Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Koji je problem pa su igraci Partizana motivisani samo u derbi mecevima sa ciganima? Ovo je sramotno.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.741
Reaction score
6.239
Kolko je puta ispao Uros Vitas veceras u degenek stilu... zalosno... da se trudio nije mogao da ispadne jos neki put
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Kad oni nemaju motiv za kup, šta reći. A tek ta čuvena motivatorska sposobnost Sava Miloševića.

Ako mi treba da budemo srećni što jebemo cigane, a ostatak lige nas guzi kako stigne, neka, hvala.

Umjesto da nadograđujemo pozicije u timu, mi produžavamo ugovore igračima koji prave konstantno greške (Miletić) i treba da pričamo o nekoj evropi i napadu titule.

Ma kako da ne!
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Tragedija. Na početku sezone sam rekao, kažem i sada, Asano nije igrač za Partizan. A Savo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top