Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.230
Reaction score
17.915
Локација
Kej Republika
Imas 2:2 i momentum. Izađi bre i pocepaj bagru. Likovi ne mogu da stoje na nogama.

Vitas? Miletić? Lazar Pavlović?
Nama su ova trojica starteti sledece sezone.

90% pažnje nase publike je bio raspali narkoman. On je svoje odradio, navukao nas na tanak led. Ignoriši raspalu gnjidu, pevaj Partizanu.
Nije dostojan ni ime da mu se pomene, kamoli da mu se pevuši, makar i pogrdno.


Nadam se da je Savo nešto naučio za sve ovo vreme. Nema više izgovora. Hoću da se boranija trese svaku utakmicu sa 2 razlike.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Ovoj upravi je kup bio alibi 4 sezone, možda je i dobro što neće i ovu proglasiti uspešnom, jer je osvojen kup, a u ligi minus debeli. U 5 sezona, Partizan 4 sezone bio u nivou prosečnih njivaligaša.

Rezime sezone 2019/2020.
Prvenstvo: tragično (samo nas cigani nisu dobili)
Kup: izgubljen
Evropa: izgubljena (AZ 2x gubiš dobijeno)
Total: kurac

Sve to sa najskupljim timom koji ja pamtim.
 

Free Partizan

Početnik
Учлањен(а)
07.11.2019
Порука
86
Reaction score
284
Локација
Republika Srpska
Za moj pojam opet previše kritika za Vitasa, Savu i još neke. Šta da je recimo Vitas umjesto stative zabio gol? A drugo, nije ni standardan u timu, malo igra lijevo, malo desno, nije to toliko ni loše, a može se i popraviti dosta toga. Ispadao je i Ostojić u svoje vrijeme.

Ja bih eto ipak da dam savjet naprimer Lazaru Pavloviću, neka ide na individualne treninge i po savjete kod Stevanovića, jeste da je mlađi od njega, ali ima dosta toga da od njega i nauči, o pristupu igri, voljnom momentu i slično.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Ja bi uz kup , i Matica dao Vojvodini nazad... on decko moze da zabode gol nekoj sudulici ,Javoru ...cim je jaca utakmica on se ne vidi ...takodje ,,mali,,L.Pavlovic ,toliko uzdizanje,cekas ga jednu drugu ..petu utakmicu,i onda vidis da je i on tamo neki ala Gulan,Pantic,braca Marinkovic...dok kod malog Filipa Stevanovica se vidi da je klasa...
Asano,jebote kod njega nema neke inprovizacije,klasican japanac,sta mu kazes,on to radi...i to me strasno nervira..
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Ovoj upravi je kup bio alibi 4 sezone, možda je i dobro što neće i ovu proglasiti uspešnom, jer je osvojen kup, a u ligi minus debeli. U 5 sezona, Partizan 4 sezone bio u nivou prosečnih njivaligaša.

Rezime sezone 2019/2020.
Prvenstvo: tragično (samo nas cigani nisu dobili)
Kup: izgubljen
Evropa: izgubljena (AZ 2x gubiš dobijeno)
Total: kurac

Sve to sa najskupljim timom koji ja pamtim.
Prvenstvo: dobijeni cigani 2x, nijednom nismo izgubili, nismo gol primili, ugalvnom sve ostalo isto kao i pre sa kradjama i "penalima" i "pobedama" protivnika
Drugi najbolji nastup u Evropi u zadnjih 15 godina (mnogo smisleniji i konkretniji od sezone sa Drulovicem i Kizom)
Kup: prosut na kraju

Stevanovic, Pavlovic, Sadik su eto odmah dosli kao igraci od vise miliona? Ne, nego ih je neko doveo do te tacke da vrede toliko.

I ja ne volim ovu upravu i zelim promene, ali ne znam sta ocekujete. Time sto se sedi i kenja protiv njih necemo nista dobiti. Za Sava ostaje da vidimo sta i kako sledece sezone. Ako iz ovog ne nauci onda treba promena. Samo malo racionalnog razmisljanja.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ovoj upravi je kup bio alibi 4 sezone, možda je i dobro što neće i ovu proglasiti uspešnom, jer je osvojen kup, a u ligi minus debeli. U 5 sezona, Partizan 4 sezone bio u nivou prosečnih njivaligaša.

Rezime sezone 2019/2020.
Prvenstvo: tragično (samo nas cigani nisu dobili)
Kup: izgubljen
Evropa: izgubljena (AZ 2x gubiš dobijeno)
Total: kurac

Sve to sa najskupljim timom koji ja pamtim.

Ovo im poslati kao email (što sam i sam uradio). Valjda ja kao direktor mogu da ih raspustim. Sve im jebem.
 

Прилози

  • B5A1FFB4-853B-4997-9843-28756391A46C.jpeg
    B5A1FFB4-853B-4997-9843-28756391A46C.jpeg
    586,4 KB · Прегледа: 163

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Sta je tu je, idemo dalje. Ovo sranje od sezone je gotovo i ne smije se ponoviti. VVV trljaju ruke, jer smo izbacili 3 fenomenalna igraca,al ovo je Partizan, a ne mega i puca mi kurac sto ce Sadik otici za 20 miliona.

Sledeca ce biti najteza od kad ja pamtim. Drzava je 100% ciganska, savez je 100% ciganski, vaznost prvenstva je neuporedivo veca nego do sad, ovo pravilo sa klincima dodatno komplikuje sastavljanje tima...

Bez ikakve zajebancije, mislim da nam je najpotrebnije pojacanje u strucnom stabu. Neki novi Muta, Stanoje, Marko se nora naci, moraju im oci biti krvave i kad izlaze na teren protiv Surdulice, bez toga nemamo sta traziti.
Osim toga, Cucin mora nazad, on i ovaj mali golman ce nam biti jako bitni u tim novim uslovima.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.392
Reaction score
2.083
Nema opravdanja kup se morao osvojiti jes da je utesan trofej ali daje prednost da od drugog kola startujes u evropske kvalifikacije.Kako je predvidjeno igrace se samo po jedna kvalifikaciona utakmica sto znaci da evropske pare vise na konac sto u prevodu znaci bice rasprodaja igraca u Humsku a prodavac je trio vvv.Ajde sto nije osvojen kup ali ko ce da slusa njihovog majmuna koji provocira pored aut linije koji nazalost danas nam se usro u lice
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Cekajte da vam zeljko pantic objasni koliko je lucidan gol stevanovica i kako je pavlovic strahinja klasa, jebes kup.
Sto kaze brat gore, za ovu bruku "lete glave", posto ove metuzaleme iz uprave kometa ne moze pomeriti onda Savo mora da snosi krivicu. Ja se divim stvarno svakome od vas kojem Savo Milosevic ima to nesto i herca da u ovakoj jednoj ligi od govana i furnjara nesto vise uradi, sem Kupa. Njegov karakter ne ide uz ovaj mulj i to je to.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Kvalitet imamo, mentalitet nemamo.
Sto se utakmice tice, prvo poluvrijeme lose, drugo frnomenalno, produzetci sramotni.

Kakav kurac desni bek, pozicije nisu bitne, trebaju nam mudonje. Treba nam Everton, treba nam Raca, treba nam nekakav Muta Nikolic u strucnom stabu.

Savin poraz, ali dobro, u neku ruku je i bolje ovako. Da ne slusamo citavo ljeto ode i hvalospijeve, vec da ispravljamo sta se moze, a moze se dosta toga.

Kalaba nije zasluzio ovakav oprostaj, al jbg... Srecno majstore!

Retardi sa tribibina dosli na miting protiv poludebilnog glavanjotija, boli ih kurac za Partizan....

EDIT: sto se Vitasa i penala tice, jeste promasio, al je covjek sigurno jedan od najboljih izvodjaca u ekipi.
Penali su nebitni, nema se tu sta analizirati, mi smo kup izgubili u produzetcima.
Slazem se sve sa tobom od reci do reci. Previse mi je zao zbog svega ovoga, pogotovo jer me je posle Kalabinog gola za 2 2 obuzela tolika emocija da nisam znao gde se nalazim. Kvalitet imamo, mentalitet N E. Gledam Sava celu utakmicu, covek NI REC nije rekao, ma ton nije povisio, a to tako ne moze. Ili se menjaj sto se tice pristupa utakmicama, povisi ton bre, motivisi igrace, ili radi sta hoces... Drugo, nama treba neki ''mangup'' koji ima muda i koji ce pokidati za ovaj grb. I trece i ono najvaznije, treba nam jebeni psiholog, i rekonstrukcija CELE ODBRANE, pocev od Stojkovica pa do stopera i bekova.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
552
Reaction score
512
Ova banda je srozala klub toliko nisko, da smo doživeli da se čuva rezultat i čekaju penali protiv raspale slanine i onog drogiranog nesrećnika. Ova utakmica je slika i prilika cele sezone. I ne samo sezone, već i takozvanog trenera sava miloševića i kvinslinške uprave.

I tako okupiran klub funkcioniše bez bilo kakve kritike, bez bilo kakve opozicije, kao da je sve normalno. Kao da je Partizan osnovan juče, pa nema nikoga da podigne glas, ni bivše igrače, ni navijače, nikoga. Kao da nikome ne smeta što u poslednje tri sezone imamo dvocifren zaostatak za prejadnim ciganima (koje tučemo gde stignemo jer su pičke kompleksaško-amaterske) u prvih 10 kola. Tu je uvek onaj bolesnik "ludi žeks" da opravda tih -54817 bodova za čergom, jer, pazi kurca, oni kradu. Kao da krađa nije suština njihovog postojanja, već su je izmislili da bi smestili njegovim drugarima iz uprave. Tu je i ona tužna tviter ekipa botova, koja viri iz "profine" debele guzice, i oduševljava se svakim potezom istog.

I još nešto, da li neko stvarno misli da je takozvani trener savo milošević mogao da osvoji kup protiv vojvodine nakon onoga što je govorio 2011. godine kada je Partizan igrao protiv istog protivnika a on glumio opozicionara?
 
Последња измена:

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
I zaboravio sam ovo da dodam.

Savo,covece, biti trener Partizana i biti hladnokrvan jednostavno ne moze. Igramo lep fudbal, ne osvajamo titule kakve god one bile, i ja sam bio koliko toliko zadovoljan, ali sad mi se jebe. Bolje da ne igramo nista nego da ti kraj aut linije izgledas kao da te boli kurac za sve. Covece, dajemo gol za 2 2, nisam video da si se radovao i umesto da motivises igrace jos vise, ja ne znam sta ti radis. Drugo, kapitenska traka mislim da treba da ide NATHU, jer je covek rodjeni lider i borac i ne da na svoje saigrace i Partizan, videli smo kako umalo nije pojeo onog Devetka... u ostalom , to je ono sto ovom Partizanu treba - MENTALITET KAKVI SU IMALI EVERTON, kakvi imaju NATHO, PAVLOVIC, NEMANJA STEVANOVIC i ZDJELAR donekle.. da grizes bre i da ne das na sebe kao Stanoje majku im jebem u picku njihovu...

Edit: Zaboravih i ovo:

Svaka cast za one na tribinama, 110 minuta vredjanja narkomancine, 10 minuta pevanja Partizanu. Prava atmosfera, svadbarska.
 
Последња измена:

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Auuu Tragicno....
Propade sezona !
Savo tek nailazi na izazov,jer posle ovakve sezone,krece nikad cudnija Evropa,a posle ovoga kiks se vise ne prasta....
A Ja bih voleo Savu za duzi period na nasoj klupi,ima smisla Savin rad,ali u Partizanu se samo titule,pehari i pobede broje i vaze....
SEZONA KOJA KRECE VRLO BRZO JE PRELOMNA PO PARTIZAN NA DUZI PERIOD
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ajde malo realnosti, igrali smo dobru utakmicu, zatvorili ih skroz, primili dva gola ni iz cega, gde je Pavlovic kiksirao, dali dva lepa gola, Rockov skinuo dosta sansi i nismo imali srece u penalima.

Momci su sve dali da izjednace u 90, pali su, ako ste zaboravili ljudi nisu trenirali 3 meseca, ne mozes odigrati tek tako ovakvu utakmicu u istom tempu preko dva sata. Oni bi najvise voleli da su pobedili, ali veceras nije islo.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Sve se zna... i o ,,igri” i o nasem kvalitetu i i upravi. Samo bi na sve poznate probleme dodao faktor Stojke koji mora da se resi.
Rockov je izgledao kao Bufon licno za njega.
Nekada mu je glavni kvalitet bio 1 na 1 i penali. Sta je ovo veceras bilo majko moja.
Kad pogodi stranu kao da su mu noge u blatu pola strane prazno. Kad krene ranije sutnu mu po sredini na vola ga naprave. Refleksi mu oslabeli plus kao i da ne vidi najbolje. Mora da se menja, vreme je...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.448
I ove sezone je bilo pogubno traziti opravdanja u ovom ciganskom fudbalskom blatu, a naredne sezone nikakvim opravdanjima nema mesta - ili cemo biti sampioni ili necemo i to je to....sve izmedju toga je "trlja baba lan". Verujem stvarno u ovaj strucni stab i ovu ekipu ali u prvih 5 kola 15 bodova i ulazak u LE - minimum kao uslov....a ako ne uspeju onda jbg....raspustaj sve nepodobne, dovedi kasapine (raspitati se dal je Bajro Zupic ostavio muske potomke) pa kao Vimbldon da pretucemo sva govna sektaska, jebo ja "lep i napadacki fudbal" bez trofeja....
Uprava je proteklih sezona prodala sve nosioce igre i ne verujem da ce sada biti nesto drugacije.......oni su ta pijavica koja isisava svaka nova krvna zrnca koja strucni stab stvori i zato zelim da podrzim ovaj strucni stab do tacke krajnje izdrzljivosti.....optimista sam ali taj optimizam je vrlo krhke prirode......tako da se nadam razumnim potezima strucnog staba i da nece da se prave kao da se veceras nista nije dogodilo i kao da je Banjak dovoljan.....
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
Zao mi je momaka...dali smo sve od sebe i primili 2 glupa gola. Kada smo uspjeli da izjednačimo...kakva rados!! Ali eto, zašto u produzecima niste išli na 3. gol kao pre onih 2 gola?! Pa to je tako lako...na Fifi, mozda! I ja sam i više nego razočaran...ali mojne da serete! Razbili smo ih, imali smo neverovatnu nesreću i to je to...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top