Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Pavlovic na poziciji centralnog veznog mi se ne dopada. Ni ovo sa Lolom kao neki eksperimentalni desni bek.
Drago mi je da Brezancic i Ivanovic dobijaju sansu. Samo jako!
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Ali zato druga situacija, gde moze lagano da svira penal, on daje zuti za simuliranje...

Sta mi gledamo.

Nadam se da na forumu postoji dovoljno lud covek da skuplja sve ovo na jedno mesto i da jednog dana pretopi sve anomalije srpskog fudbala i tiranije na fudbalskim klubom Partizan u nesto, sto ce nas i buduce generacije podsecati kroz sta smo morali da prolazimo.

Edit: zasluzio sam poene ali bilo je jace od mene.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Doživeh da opet vidim Lolu na terenu, sa trakom... Zbunjen sam... Zbunjenost polako prelazi u šok...
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Ovom sudiji, ljigi, olosu, malom cigancicu sa severa jebem sve zivo i mrtvo. Govno narkomansko i ruzno. Jedva cekam sredu da se ovom govnetu narkomanskom Lalatovicu useremo u zivot sa 5 momada u mrezi.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Miloševiću, Lola, Brežančić, Vujačić to nisu igrači za rotaciju.
Brežančiću se jebe da igra, nbema ništa, greška je Šehovića što smo pustili, Cucina vraćaj odma.
Sudija koji nas uništava deseti put u 3 sezone, ne sme više da sudi, ovakav penal nikad nisam vido, a ona mrska romska, ciganskla faca sve govori.
Da li uprava zabrani nekom da sudi Partizanu kao doktor što urade za Mažića?
Igra naša nula
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.114
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ja bih volio da znam sta se mota po glavi, recimo, Lazaru Pavlovicu dok trckarajuci posmatra kako Nikola Drincic kida 90 minuta... Trener je probleme uspjesno rijesio u porodici i sad je konacno zadovoljan prikazanim :respect
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nebitna utakmica u ovom trenutku i u smislu toga da imamo za koji dan najbitniju utakmicu za ovu sezonu sa istim protivnikom u borbi za trofej.

Savo je jos jednom probao neke rezerviste i cinjenica je da oni nemaju kvalitet za Partizan (Brezancic, Ivanovic, Vujacic...). I takvih se treba resiti.

Poslednje kolo i kako je islo tokom sezone tako se i zavrsilo sa jos jednom sudijskom lakrdijom na stetu Partizana.

Partizan ima najbolju ekipu u ligi kada je rec o prvom timu i klincima i to bi bilo dovoljno za titulu ali... zna se, pa da se ne ponavljam iako neki ovde i dalje misle drugacije pa ih pitam jel to kurva ima bolju ekipu od nas? Ili ce ipak biti da imaju najboljeg igraca u sudijama i protivnicima koji se sklanjaju ali neverovatno da ovde to i dalje neki nece da shvate.

Ako ne bude neke teske sudijske kradje ubedjen sam da uzimamo Kup.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Savo je jos jednom probao neke rezerviste i cinjenica je da oni nemaju kvalitet za Partizan (Brezancic, Ivanovic, Vujacic...). I takvih se treba resiti
ne
treba se resiti i njih i onih koji su ih doveli, i saznati zasto su ih doveli, ko je sve ucestvovao u tome i zasto !

dajte da vidim te bravure vujacica u zeti na osnovu kojih je neko rekao eee tooo to nam treba, to je kvalitet koji treba nasem partizanu, to je igrac koji je spreman za evropu to je igrac sa kojim se osvaja titula
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Pokazna vežba, da ne mislimo da ponižavanje onih nesrećnika nema posledice. Sledeće sezone nećemo moći da dobijemo ni prijateljske bez dozvole... Ni jedna okupacija nije večita a nas do oslobođenja može da izvadi samo fabrika u Zemunu. Svideo mi se mali Štulić, dva puta su ga udarili po nogama i odmah je polomio onog klena na centru da vide da nema labavo. I ovaj drugi klinac šutira iz prvog kontakta bez frke. Obećavajuće, videće se... Nadam se samo da nema nekoga ko će sada da kritikuje drugi tim Partizana kome prvi tim ovih dzibera nije šutnuo u okvir gola.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Lalatovic ce za kup smisliti neku sprdnju. Nece oni dozvoliti da to prodje kako treba, opet ce iscenirati neki prekid i slično.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Načelno, Savo nije čovek koji nam može doneti jače rezultate. Uzećemo s njim poneki kup, dobijati derbije, ali ćemo biti i nikakva opasnost u borbi za titulu. Nema on tu crtu da grebe, on igra fudbal pa šta bude, Stankele, Pantele i Žigare su njegovi drugari. Prosto, čovek nema tu neku drskost, žar, opsesiju da pokida, a to je nama nužno ako želimo titulu. Kao Marko Nikolić.

Ovo gore što sam naveo mi ne smeta, jer to je njegova priroda i ne bi bilo u redu prigovarati tome. Da li će on takav doći na taj nivo da kvalitetom premosti taj minus to nisam siguran...

Ono što meni smeta jeste nešto što pomalo deluje kao igranje sa ugledom i davanje mogućnosti manjim timovima da popravljaju statistiku sa nama. Posebno ne bi smeo tako nešto da dozvoli osobama poput Lalatovića.

Ja ne mislim da on treba da ode, ne zato što je dragocen, već zato što u ovom momentu nema kvalitetnu alternativu. Vermeze, Đukiće, Kize, Druloviće moje srce teško da bi podnelo.

Mislim da se Kup mora osvojiti pod obavezno.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
- Treći golman
- Rezervni levi bek
- Rezervna dva štopera
- Vezni igrač pet godina van forme na desnom beku
- Mali tehničar, 10ka na poziciji zadnjeg veznog
- Rezultatski apsolutno nebitna utakmica

Podsetiću gospodu na ovom forumu da kad je glavni golman Liverpula izašao i kad im se par igrača u sredini povredilo, ispali su u LŠ, Sitiju se cela sezona raspala jer se Laporte povredio, itd, itd, dajem samo najočiglednije primere.

Jebiga, ako dosad nismo izbacili upravu, ne očekujte od Sava koji je u klubu sezonu i po da popravi sve probleme. Ako vam smeta, i ako ste mogli da se skupite za derbi, skupite se i napravite neku veliku promenu negde.

Šta će ovde sve čovek pročitati i koliko mi nemamo ama ni trunku poverenja u svoj tim, to je strašno.

Pojescemo ih u sredu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top