Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
druze nismo svi bolesni... odrastao sam sa njima, nas 6 najboljih drugara, 3 Grobara 3 cigana.. od toga nas 2 redovna i 1 sa one strane... najbolje da sam birao drugove iz detinjstva po tome za koga navijaju..

krstio me cigan, krstio sam cigana..
Ja sam napisao da ne razumem, ne da si bolestan, tako da malo upristoji komunikaciju.
Svakako poznajem cigane, ali kao što rekoh nisam progovorio o sportu sa njima jer bi se završilo na nož, a kamoli da se "peckamo i šalimo"...
Što opet ni ne znači da ja nisam bolestan :D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Barjaktar Umar after winning against cigani

POL-KUP-FKP-CZV-06-2020-6415-01.JPG
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.158
Reaction score
4.287
Iskreno, mnogo volim sadašnji sastav Partizana, momci imaju kvalitet, dokazali smo da imamo bolji tim od skotova, teško mi pada što ostajemo bez Pavlovića, smatram da smo ga dali za male pare, momak će za par godina vredeti barem 50 miliona. Treba mu naći adekvatnu zamenu, meni Vitas ne uliva poverenje, čak mislim da nema potreban kvalitet za Partizan. Šteta što nisu ostali Bošnjak i Balaž, možda bi mogli da se izbruse uz Pavlovića i Ostojića.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ja sam napisao da ne razumem, ne da si bolestan, tako da malo upristoji komunikaciju.
Svakako poznajem cigane, ali kao što rekoh nisam progovorio o sportu sa njima jer bi se završilo na nož, a kamoli da se "peckamo i šalimo"...
Što opet ni ne znači da ja nisam bolestan :D


meni je ovo “bolesni” kompliment :)

u svakom slucaju, uzivam da ih drkam i to je neka lepa strana rivalstva.. bulje im pomeram, tacnije kicme :)
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
SENZACIJA s Ostrva: Umara Sadika želi Mančester junajted!? https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1335466/Umar-Sadik-transfer-Mancester-junajted.html

Biće love za stranku i njene Orke iz uprave...
A navijaci Rendzersa se iscudjavaju. Iako ih mnogo vise volim od Celtica, kurac ste klub vec 10 godina pa i nije cudo sto se nije snasao. Sadiku je samo trebao trener koji ce da veruje u njega, nije ni kod nas krenuo dobro ali mu je Savo dao svu podrsku mogucu da mu povrati poljujano samopouzdanje koje je za svakog napadaca kljuc, kao sto je Savo to uradio za Sumu. Verovatno nije mogao da dodje kod boljeg trenera od Save, koji je kao verovatno najbolji napadac kojeg je Srbija imala poslednjih 30 godina, savrseno svestan sta je potrebno da bi neko postao vrhunski centafor. Nadam se da ga necemo prodavati jos jednu godinu minimum, jer ce njegov talenat sve vise dolaziti do izrazaja dok je tu Sava.
Takodje je i jako bitna cinjenica da za razliku od onih sa druge strane brda, nasi stranci vrlo brzo postaju svesni sta je Partizan i sta se od njih ocekuje i na kraju vise mrze Zvezdu od nekih igraca koji su deca Partizana. Dijara, Mo, Zuka, Kleo, Leo, Everton, Tavamba, Rikardo, Suma, Natko, Sadik svi su je jebali kako su stigli, dok ne mogu da se setim nekog njihovog stranca kojeg sam nesto mrzeo ili je nesto na derbiju pokazao, dok svi znamo koliko i dan danas mrze nase, Evija, Zuku i Lea pogotovo, ima nesto u tim Brazilcima . Na takvim strancima, koji grizu i udaraju i nasoj deci smo ciganima nabili komplekse kao sto nikada nisu imali u fudbalu a imali su u vecini ostalih sportova, narocitou kosarci. To se najbolje vidi u publici, posto smo ih sa JNA bukvalno oterali, ja ne videh na Istoku ni na Zapadu niti jednog ganfera, cim dodje derbi na JNA gace im se tresu i igracima i ciganskim navijacima. Samo da uprava podrzi Savu, sacuva kostur i pametnim pojacanjima na par kljucnih pozicija oformi mocan tim pa da konacno vratimo titulu tamo gde joj je i mesto
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
757
Reaction score
1.818
Gde će se igrati finale ?
Pošto je FSS ciganski, očekujem da će odrediti negde, da bi finale nekako izledalo kao neka obična Ling Long utakmica (jer neigraju njihovi cigani) a i da bi što manje bilo naših navijača (osrednji kapacitet stadiona, podela stadiona na naše i navijaće ciganke 2 jer je finale, pa, smanjeni kapacitet zbog virusa...), kao što su odredjivana neka od predhodnih finala; G.Milanovac, Surdulica (ako se dobro sećam).
Isto tako oćekujem nekog delioca nepravde da sudi kao Nikolić, Široki... koji će navlačiti za cigane 2 i ućiniti sve da ne osvojimo KUP.
Sve ovo očekujem jer vidom da ih mnogo boli ova Naša pobeda i svetiće se na njihov ciganski način nepravdom.
Bitno je da smo se mi, za sve njihove prevare, osvetili na pravi nači na terenu i dokazali da smo najbolji, to ih sada mnogo boli.
A Savo, stručni štab i igrači znaju sta im je činiti, znaju da su najbolji i u finalu idemo po taj trofej.
Napred Partizan!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ali koja koincidencija... Samo par dana pred ovaj kup derbi Natho nam se naljuti na Sadika zbog onog izvodjenja penala protiv Lucana.

A onda... Sadik fenomenalnim driblingom lomi kicmu Degeneriku za koga se jos ne zna gde je, asistira bas za Natha i eto ga :pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top