Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.620
Sadik je odlican primer koliko je u fudbalu tanka linija izmedju talenta i antitalenta.....tj. izmedju toga da nekog proglasis talentom ili antitalentom..... Koliko samo talentovanih igraca na kugli zemaljskoj nije imalo srece kao sto je Sadik imao. Sadikova sreca je sto je naisao na ljude koji su umeli da preoznaju njegov talenat. Pa koliko nas ovde na forumu ga ne bi nikad dovelo u Partizan da smo bili u situaciji da razmatramo mogucnost da on dodje ? Ja sam Sadika podrzavao od pocetka ali priznajem da ga ne bih doveo nikad u Partizan da sam bio na mestu Sava, Ilieva....i evo kako bi se zajebao. Prepoznati talenat, preopoznati fudbalski kod jednog igraca to je najvaznija i najteza stvar u fudbalu jer od toga sve pocinje.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Na kraju ispade da je Ivica ubo strance.
Uz pomoc Sava naravno.
Imamo strance kao onomad pod Jokanom i to je vise nego sjajno!

Ja odavno ovde pricam.
Tomic,Savo,Bata,Cira,Petric,Ivica,Kralj,Duljaj,Sale......
Takva nam uprava treba.

Moze i Mijat kao slag na tortu :)
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Na vreme smo doveli igraca?
Sta ce to biti?
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Nama su uz Banjaka potrebna još dva štopera. Plašim se rekonstrukcije zadnje linije, ali verujem Savi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.620
Mozda Ostoja odigra jos jednu sezonu......ako glavni naucnik naseg kondicionog tima proceni da moze onda zasto da ne? Mene samo brine da li ce Savo uspeti da nadje odgovarajuce igrace na bekovskim pozicijama jer nam cela ova taktika mnogo zavisi od njih, a po centrali verujem da ce brzo naci dobra resenja. Bas cu da pogledam koliko minuta imaj Miletic i Urosevic...mislim da ce podaci biti sokantni.

Dobro je sto se igra u Nisu ponajvise zbog samog terena. Nije bas kao nas ali je u dobrom stanju....osim ako crveni iz NS sa crvenima iz Nisa ne dogovore da kosilica ne radi pa ostave malo vise trave.....to bi mogao da bude potencijalni problem za nas sto se podloge tice tako da ne bih se ja opustao jer smo izbegli Jagodinu i slicne katakombe verovatno ce crveni sektaski trio uraditi sve da nas na bilo koji nacin sapletu.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Koji su to specijalci određivali da se igra u Nišu? A još veći specijalci su ovi iz uprave, zašto da se bojimo igranja na njihovom stadionu?

20. ekipa putuje u NS, 24. je već u Nišu. Debilizam neviđenih razmera. Evo vidim plaču mali cigani i bojkotuju finale. Ja bih pristao na Novi Sad na keca, pod uslovom da pola kapaciteta pripadne nama što je i propozicijama takmičenja propisano za finale.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa da pokažemo da nam je svejedno gde ćemo im uterati. Što se mene tiče volim kad dođem na utakmicu i vidim protivničke navijače u solidnom broju. Meni lično bi mnogo lepši osećaj bio kad bi male cigane dobili 3 nula u njihovoj kući, ne podcenjujem ih ali realno su nivo ispod TSC-a i Čuke.

Bojkotuju zato što sem grupe koja bi išla ne bi imali podršku navijača koji idu na zapad i istok. Dajte taj žreb pa gde zapadne, a za jna nema šta da se bune kad ionako imaju džabe prevoz godinama unazad.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Koji su to specijalci određivali da se igra u Nišu? A još veći specijalci su ovi iz uprave, zašto da se bojimo igranja na njihovom stadionu?

20. ekipa putuje u NS, 24. je već u Nišu. Debilizam neviđenih razmera. Evo vidim plaču mali cigani i bojkotuju finale. Ja bih pristao na Novi Sad na keca, pod uslovom da pola kapaciteta pripadne nama što je i propozicijama takmičenja propisano za finale.
Просто не знам како ће да преживе тих сат времена вожње до Новог Сада и назад.

Могу сланинари да дувају курац, не би они пошли нигде ван свог града.

Неутрални терен је најправеднији, а биће лепо поновити фешту од пре три године и гробарску инвазију на Ниш.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.309
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jebo im pas mater na bivšem adolf hitler stadionu da igramo. Niš bar zbog košarke nosi lepe emocije i verovatno je najmanje zlo od mogućih izbora u zavisnosti od kvaliteta terena ( Subotica je katastrofa), mada bih ja oterao to sve u Temišvar blizu njima blizu nama, napravimo pizdariju ko za politehniku...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top