Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Карата на благајнама Чаира нема и неће их ни бити, информација од малопре. Упућују на тикетлајн и директну набавку преко их, али све мирише на то да ће бити играно без публике.

Цела земља је знала да се чека да прођу избори па да се крене са мерама, али да то раде на овај начин непуних 48 сати после гласања... Јеботе, дерби пре 10 дана пред 20000 људи, циганска прослава титуле, политички скупови... ко ће да одговара за ово?

Одох у офтопик, али пиздим мамицу им јебем напредњачко-издајничку.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Evo me kod blagajne,ima ljudi ispred,kazu da se ceka 13h i da ce onda da krene prodaja karata
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Vazi druze,i dalje ide prica da ce da puste prodaju ali za sad jos nisu pustili
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Stigle karte,krece prodaja,izvinjavam se zbog duplog posta
 
  • Like
Reactions: BiP

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Хвала брате, жив био.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
- Ja sam to više rekao u afektu i naravno da tu nema šta više da se kaže. Svako ko me poznaje, zna da sam pošten čovek i da ja u životu nikada nisam učestvovao u nameštenoj utakmici. Da nikad nisam vodio nameštenu utakmicu, bar da ja znam da je nameštena. Nikad mi niko nije rekao: "Nenade, moraš danas da uradiš ovu izmenu. Moraš ovo, moraš ono. Danas ćeš pobediti, danas ćeš izgubiti." Kad bi se to desilo, ja bih pocepao svoju diplomu.
- To sam rekao, ponavljam, u afektu. Nisam ni znao u tom trenutku šta pričam od besa i nervoze. Totalno mi se um bio pomutio. Očekivao sam ovacije, doživeo sam da me uvredi njihov trener i da me njihov navijač pljune u lice pri ogradi kad sam došao. Da sam isključen na pravdi Boga... I onda kada sam video da se njihova loža smeje i aplaudira što sam isključen, ja sam eksplodirao i rekao nešto što nema veze sa vezom.
- Meni navijači Partizana i Željko Pantić stalno govore "Hajde Lalatoviću, reci, reci, reci". A ja nemam šta da kažem. Vi to u zadnjih 10, 15 godina možete da kažete šta ste sve radili kao Partizan i vi možda bolje znate o nameštenim utakmicama nego ja. Ja kao jedan mlad trener te stvari ne znam, vi koji mene napadate možete bolje da kažete. Možda vi imate neke informacije, ja nemam. Da imam, ja bi ih rekao.
- Smatram da se u Srbiji igra jedan pošten fudbal i da nema nameštenih utakmica i ako neko nešto ima neka sam kaže. Ja takve dojave nemam. Svako ko me poznaje, zna da nikad ne bih vodio nameštenu utakmicu. A ovi što me iz Partizana prozivaju po nekim televizijama oni imaju više argumenata da kažu jer znaju šta su radili zadnjih 10, 15 godina. Imaju više iskustva u tome, pa nek pričaju. Ja takva iskustva nemam, a oni 100 odsto imaju
- jasan je Lalatović.

E zbog ovoga ga sutra treba je****, i njega i Vojvodinu, kakav covek bez obraza, ne mogu da verujem...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.038
Pseto treba postaviti na svoje mesto sutra. Pa neka laje posle koliko hoće
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
@PARTIZAN INSTITUCIJA

Aaaaaaa jbt, pa odavno se nisam ovako ismejao... umirem.

U afektu rešio da izmisli kako je nameštao utakmice, ahhahaahahaaaaa

I ja kada u afektu pretim, pretim nebulozama i izmišljotinama u koje sebe stavim kao učesnika.

Msm, u redu je što je lud, ali da veruje da smo svi tolike budale...
 

quimi

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
20
Reaction score
23
Tako mlad, a već pošten :d
Nadam se da će sutra naučiti lekciju, i da će ga budući događaji postaviti na odgovarajuće mesto.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Kako stara izreka kaže:
"KO O ČEMU, LOPOV (Lalatović) O POŠTENJU"
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Kakav ljudski talog ovaj Tralalatovic...gnjida beslovesna, ima pihtije umesto mozga. Necu biti zadovoljan bilo kakvom pobedom protiv ovih debila....mora da bude posebno.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
ja bio da uzmem za drugare oko pola 4-4, prodaja tad bila, ali nije bilo zapada vise
sever ide grobarima sutra
danas nije bio u prodaji
a verujem da odredjeni broj cuvaju i za sutra
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Sramotna organizacija prodaja karata i finala, namerna sabotaža. Nema veze, naguzićemo Laleta ovoga mu krsta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top