Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Zašto ste stali u produžetku? Opet nas je ziheraška igra koštala, igra se da se da gol, a ne da se igraju penali. Još ofanzivna ekipa u odnosu na cigansku...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Poraz Sava. Ekipa do Fićinog ulaska potpuno nezainteresovana na terenu, što je meni neverovatno s obzirom da imaš ovo govedo preko puta a još imaš ogroman motiv da imaš dodatne tri nedelje priprema. I ovako odigraš.

Kalaba jeste oprao ljagu sa sebe donekle onim golom ali ona dva njihova gola idu njemu na dušu. Baš bezveze.

Neophodna nam je cela nova odbrana.

P.S. Lazaru Markoviću samo da poručim ako nemaš motiv i želju da odigraš kako treba, nemoj da zauzimaš platu i vreme u klubu. Bruka i sramota kako ti igraš.

Tužan kraj jedne dobre sezone... uvek sve dobro, nikako da krunišemo na kraju... kako igru golom, tako sezonu kupom.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd

Baš tako. Još jedan dokaz da čovek ne zna da postavi igru protiv timova koji nisu cigani ili evropski rivali. Produžetci su pečat sezone Save Miloševića. Koliko god ga ja podržavao, zelen je za Partizan i mislim da je sledeća sezona prekretnica za njega, prvi kiksevi u ligi = razlaz.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.930
Reaction score
7.301
Локација
Banja Luka
Mi ako ovog rockova sad ne dovedemo, karine smo žešće.

Ovo je tuga, kakvi su ononprodužeci sunce ti jebem. Pa kad das gol u zadnjem minutu, treba tad da koljes jer si u psiholoskoj prednosti nebo ti jebem
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Kada smo primili gol rekoh i neka pa da krenemo da jurcamo u napad i zgazimo ove indijance a ne ko picke da ih cekamo, i tako je i bilo sve do izjednačenja, totalni fudbal, a onda povratak na staro... Igrajte fudbal... Penali...
 
  • Like
Reactions: BaX

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.034
Reaction score
27.062
Локација
Из Чикага (моји...)
Партизану је потребан тренер односно ЛИЧНОСТ типа Марка Николића... Неко ко има снагу и ауторитет. Па кад некога позове у току утакмице до аут линије да се томе ноге одсјеку. Са псих.профилима као што су нпр. Ђукић и Милошевић Партизан то нема...односно на терену имамо класичну курцобољу. Не сумњајући у добре намјере поменутих. Имао сам срећу да сам гледао неке Николићеве тренинге...игрчи трче не смеју главу да подигну и да га погледју. Класичан ''десничар''. То је нама донијело титулу. Без тога ће ово тешко ићи. И уз непријатеље које и иначе имамо опет крај сезоне у октобру. Е,сад...лако је ово рећи и мислим да нисам једини који овако мисли, али како пронаћи таковог то је већ друго питање.


треба нам Тренер а не саво...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
I sledeca sezona je propala bez ikakve dileme jer je cilj da zadrzimo tim. Ovaj tim nije za titulu a ni za kup. Naravno niko nece podnijeti ostavku, idemo provjerim snagama na drugo mjesto. Veliko razocarenje je Savo jer mu ponajbolji igrac sjedi na klupi. Sta reci vise..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Zao mi malog Stevanovica, Pavlovic se kasno probudio, zao mi i njega sto odlazi ovako, srce je dao da se iskupi za greske veceras ali nase cekanje penal lutrije mu to nije omogucilo...pristup utakmici uzasan protiv ovih dijabolika.....hvala vazuri sto necemo da dovodimo nikog....postujem Celu ali nadam se da vise nikad necu da gledam stopera na desnom beku u Partizanu....ne ide.... Svi su se previse opustili posle derbija....
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.804
Tragican kraj na kraju ipak tragicne sezone. A moglo je da bude drugacije.

Ovo sto smo danas videli od Vitasa i Pavlovica je horor nad hororima. Zelim da mi se ovo automatski izbrise iz secanja.

Steta.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Kalaba baš sjebao večeras, verovatno najslabija partija u crno-belom dresu, bar da se ja sećam. U svakom slučaju, sve najbolje u nastavku karijere.

Stojković, iako nije direktan krivac, odavno više ne uliva sigurnost, a kada nema iza sebe stenu onda i odbrana više kiksa. A na samu odbranu ne bih mnogo trošio tastaturu. :pop

Edit: Da neko ne pomisli da nešto preterano krivim igrače. Takvi su kakvi su. Taktika večeras kao da je lično ciganski narkoman sastavljao za nas. :banghead: :banghead: :banghead:
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Nije mi toliko zao kupa,cak iako smo od ovog kretena izgubili. Nadam se da ce proradi inat u momcima sledece sezone i da budu sto biti ne sme. Mislim da je L.Markovica ne treba otpisivati,zasijace sledece godine verujte ali Vitas stvarno nece. Mali Stevanovic je majstor fudbala i danas je jasno da vredi 20 miliona,lepi se lopta za decka,majstorcina. Glavu gore, a ovaj narkoman na protivnickoj klupi je u novom SNS projektu sledece godine i siguran sam da ce mu se Savo lepo osvetiti. Stojke bas lose branio penale.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top