Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Osim toga kako ce tek bodovanje za koeficijent da se racuna ?
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
I na tarabi piše... :D

Valjda je merodavan sajt organizatora takmičenja, a tamo stoji:

"UEFA Champions League/UEFA Europa League 2020/21
In order to achieve the necessary separation with the final phase of the 2019/20 season and avoid impact on the access list and on clubs potentially involved in both competition phases, the qualifying rounds of the two competitions will be played in single legs (instead of home and away), with the only exception of the UEFA Champions League Play-offs which will remain over two legs. The draw will determine which club will play the single leg in their stadium."

Znači žreb odlučuje. Eh kurate smo sreće. :banghead:
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Nadam se da ce nas sreca pogledati za 4 kolo da pred nasim navijacima izborimo ulazak u Evropu

Nisu nista spomenuli za navijace, verovatno se ceka od razvoja situacije.
Ne znam samo da li ce ta odluka zavisti od uefa-e ili od drzava.

A dobro i da se igra bez, mi smo bar tu iskusni :D nista novo pogotovo u evropskim utakmicama.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Pu mater im jebem i Uefi.. Nista, kako je tako je. Sad bar imamo ceo tim na okupu, momci igraju duze vreme zajedno pa bar znamo da imamo cemu da se nadamo.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
I na tarabi piše... :D

Valjda je merodavan sajt organizatora takmičenja, a tamo stoji:

"UEFA Champions League/UEFA Europa League 2020/21
In order to achieve the necessary separation with the final phase of the 2019/20 season and avoid impact on the access list and on clubs potentially involved in both competition phases, the qualifying rounds of the two competitions will be played in single legs (instead of home and away), with the only exception of the UEFA Champions League Play-offs which will remain over two legs. The draw will determine which club will play the single leg in their stadium."

Znači žreb odlučuje. Eh kurate smo sreće. :banghead:

Plasiraćemo se grupe, navikli smo se na tu kuratu sreću, drugačije ne bi ni znali.

Gazimo sve
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Ne znam da li je prava tema, ali ukoliko ima neko ko ide iz NS za Nis na finale nek mi se javi.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.844
Reaction score
3.623
cigani2 su vec poceli sa pritiscima pred finale kupa
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Umesto da se zale na cigane sto izmisljaju neke radove na stadionu da se ne bi igralo finale u Beogradu oni izmisljaju neku nepravdu i kukaju na Partizan i nigde ama bas nigde ne pominju cigane i tu njihovu smesnu odluku...... Ej bre pa ne postoji zabelezen slucaj na kugli zemaljskoj da se neki klub zali zato sto se finale domaceg kupa igra na neutralnom terenu... Nigde osim Jagodine njima nije odgovaralo da se igra zbog loseg terena jer imaju taj ciganski mentalitet i vecitu teznju da na neko muljanje izvuku dupe....kako bih voleo da ih ispratimo sa petardom...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Sa srecom momcima u finalu kupa.
Ok, malo se stisava euforuja, uskoro ce onom nesretniku valjda namestiti kicmu, knindza iz Ontaria drzi patuljke i princezu pod kljucem da ne bi isla okolo i jebala se, nego htedoh da pitam upravu Partizana - kada mislite da se terate iz naseg kluba u tri lepe zbog pristanka na kohabitaciju, jedne titule u pet godina, bez titule tri godine, prodaje igraca cim zalice na fudbalera?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Danas počinje Dragan Mance kup.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ako je neko slučajno zaboravio, pre tog čuvenog finala kupa (naravno, ako Slanina dođe ili ne napusti finale), mi imamo i večeras utakmicu...
I to sa istom tom Slaninom, doduše, verovatno će večeras na nas poslati neki svoj ,,B,, tim...ali i mi na njih...možda ,,B,, a možda čak i ,,C,,...

E pa eto (još jedne!) lepe prilike da vidimo koga mi to sve imamo u Partizanu i ko zašta prima platu...ja se nadam da sledeće sezone uspešno delujemo na tri fronta, a za to nije baš dovoljno samo 11 uspešnih igrača, pa ma koliko oni bili uspešni...a videli smo da i ovih prvih 11 koje imamo itekako znaju da ,,zaribaju,, tokom sezone...

Eto i prilike da vidimo kako će delovati odluka FSS-a o obaveznom dečjem ,,vrtiću,, u svakom timu, itd. jer pretpostavljam da će ti neki ,,mladići,, iz našeg ,,vrtića,, večeras biti u timu...
Mnogi bi ovde još uvek vrlo rado videli Sumi leđa, a Laki bi kao klinac a ne stranac možda baš zbog te dve ,,opcije,, koje poseduje mogao da uzme Sumino mesto u timu...ali to je samo jedno veliko MOŽDA...
Laki tek treba da dosegne Sumin učinak (kakav god da je), a onda i da ga prestigne, jer inače...čemu u timu igrač koji ima manji učinak od nekog drugog? Zbog pravila FSS-a? Jeb'o FSS! Mi igramo za pobede i golove! Ne za FSS!
I nije ovo ništa u stilu Suma vs Laki - nama su za tri fronta potrebni i Suma, i Laki, i Natho!

Večeras ipak očekujem Lakija (a ne Sumu i Natha), Lolu Kapitena, Đoleta Vodojažu, ,,Džonija,, Štulića, našeg trećeg golmana...đe onaj bradonja, štoper Vujačić, ne viđu ga nešto u poslednje vrijeme u sastavu?! Što je s njim?

Napred Partizan! Napadaj Partizane napadaj, nije važno da li izlaziš u ,,B,, ili ,,C,, sastavu...i stvarno, bez zajebancije, ova utakmica nema nikakav takmičarski značaj, red bi bio da i mi i Voša odigramo ultra ofanzivno na gol, dva, tri, više, na 10+ u kladionici, itd, itd, itd...

Igrajte fudbal, slobodno, da ova mlađarija bar pored Tv ekrana (jer sumnjam da će stadion biti prepun) vidi kako se to tako igralo tamo negde ,,sedamdesetih,, : ) a da se moja stara duša malo tom i takvom fudbalu ponovo obraduje!

Svi u napad!!! :šal I golman u napad! : )
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Za večeras je želja da utakmici budu prisutni skauti iz druge poljske lige, te da Ivanović metne komad, dva i da napravimo jednu lepu sportsku priču sa prijateljima iz Poljske.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
PARTIZAN: Popović – Smiljanić, Vujačić, Vitas, Brežančić – Zdjelar, L. Pavlović – Marković, Ivanović, F. Stevanović – Matić.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top