao i Bleki postao vrhunski igrac. Ne znam dal imamo nekog klinca u omladincima, da iskoristimo Ostoju dok je jos tu, da nam stvori i treceg stopera
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.830
Локација
Beograd

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
U ovom danu slavlja i zadovoljstva nagriza me jedan crv... sve više se priča da će se dan posle izbora ponovo uvesti vanredno stanje... da li je moguće da će u tom slučaju prekinuti takmičenje za kup i poništiti kup sezonu? Šta su sve radili godinama, kako su menjali pravila u toku takmičenja, podmetali, poništavali, priznavali, ništa me ne bi iznenadilo... pogotovo kad se setim kako su nedavno selektivno priznavali i poništavali takmičenja u raznim sportovima.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.058
Reaction score
18.220
To za Pavlovic je kao i prica za Blekija, za koga nisu imali nikakve planove dok ga Tomic(koji mora da se vrati u klub, da radi na dovodjenju igraca, ima njuh za to neverovatno) nije primetio i uveo u tim, a kasnije ga Marko upario sa Ostojom koji ga je naucio cakama. Tako je i Pavlovic procvetao kad je dosao Savo, i koga vratio u tim? Ostoju, i Kalaba kao i Bleki postao vrhunski igrac. Ne znam dal imamo nekog klinca u omladincima, da iskoristimo Ostoju dok je jos tu, da nam stvori i treceg stopera
Ostaviti Ostoju da radi s mlađima čim završi karijeru, a i Tomića vratiti uz ludog Ivicu, samo on onako lud je mogo da nađe igrača kao što je Sadik :D Ono se jednom viđa xD
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ostaviti Ostoju da radi s mlađima čim završi karijeru, a i Tomića vratiti uz ludog Ivicu, samo on onako lud je mogo da nađe igrača kao što je Sadik :D Ono se jednom viđa xD
Realno, nek Tomic trazi igrace koji ce da cine osnovu tima, a nek ludi Ivica trazi budale kao sto je i on, uvek smo ih imali u timu, i uvek smo ih obozavali. Za Ostojica se slazem, zadrzati ga kao trenera i dati mu svake sezone 3,4 mlada stopera da ih izbrusi kako treba
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Синоћ је једноставно победила боља екипа. У муљу српског фудбала, у муљу који је углавном и наненела наша вечита ривалка, остају само ови мечеви између нас и ње, 11 на 11, без комбинација, договарања, намештања. Нормално, ту се она не сналази.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.830
Локација
Beograd
@akiopaki
Kako se bre ne snalazi? Žestoko ga prima i traži još. Setimo se posta Marka Jankovića. Ona uvek dodje po još. Proda se jeftino nama, u evropi samo elitna prostitucija a po našim njivama vodi svoje fufe na ispašu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Neverovatno koliko je elastican kao da je od gume. Dribling vrhunski, sut iz daljine odlican za razliku od onog iz zicer pozicije gde uglavnom ima lose reakcije, igra glavom losa, skok odlican, pregled igre cas vrhunski cas nema pojma sta se desava oko njega, brz, eksplozivan, okretan, snazan, a slaba ravnoteza, izdrzljiv kao kuce, apsolutno nepredvidljiv i uporan kao mazga.....kakav covek, kakav igrac :respect
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mislim da je jedan od retkih statističkih podataka koji opisuje njegovu korisnost broj iznuđenih faulova pa čak i penala, ne znam gde mogu da se pogledaju te brojke i da se uporede s nekim drugim napadačima ali meni se onako odokativno čini da su to ozbiljne brojke.
 
Последња измена:

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
ovo je jako dobra ekipa Partizana kojoj samo malo fali da postane pravi Parni Valjak. Treba nam desni bek podhitno, volim Celu ali nije to vise onaj igrac, mnogo promaje na onoj strani, kao i stoper koji ce da uskoci umesto Kalabe, Vitas mi nije ostavio neki utisak. Treba nam i neka radilica tipa Everton za Evropu, dok je za ove domace mesare Scekara penicilin, i mozda jos jedno krilo koje bi bilo odlican igraca 1:1 da konacno imamo proboj preko boka. Najvece pitanje ce biti Stojke, koji je imao jako losu prvu polusezonu, ali je ovu drugu sasvim solidno branio. Pitanje je dal mozemo da nadjemo nekog dobrog golmana a da nije povratnik, ne znam gde je sada Vanja M-S ali on je valjda vazio za talenta, ili mozda mali Rockov, ne znam iskreno. Moraju sad da krenu da se prave planovi za leto, kvalifikacije za LE su neverovatno bitne, kao i nadam se konacno prava borba za titulu. Ako ovi iz uprave ne budu spremni, bacice sve sto je Sava pokusavao da uradi od kad je preuzeo Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top