Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.359
Reaction score
5.074
Локација
Beograd
N. Stevanović – Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Asano, Natho, F. Stevanović – Matić
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Solidna partija i ubedljiva pobeda na kraju. Zanimljivo je da smo davali golove iz svakog suta sto se nije desavalo ranije kada smo znali da propustimo i "100 sansi"... Imali smo vise od pola sata da damo peti i vise ali tu smo stali iako smo imali jos neke pokusaje (Matic, Ivanovic, Lazar Pavlovic ali najveca steta za onaj dupli pas Stulica i Sume kad je ovaj drugi sutnuo zamalo pored gola). Matic - dobra partija. Natho i Asano - klasika. Kakav beg Asana i asistencija kod prvog gola a tek kakva golcina Natha iz slobodnjaka. Majstor. Cak je bila situacija i kod treceg gola da je Scekic asistirao Vitasu za gol... Gotivim Sumu ali mora jednostavnije da igra, iako danas nije bila toliko bitna utakmica rezultatski ali previse zna da se upusti u dribling i napravi potez vise... Ali, kad bi ova ekipa ostala na okupu sa par pojacanja (bekovi, stoperi, napad) sa Savom na celu bilo bi dobro i ocekujem napad i na titulu sledece sezone.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Odlicna partija, najbolja ovog proleca. Kakav prodor i sprint Asana u stilu Bej... ma kakav prodor Bejla u stilu Asana.:D

E da, pitao sam se cisto onako, kako objasniti strancu koji prvi put gleda nasu ligu da je tim kao zvezda prvak, a da tim kao Partizan zavrsava sezonu na drugom mestu?

Bravo crno-beli!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Kad su ovakve asistencije kao Sadik na derbiju i Asano veceras,gol im i ne treba. Jos da je mali Stilic dao,to bi bila cista petica.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Sprint Asana i kratkotrzajna reakcija Matica na nivou bundeslige.
Prodavanje magle igracima Cukarickog kod slobodnog udarca - savrsenstvo. Prvo nasa dva igraca blokiraju golmana Cukarickog da on pomisli da ce lopta preko zida, pa se zatim saginju da on pomisli da ce u njegovu stranu....i dok se on tako premislja Tatko preciznim udarcem zavrsava situaciju, a golman Cukarickog jos uvek ne zna gde ce Tatko da sutne.

PARTIZANE NAPADAJ !
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.019
Reaction score
3.173
Локација
GG 1978
Odlična partija celog tima.
Asano koristi ono što zna i što mu Bog dao brzinu, svaka čast za šprint i dodavanje.

Raduje igra celog tima, Vitas ostavio dobar utisak, lepa gradja za štopera i dobro čitanje igre ima.

Patak 19h Novi Sad igramo sa slaninom.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Prelepo vreme, prelepa utakmica, i jos jednom smo pokazali da smo najbolja ekipa u drzavi. Svi vidimo rezultate kad se ne namesta, ali dzaba
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Utakmica gdje izgleda da smo vjezbali brze oslobadjanje lopte i nije nam lose islo. Zamalo pet komada :D. Samo ne znam je li onaj sto je galamio izgubio glas.

Sprint Asana u stilu Lazara Markovica iz prvog mandata. I na derbiju je sprintao kao lud (ne znam jesam li jedini sto ima takav utisak, ali kao da je brzi nego prije korone) ali mu se sad i opipljivo isplatilo.

Pukao mi je strim nakon tog gola tako da nisam mjerodavan ali mi se i drugo svidjelo. Vidi se da neki jos mogu da napreduju a da stab zna kako sa njima. Dakle, glavni problem ce biti motivacija u cignaskoj drzavi i poneko pojacanje ne bi skodilo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Asano je prepun brzotrzajnih misicnih vlakana (mislim da sam uhvatio taj podatak pre nego sto je dosao kod nas jer ga je arsenal testirao na to, a Venger je tada dovodio samo igrace sa svetskom brzinom u navali), covek je rodjeni sprinter i trebalo mu je samo malo vise konstantnosti da to izvuce iz sebe.....moze on brze da istrci nego onaj sprint i tek ce da bude brz. Nije tesko izvuci iz sebe svoje maksimalne brzinske sposobnosti vec je najteze steci dovoljnu izdrzljivost da to pokazes.....kod nas je dobio bas lepu priliku, igra redovno i treninzi su maksimalnog kvaliteta, nas strucni stab je izuzetan i bilo je pitanje vremena kad ce da proradi...i on i Suma i Sadik i svi ostali. Genetski materijal u ovim nasim strancima je neverovatan kao i u nasim mladim igracima i to ce neki lovatori sa zapada da prepoznaju (ako vec nisu) i ja se uzdam u Sava da ce uspeti da izdejstvuje da mu uprava ne proda sve zivo vec da ce dobro da izbalansira tu transfer politiku koja godinama kod nas nije bas lojalna.....
Savina ideja (iskreno ne znam da li i Iliev tu ima udela pa necu da gresim dusu i pomenucu ga) da se dovedu igraci koji nisu dobili pravu sansu u najjacim evropskim ligama je GENIJALNA.....
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top